Top 10 Dartscheibe 45cm Durchmesser – Sisalové terče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Target Darts

#ad

Systém osvětlení terčů na šipky Corona Vision

#ad
Target Darts #ad - Moderní LED technologie. Systém osvětlení bez stínu. Magnetické upevnění pro snadnou montáž.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška2.36
Délka26.97
Hmotnost4.19
Šířka26.97
Číslo dílu121105
Modelka121105

2. WINMAU

#ad

WINMAU Plazmový terč na šipky světlo

#ad
WINMAU #ad - Dynamické vyzařování světla přesně tam, kde ho potřebujete – žádné boční oslnění. Intuitivní tvar pro každý terč. Jasnost, která inspiruje vaše šipky. Diskrétní, lehký a nezapomenutelný světelný výkon. Terč na šipky / surround není součástí dodávky. Jasnější díky designu.
ZnačkaWINMAU #ad
VýrobceWinmau #ad
Výška3.94
Délka32.68
Hmotnost2.2
Šířka32.68
Číslo dílu4300
Modelka4300
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Harrows

#ad

Harrows EA307.N Mardle Matchplay Bristle Dartboard

#ad
Harrows #ad - Zvyšte svou hru s odbornými znalostmi Harrows! Darts player's choice: turnaj testován v extrémních herních podmínkách, odpovídá mezinárodním turnajovým specifikacím pro ultimativní zážitek ze hry se šipkami, tento panel je volbou hráče, který milují profesionálové po celém světě.

Vyrobeno pro dlouhou životnost: tento terč na šipky pro matchplay bristle je vyroben z prémiových sisalových vláken, aby zajistil dlouholeté hraní bez opotřebení, což z něj dělá dlouhodobou investici do vaší zábavy a budoucnosti. Dné odrazy inovativní, perfektně rozdělený design drátu byl vyvinut, aby se minimalizovalo odrazy a poskytl vám konzistentní herní zážitek na úrovni, který zvýší vaše skóre a snižuje frustraci z přerušeného hraní.

Snadné nastavení kdekolivterč na šipky harrows pro matchplay bristle obsahuje jednoduchou, díky které je snadné zavěsit ve vaší herně, hospodě nebo mužské jeskyni, bezproblémovou instalační sadu, takže můžete okamžitě začít se šipkami a užívat si hru. Expertly crafted vyrobeno vysoce kvalifikovaným týmem harrows s celoživotní zkušeností v oblasti high-tech dart produktů, aby splňovaly potřeby hráčů po celém světě, které byly vyvinuty tak, od začátečníků až po profesionály.
ZnačkaHarrows #ad
VýrobceHarrows #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost1.1
Šířka19.69
Číslo díluHA306
ModelkaHA306

4. WINMAU

#ad

Terč Winmau Pro SFB

#ad
WINMAU #ad - Vyrobeno z afrického sisalu. Včetně zavěšení a herních pravidel český jazyk nelze zaručit. Totožné s turnajovým provedením s ohledem na rozměry a hmotnost. Tréninkový terč Winmau Pro SFB.
ZnačkaWINMAU #ad
VýrobceWINMAU #ad
Výška1.5
Délka17.72
Hmotnost10.47
Šířka17.72
Číslo dílu3015
Modelka15151

5. WIN.MAX

#ad

Winline sada šipek Dartboard Steel Dart Tungsten šipky 24/22 gramů z wolframu, super tenké

#ad
WIN.MAX #ad - Znamená to, že průměr šipek je menší. 30denní záruka vrácení peněz bez udání důvodu! Wolfram je odolný, který zaručuje nejvyšší kvalitu. Super ŠtÍhlÉ- nejštíhlejší šipky nejštíhlejší konstrukce umožňuje dobré seskupení a rozložení rovnováhy. S našimi šipkami ve svých rukou si užijete hodně zábavy.

Přejeme vám, takže úchopy se tak rychle neopotřebují. Wolfram má větší hustotu než mosaz/měď nebo nikl/stříbro. Proto jsme volili wolfram. Zdarma dÁrek pro vÁs- 12 dartflights a 3 darts schafts navíc! kromě toho obsahuje černou tašku na šipky, do které můžete šipky jednoduše uložit, nebo je přenášet. Tungsten- winline darts jsou vyrobeny pouze z materiálů, abyste se ze svého profesionálního vybavení radovali po dlouhou dobu. I vy se budete těšit rostoucí popularitě v hospodách, zda hrajete jako profesionál, klubech a doma.

Kromě toho je úchop na wolframových šipkách lepší. Znaky a drážka jsou strategicky navrženy tak, aby poskytovali perfektní body úchopu a optimalizovali řízení. ProfesionÁlnÍ sada Šipek pro jakoukoli vÝkonnostnÍ ÚroveŇ - vytvořeno pro všechny výkonnostní úrovně. Nabízí také dokonalou rovnováhu a ovládání. Nezáleží na tom, nebo je to jenom pro zábavu, trénujete, tyto šipky jsou vhodné na skvělou hru a pro vás.
ZnačkaWIN.MAX #ad
VýrobceWin.Max #ad
Výška1.97
Délka17.72
Šířka17.72
Číslo dílu1
ModelkaWMG92084
ZárukaWIN.MAX

6. Target Darts

#ad

Standard, Target Darts Dartboard

#ad
Target Darts #ad - Lieferumfang - 1x Weltmeisterschafts Dartboard, 1x Wandmontage-Set. Dartboard in profi qualität- die kombination aus verdichtetem und hochwertigem Sisal zusammen mit 40 Jahren voller Spitzenleistungen ermöglichen uns dieses Borsten Dartboard herzustellen, das sich von alleine erholt und sofort seine ursprüngliche Form zurückgewinnt.

Langlebiges dartboard - Das Weltmeister Board besitzt einen überlegenen Feinschliff mit einer hohen Haltbarkeitsbewertung. Rotierbarer nummernring - Vervollständigt wird das Board durch Targets komplett drehbaren und nicht spiegelnden Nummernring. Professioneller gebrauch oder geschenkidee - Dieses Produkt ist perfekt für den professionellen Gebrauch oder als tolle Geschenkidee für einen großen Darts-Fan geeignet.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška2.76
Délka17.72
Hmotnost10.69
Šířka17.72
Číslo dílu109045
Modelka109045

7. WINMAU

#ad

WINMAU Blade 6 profesionální terč na šipky Bristle se sadou šipek 2 sady šipek

#ad
WINMAU #ad - Density control, Hi Visibility sisal, Rota-lock. Sixth generation Blade Technology Professional Dartboard. Blade 6 prism Delta letky. Obsahuje 2 sady šipek s ocelovým hrotem. Průměr 450 mm x tloušťka 38 mm.
ZnačkaWINMAU #ad
VýrobceWINMAU #ad
Výška1.97
Délka18.9
Šířka18.9
Číslo dílu3034
ModelkaBlade

8. Target Darts

#ad

Standardní velikost, černý, Target Darts Arc systém osvětlení terče v domácí kabinetové sadě včetně terče na šipky mistra světa a 2 sad šipek

#ad
Target Darts #ad - Jedinečná inovace šipek – osvětlovací systém arc také k dostání samostatně nabízí jednoduchý a pohodlný způsob, jak osvítit vaši skříňovou sadu. Vysoce kvalitní produktová sada – vysoce kvalitní černá skříňka kompletní se systémem osvětlení Arc, mistr světa s kruhovým drátem a 2 mosaznými šipkami – tato sada obsahuje vše, co potřebujete ke hraní.

Luxusní černá sada skříní se dodává včetně terče target mistra světa, systému osvětlení oblouku, 2 sad mosazných šipek a křídy na bodování, aby bylo zajištěno, že je vaše sada kompletně vybavena. Pro profesionální použití nebo jako nápad na dárek – tento produkt je perfektní pro profesionální použití nebo jako skvělý nápad na dárek pro velké fanoušky šipek. Perfektní pro domácí použití – skříňka arc je ultimativní sada šipek pro váš domov a disponuje jedinečným osvětlovacím systémem Arc od Target Darts, který byl vyvinut speciálně pro skříňové sady.

Rozsah dodávky – 1 x terč na šipky mistra světa, 1 x síťový zdroj, 3 x mini křídy, 1 x skříňka arc, eu, 1 x systém osvětlení oblouku, usa, 4 x síťový adaptér UK, 2 x sada mosazných šipek, VYPNU. Tento kompaktní led systém osvětlení se montuje pomocí jednoduchého návodu na horní stranu vaší skříně a nabízí perfektní osvětlení pro vaši desku, aniž byste se o něj museli starat.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška4.13
Délka22.83
Hmotnost11.02
Šířka21.85
Číslo dílu440019
Modelka440019

9. KOTO darts

#ad

Ocelový terč na šipky, oficiální turnajový rozměr z vysoce kvalitních sisalových krystalů třídy A, extra tenké drátěné okraje, Terč na šipky KOTO Pro Edition, profesionální terč

#ad
KOTO darts #ad - Zákaznický servis: snažíme se navrhovat nejlepší šipky a příslušenství ke šipkám pro každého. Profesionální terč na šipky pro všechny šipky. Montáž: terč na šipky koto obsahuje nástěnné držáky, šrouby a nárazníky a je vhodný pro téměř všechny povrchy.

Terč na šipky se kromě toho samoléčí. Zapojení: zapojení tohoto kotouče je o 30 procent tenčí než například klasický kotouč, čímž se počet bouncer otáčí. Povrch polí je tak o 14 procent větší, v třílůžkovém a dvojitém segmentu je tak více místa. Terč se skládá ze svého 45, 085 cm velkého, samoléčebného terče se systémem Bull a Wiring, který je vyroben pro začátečníky i profesionály.

Jsme tu vždy pro vás, i když se vyskytnou potíže. Díky otočnému číselnému kroužku lze čísla otáčet nezávisle na terči a tak se životnost terče nesmírně prodlouží. Brazilská sisalová vlákna: terč koto byl vyroben z vysoce lisovaných brazilských sisalových vláken, která odrážejí rotaci. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.
ZnačkaKOTO darts #ad
VýrobceKOTO #ad
Výška1.97
Délka18.11
Šířka18.11
Číslo díluXKD100030
ModelkaXKD100030

10. ONE80

#ad

ONE80 Dartscheibe, selbstheilend, 45,7 cm, Sisal/Borsten

#ad
ONE80 #ad - Standard-segmentgröße für Heimspaß oder professionelle Praxis. Ein breiter fangring für fehlende Dartpfeile bietet besseren Schutz für die Wand, die Anzeigetafel enthält auch. Bitte stellen sie sicher, dass Sie alle Dart-Sets und Zubehörteile aus 4 Ecken der Paketbox bekommen. Einteilige geformte schäfte und Flights eliminieren die Mühe, dass Flights aus den Schäften fallen. Extrem leicht und einfach zu montieren. Kommt mit 12 dartpfeilen und 20 ersatz-softspitzenpunkten.
ZnačkaONE80 #ad
VýrobceONE80 #ad
Výška0.9
Délka18
Hmotnost3
Šířka18
Číslo díluONE80-DB-DT