Top 10 Dehumidifier For Bedroom – Odvlhčovače vzduchu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SuperUvistare

#ad

Dehumidifier Granules Box 280 g Dehumidifier Moisture Stopper with 2 x 280 g Refill Bags and Wardrobe Moisture Absorber Pack of 4 Hanging Dehumidifier Against Moisture

#ad
SuperUvistare #ad - Funguje bez proudu odstraňovač vlhkosti odvádí ze vzduchu, bezhlučně vodu díky kameni chloridu vápenatého, v závislosti na vlhkosti vzduchu po dobu až 1 měsíce, který se přitom pomalu rozpouští. Chraňte cenné oblečení nebo jiné věci před nadměrnou vlhkostí.

Návod k použití v šatníku absorbér vlhkosti ochrana životního prostředí, pokud jsou bílé částice v horním sáčku spotřebovány, silná absorpce vlhkosti, vyměňte jej za nový odvlhčovací vak. Opakovaně použitelný granulátový box jakmile se stávající granulát rozpustí, vložte nový granulátový blok a používejte odstraňovač vlhkosti libovolně často. Udržuje dlouho v suchu.

Rozsáhlé scénáře využití granulát odvlhčovač vzduchu – odvlhčovač vzduchu můžete libovolně umístit do sklepa, skříň, obývacího pokoje, odkládací místnost, ložnice nebo obytného vozu; závěsnou tašku na odvlhčování lze připevnit na skříň, umývárny, sklep, kuchyň atd. Praktická sada odvlhčování granulát 280 g s 2 x 280 g sáčkem pro doplnění a pohlcovačem vlhkosti v šatníku, 4 ks závěsných odvlhčovačů.
ZnačkaSuperUvistare #ad
Výška5.91
Délka4.72
Šířka9.06

2. KIMBONNI

#ad

Elektrický, automatické odmrazování, do skříně, 2 režimy, koupelny,, přenosný odvlhčovač, energeticky úsporný, proti vlhkosti plísní, tichý odvlhčovač vzduchu s časovačem 6–8–10 h, Odvlhčovač vzduchu

#ad
KIMBONNI #ad - Dokáže ze vzduchu přijímat maximálně 350 ml vlhkosti denně standardní prostředí: 30 °C, 80 % rF. Efektivně redukuje plísně, přírodní vzduch. Díky modernímu designu je také krásnou dekorací pro domácnost, šatní skříň, kuchyně, koupelna, aby splnil vaše požadavky na odvlhčování. Světelný režim lze provozovat nezávisle na sobě, takže můžete nastavit gradient/uzamčeno/vypnuto, když je dosažen nastavený čas, přístroj se automaticky vypne, takže je bezpečné a pohodlné používání, abyste vytvořili krásnou a romantickou atmosféru v noci.

K dispozici jsou 3 možnosti časovače 6/8/10h, když nejste doma. Díky kompaktnímu designu 242 × 150 × 138 mm a nízké hmotnosti pouze 1070 g lze tento mini odvlhčovač snadno umístit do každého rohu, ideální odvlhčovač vzduchu pro malé pokoje. Funkce časovače a noční světlo s funkcí časovače může odvlhčovač pracovat po určitou dobu.

Pokud je pracovní teplota příliš nízká, automaticky zapne funkci odmrazování, aby se zabránilo zamrznutí kondenzátoru a zajistil bezpečný provoz. Perfektní pro oblasti s vysokou vlhkostí vzduchu jako byt, perfektní pro odvlhčování malých místností. Spora energie s malým příkonem 22, 54 kw proudu po dobu 24 hodin. Studie ukázaly, 5 w spotřebuje tento odvlhčovač vzduchu pouze 0, že vysoká vlhkost vzduchu může vést k nepohodlí nebo jiným problémům. V nízkém režimu režim spánku pracuje extrémně tiše s hladinou hluku pod 30 dB, takže můžete nerušeně spát.
ZnačkaKIMBONNI #ad
Výška9.53
Délka5.43
Šířka5.91
Číslo dílu717023780009

3. wisedry

#ad

Wisedry 50 gramů 10 balení silikagelový sáček silikagel mikrovlnná trouba regenerovatelný sáček s indikátorem pro bezpečné použití v koupelně potravinářské kvalitě

#ad
wisedry #ad - Vysoušecí prostředek indikující vlhkost obsahuje oranžový silikagel, který uživatelům umožňuje rychle zjistit, kdy je třeba vysoušedlo nabít nebo vyměnit. I nepoužité sáčky lze bez problémů skladovat.

Oranžové krystaly se zbarví do černo-zelené, když jsou stále více nasyceny vlhkostí. Rychle se znovu aktivuje 2 minuty rychle reaktivuje v mikrovlnné troubě. Safe double packing & easy storage uvnitř vakuově zabalený, vnější uzavřený sáček s uzavíráním z hliníkové fólie, který chrání balení vysoušedla před použitím před vlhkostí. Doporučujeme použít namísto modrého oranžového silikagelu. Pokud s námi nejste spokojeni, obraťte se přímo na tým zákaznických služeb společnosti wisedry, abyste kdykoli získali rychlé řešení.

Bez chloridu kobaltnatého, netoxického, bez poškození, bez znečištění, bezpečné pro potraviny a léky. Silikagel v potravinářské kvalitě – s vysokou absorpcí vlhkosti až 35 % jako vlastní hmotnost. Normální balení vysoušecího prostředku může potřebovat několik hodin.
Značkawisedry #ad
Výrobcewisedry #ad
Hmotnost1.17
Číslo díluVB-50G-6Pack
ModelkaVB-50G-6Pack

4. Sichler Haushaltsgeräte

#ad

Odvlhčovač vzduchu do šatníku, až 450 ml odvlhčovač vzduchu k zavěšení, Sichler Haushaltsgeräte Odvlhčovač do skříně: 9dílná sada XL odvlhčovačů do skříně k zavěšení

#ad
Sichler Haushaltsgeräte #ad - Odvlhčovač do šatníku ef-105 Účinná látka dihydrát chloridu vápenatého: Absorpce vody až 450 ml v sáčku, celkem 4 050 ml. Doporučená VK dodavatele. Pro použití proti plísním a nepříjemným pachům Bezpečné pohlcování vlhkosti v sáčku.

Rozměry: vždy 130 x 140 x 20 mm, hmotnost: vždy 187 g. Chrání skříně, šatní skříně atd. Odvlhčovač vzduchu šatní skříň – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: odvlhčování skříně, odvlhčování, ramínko na šaty, polštáře, vlhkost, vzduch Místo ceny 43, auto, sušička, závěsy, zásuvka, zápach, háčky, 90 EUR odpovídá dříve. Chrání skříně, šatní skříně atd. Před vlhkostí devět závěsných pytlů po 180 gramech granulátu účinné látky. Před vlhkostí spolehlivé proti plísním a pachům Bezpečná absorpce vlhkosti v závěsném vaku.
ZnačkaSichler Haushaltsgeräte #ad
VýrobceSichler Haushaltsgeräte #ad
Výška5.51
Délka5.12
Hmotnost8.93
Šířka0.79
Číslo díluNC5974-944

5. Airalia

#ad

Entfeuchter gegen Geruch für Kleidung, Wohnwagen, Badezimmer, Airalia Luftentfeuchter Granulat, Wohnung, Schlafzimmer, Luftentfeuchter Kleiderschrank zum Hängen 10er Pack

#ad
Airalia #ad - Feuchtigkeit absorbierendes granulat - alle 10 Luftentfeuchter Granulat Beutel können bis zu 500 ml Feuchtigkeit bzw. 10er luftentfeuchter set - mit unserem luftentfeuchter Set erhalten Sie 10 kleine Luftentfeuchter Beutel zum Aufhängen oder Legen, die Feuchtigkeit, Kondenswasser absorbieren und Gerüche verhindern.

Sichtbarer fÜllstand - dank des transparenten Materials des Auffangbeutels kann man erkennen, wie sich der Schrank Entfeuchter mit der Zeit mit Flüssigkeit füllt und ihn gegebenenfalls austauschen. Ideal fÜr alle anwendungen - da die luftentfeuchter Beutel gelegt und aufgehängt werden können, Wohnung, Kleiderschränke, Badezimmer, eignen sie sich universell für Kleidung, Schlafzimmer & Wohnwagen.

Recycelbar & praktisch - die luftentfeuchter beutel und deren Bügel sind komplett recycelbar und können gehängt oder gelegt werden. Zum hängen einfach den kleinen Bügel Clips befestigen & aufhängen. Flüssigkeit absorbieren und im unteren transparenten Teil des Beutels speichern.
ZnačkaAiralia #ad
Výška13.98
Délka0.98
Hmotnost0.49
Šířka6.3

6. Air Pro

#ad

Air Pro Digitální odvlhčovač vzduchu 12 l/den – režim spánku, 24hodinový časovač pro sušení prádla, garáže a kuchyně – přenosný elektrický odstraňovač plísní a vlhkosti, sklepa, do ložnice

#ad
Air Pro #ad - Funkce dětského zámku zabraňuje nechtěnému nastavení dětmi. Automatické odmrazování zajišťuje nepřetržitý provoz. Odvlhčovač vzduchu nabízí působivou kapacitu 12 litrů denně a prostorově úspornou 2litrovou nádrž na vodu. Tento odvlhčovač vzduchu je kompaktní a lehký, takže jej můžete bez námahy posunout z jedné místnosti do druhé.

Tento odvlhčovač vzduchu má ukazatel vlhkosti, což umožňuje rychlé posouzení stupně vlhkosti. Displej má tři barvy pro sdělení různých podmínek vlhkosti: modrá pro nízkou vlhkost vzduchu, zelená pro mírnou vlhkost vzduchu a červená pro vysokou vlhkost vzduchu. Kromě toho disponuje integrovaným ukazatelem procentní vlhkosti vzduchu v reálném čase, který vám poskytne přesné číselné informace o stupni vlhkosti. Extrémně tichý a energeticky účinný odvlhčovač vzduchu: obsahuje pokrokovou technologii pro tichý provoz 45 db a energetickou účinnost 200 wattů. Integrovaný 24hodinový časovač optimalizuje spotřebu energie.

K dispozici jsou dvě možnosti odtoku: buď ručně vyjmete nádrž na vodu a vylijete sebranou vodu, nebo připojte dodanou hadici, takže jej lze podle potřeby jednoduše postavit a přepravovat. Má funkci automatického vypnutí, která zabraňuje rozlití a zvyšuje komfort obsluhy. Má uhlíkový filtr pro kvalitu vzduchu, 2 stupně ventilátoru pro individuální přizpůsobení a 3 režimy: trvalý režim pro sušení prádla, režim spánku pro tichý provoz přes noc a cílový režim pro nastavení preferovaného rozsahu vlhkosti vzduchu. Její přenosnost je díky přiloženým kolečkům ještě vylepšena, abyste automaticky vypustili sebranou vodu.
ZnačkaAir Pro #ad
VýrobceAir Pro #ad
Výška21.34
Délka11.06
Hmotnost25.35
Šířka12.64

7. Stimo

#ad

24 x granulát do odvlhčovače vzduchu 400 g náhradní balení univerzální hydratační sáček 24 x náhradní balení 400 g

#ad
Stimo #ad - Ekologické: sáčky jsou vhodné pro všechny běžné boxy pro odvlhčování vzduchu. Praktické v sadě: 24 x 400 g sáček s granulátem. Rozměry: 13 × 12 × 3 cm d × š × v – šetří místo – bezhlučný –. Funkční: granulát absorbuje vlhkost a shromažďuje ji v příslušné nádobě. Efektivní: ať už v obývacím pokoji, ve sklepě, ložnici nebo v karavanu, prostorově úsporný vysoušeč vzduchu efektivně zabraňuje tvorbě vlhkosti a chrání vaše prostory před tvorbou plísní a s tím spojenými nepříjemnými pachy.
ZnačkaStimo #ad
Výška1.18
Délka5.12
Hmotnost0.88
Šířka4.72

8. Air Pro

#ad

Sklepa, do ložnice, 24hodinový časovač pro sušení prádla, garáže a kuchyně, Air Pro Digitální odvlhčovač vzduchu 12 l/den – WiFi režim spánku, přenosný elektrický odstraňovač plísní a vlhkosti

#ad
Air Pro #ad - Má uhlíkový filtr pro kvalitu vzduchu, 2 stupně ventilátoru pro individuální přizpůsobení a 3 režimy: trvalý režim pro sušení prádla, režim spánku pro tichý provoz přes noc a cílový režim pro nastavení preferovaného rozsahu vlhkosti vzduchu. Kromě toho disponuje integrovaným ukazatelem procentní vlhkosti vzduchu v reálném čase, což umožňuje rychlé posouzení stupně vlhkosti.

Její přenosnost je díky přiloženým kolečkům ještě vylepšena, takže jej můžete bez námahy posunout z jedné místnosti do druhé. Integrovaný 24hodinový časovač optimalizuje spotřebu energie. Tento odvlhčovač vzduchu má ukazatel vlhkosti, zelená pro mírnou vlhkost vzduchu a červená pro vysokou vlhkost vzduchu. Odvlhčovač vzduchu hraje důležitou roli při zlepšování tělesné a respirační pohody lidí, zabraňují tvorbě plísní, které přispívají ke zdravějšímu a pohodlnějšímu prostředí.

Automatické odmrazování zajišťuje nepřetržitý provoz. K dispozici jsou dvě možnosti odtoku: buď ručně vyjmete nádrž na vodu a vylijete sebranou vodu, abyste automaticky vypustili sebranou vodu. Má funkci automatického vypnutí, která zabraňuje rozlití a zvyšuje komfort obsluhy. Zabraňují kondenzaci a z toho vyplývajícímu poškození, kteří žijí uvnitř. Odvlhčovač vzduchu nabízí působivou kapacitu 12 litrů denně a prostorově úspornou 2litrovou nádrž na vodu.
ZnačkaAir Pro #ad
VýrobceAir Pro #ad
Výška21.34
Délka11.06
Hmotnost25.35
Šířka12.64

9. Boadw

#ad

Ložnice, šatní skříň, Boadw Odvlhčovač vzduchu 10 × 230 g, umývárny, deodorační taška na sušení, proti vlhkosti, protiplísňový, absorbér vlhkosti do sklepa

#ad
Boadw #ad - Vyjměte ji a zavěste ji všude tam, a pak začne pracovat pro suchou a příjemnou atmosféru. Každý odvlhčovací sáček může absorbovat maximálně 500 ml vlhkosti/vodu. Velká absorpce závěsné odvlhčovače zachycují přebytečnou vlhkost ze vzduchu a zachycují ji do sběrných sáčků. Vizuální balení viditelný odvlhčovač vzduchu vám umožní přehledně zkontrolovat nasbíranou vlhkost a oddělí také nasbíranou vlhkost od částic chloridu vápenatého, aby se zlepšila účinnost odvlhčování.

Dné vytékání tyto odvlhčovací částice používají uvnitř kvalitní sáček dupont, aby byl zajištěn přístup ke vzduchu a zabránění úniku vody, čímž je vaše oblečení a soukromé předměty silně chráněny. Praktická bezpečnost tyto odvlhčovací sáčky do šatníku absorbují vlhkost díky fyzickému efektu odvlhčování, aniž by zatěžovaly uživatele a životní prostředí. Individuální balení pro každý závěsný sáček s absorpcí vlhkosti, můžete bez problémů zavěsit nový, když je sběrný sáček plný.

Každý sáček na odvlhčování vzduchu obsahuje 0, které mohou efektivně zvětšit oblast odvlhčování, 51 lb 230 g globulárních částic chloridu vápenatého, aby bylo dosaženo výsledku rychlé absorpce. Závěsné odvlhčovače vzduchu lepší než běžné odvlhčovače vzduchu, kde ji potřebujete, kuchyň, koupelna, obytný vůz, tyto závěsné balíčky jsou vybaveny závěsnými háčky pro flexibilní použití doma a v uzavřených prostorách, prádelna, jako je šatní skříň, člun a sklep.
ZnačkaBoadw #ad
Výška5.91
Délka7.87
Hmotnost5.07
Šířka7.09

10. Unibond

#ad

Uni Bond Aero 360 ° Nachfuel Ltabs pro odvlhčovač vzduchu, Neutrální, 4 kusy, 4 x 450 g

#ad
Unibond #ad - Pomáhá zabránit díky absorbuje nadbytečnou vlhkost z vzduchu následující: kondenzaci vody, odlupování tapeta nebo barva, padlí, plísní, alergeny a prachu – roztoči.

Pro velké prostory až 20 m2: perfektní pro vzduchu vlhké ent v koupelně, ložnice, kuchyně, karavanem nebo šatníku pro až 3 měsíců na Tab. Rozsah dodávky: 4 x 450 g neutrální nachfuel ltabs pro vysoušeč vzduchu aero – 360 ° uni Bond; Tabs hodí do každé vysoušeč vzduchu s kapacita minimálně 450 g. 2 v 1 patentovaná technologie: absorbuje nadbytečnou vlhkost a neutralizuje pachy; se skládá z Ultrasaugstarken aktivní krystaly pro maximální účinnosti. Lepší účinnost: aero – 360 °-tabs mají speciální hřídel tvar a otvor uprostřed pro více vzduchu kontakt, což zvyšuje výkon systému.
ZnačkaUnibond #ad
VýrobceHenkel Ltd #ad
Výška4.41
Délka8.62
Hmotnost4.15
Šířka4.41
Číslo dílu2106199
Modelka2106199