Top 10 Geschirrspüler Vollintegriert 60 cm Mit Besteckschublade – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Siemens

#ad

Siemens SN23EC14CE iQ300 Volně stojící myčka nádobí / C / 74 kWh / 13 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / varioSpeed Plus / variozásuvka

#ad
Siemens #ad - Rackmatic: horní koš myčky lze nastavit ve třech stupních výšky. Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo. Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání volně stojící myčky.

Aplikace vám automaticky doporučí správný program. Variospeed plus on demand: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus on demand zkrátíte dobu provozu programu. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji pod dohledem pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Easystart: s aplikací home-connect najdete vždy ten správný program mytí myčky nádobí.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška3.15
Délka12.6
Hmotnost118.06
Šířka12.6
Číslo díluSN23EC14CE
ModelkaSN23EC14CE
ZárukaZáruka výrobce.

2. Neff

#ad

NEFF S257ZCX35E N70 XXL myčka nádobí plně integrovaná / 60 cm / Home Connect / TimeLight / sušení zeolitu / 8 programů ušlechtilá ocel

#ad
Neff #ad - Pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Sušení zeolitu: přírodní minerální zeolit snižuje spotřebu energie na minimum tím, že během fáze sušení absorbuje vlhký vzduch a přemění jej na suchý, horký vzduch.

Made in germany: myčka nádobí neff byla vyvinuta a vyrobena v Německu. Zcela pěkně chytré! home connect je stále rostoucí platforma, se kterou přinesete do své kuchyně budoucnost. Rozměry výklenku š x h v cm: 60, 0 x 55, 0 Timelight promítá zbývající dobu provozu na zem. Aquastop: tento bezpečnostní systém spolehlivě zabraňuje poškození vodou – nezávisle na elektrické síti.

Home connect: připojte myčku k wi-fi a ovládejte ji bez námahy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Ovládací panel leží uvnitř – vestavná myčka je tak zvenku neviditelná. Bezpečnostní systém se nachází mezi vodovodním kohoutkem a zařízením. Plně integrované: myčka je pokryta přední stranou vhodnou do kuchyně.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška7.09
Délka14.96
Hmotnost96.6
Šířka14.96
Číslo díluS257ZCX35E
ModelkaS257ZCX35E
ZárukaNo warranty informace.

3. Bosch Hausgeräte

#ad

Flex koše, Vario zásuvka, Efficient Dry, Silence Plus, Rack Matic, BOSCH SMV4ECX24E myčka nádobí série 4, plně integrovaná myčka nádobí se zásuvkou na příbory, 60 cm, HomeConnect

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Efficientdry: dvířka myčky se automaticky otevřou po ukončení programu. Home connect: chytrá myčka nádobí lze snadno ovládat přes smartphone nebo tablet. S informacemi o stavu mytí nádobí a funkci Silence on Demand a favorit programu si zachováte plnou kontrolu nad svou myčkou.

Zásuvka vario: třetí úroveň zatížení plně integrované myčky nádobí nabízí nejen prostor pro váš příbor. To zlepšuje proces sušení, zabraňuje tvorbě kondenzace a šetrně chladí nádobí. Vezměte prosím na vědomí, že přední deska není součástí dodávky. Rackmatic: díky 3násobnému rackmatic je horní koš myčky výškově nastavitelný celkem o 5 cm a nabízí více místa pro sklenice na víno nebo talíře na pizzu s dlouhými stonky.

Díky extra výřezům nabízí variozásuvka také místo pro menší části nádobí. Plně integrovaná: plně integrovaná myčka nádobí je pokryta přední částí v designu vaší kuchyně a harmonicky se tak začlení do prostoru.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka21.65
Hmotnost78.48
Šířka23.54
Číslo díluSMV4ECX24E
ModelkaSMV4ECX24E
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Siemens

#ad

Siemens SN43HS41TE iQ300 podložka myčka nádobí / E / 92 kWh / 12 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / hygiene Plus program / systém vario koš, stříbrná barva

#ad
Siemens #ad - Tab counter: počítadlo tablet do myčky si pro vás uchová přehled a informuje vás včas prostřednictvím aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit, když se tablety vyklánějí.

Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji pod dohledem pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Aquastop: systém aquastop účinně zabraňuje poškození vodou: pokud je zjištěna netěsnost, okamžitě vypne přívod vody do myčky. Tlačítko pro favority: vložte svou nejoblíbenější kombinaci mycího programu a možností na tlačítko Oblíbené – pro rychlý, pohodlný a individuální výběr programů. Variospeed plus on demand: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus on demand zkracujete dobu provozu programu.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost84.88
Šířka23.54
Číslo díluSN43HS41TE
ModelkaSN43HS41TE
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. Siemens

#ad

Ušlechtilá ocel, Siemens SN65ZX49CE iQ500 Plně integrovaná myčka nádobí / C / 75 kWh / 14 MGD / sušení zeolitu / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / glassZone v horním koši

#ad
Siemens #ad - Variospeed plus: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus zkracujete dobu mytí vaší vestavěné myčky nádobí. Timelight: vždy na očích to nejdůležitější: vaše myčka nádobí promítá na podlahu kuchyně optický displej, který vám sdělí zbývající dobu provozu a stav programu.

Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání vestavěné myčky nádobí. Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji na očích pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Rackmatic: horní koš integrované myčky lze nastavit ve třech stupních výšky.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška6.69
Délka16.93
Hmotnost106.92
Šířka16.93
Číslo díluSN65ZX49CE
ModelkaSN65ZX49CE
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Bosch Hausgeräte

#ad

Zásuvka na příbory, PerfectDry se zeolitem suší dokonce plast, Bosch Hausgeräte SMV6ZCX49E série 6 chytrá myčka nádobí plně integrovaná, program Silence mimořádně tichý

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Silence plus: mimořádně tichá myčka nádobí 42 decibelů. Timelight: stav programu a zbývající doba provozu jasně zobrazené jako symboly s vysokým rozlišením na dně.

Made in Germany. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Max flex koše: flexibilní a pohodlné zatížení vaší myčky nádobí, s lehce běžícími kolečky. Extra clean zone: extra důkladné čištění silně znečištěného nádobí v horním koši. Perfectdry: perfektně suché při nízké spotřebě energie – i při obtížně schnoucí nádobí. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 8 x 55 rozměry výklenku v x Š x H cm: 81, 5 x 59, 5-87, 5 x 60 x 55.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška2.76
Délka11.02
Hmotnost101.04
Šířka11.02
Číslo díluSMV6ZCX49E
ModelkaSMV6ZCX49E
ZárukaNa.

7. Bosch Hausgeräte

#ad

Volně stojící, 60 cm široká, program Silence mimořádně tichý, extra sušení stiskem tlačítka, výškově nastavitelný horní koš Rackmatic, Chytrá myčka nádobí Bosch SMS4HVW31E série 4, zásuvka na příbory

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - 7segmentový displej: zobrazení zbývající doby provozu, se standardními informacemi jako potřeba doplňování. Extra sušení: volitelná volba pro extra důkladné sušení při obtížně schnoucím zatížení.

Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Ochrana skla: pro šetrné ošetření skel a citlivého nádobí. Aquastop: záruka bosch v případě poškození vodou – životnost přístroje. Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 84, 5 x 60 x 60 .
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška34.65
Délka23.62
Hmotnost115.7
Šířka23.62
Číslo díluSMS4HVW31E
ModelkaSMS4HVW31E
ZárukaNa.

8. Bosch Hausgeräte

#ad

60 cm široká, Made in Germany, AquaStop ochrana proti poškození vodou, zásuvka na příbory, program Silence, mimořádně tichý, Bosch SMU4ECS14E série 4 chytrá myčka nádobí, ušlechtilá ocel

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Efficientdry: vylepšený výkon sušení díky automatickému otevírání dveří. Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den.

Flex koše: flexibilní a praktické řešení pro pohodlné nakládání. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 3 rozměry výklenku v x Š x h cm: 81, 8 x 57, 5 x 59, 5-87, 5 x 60 x 55. Made in Germany. Silence plus: mimořádně tichá myčka nádobí 44 decibelů. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Aquastop: záruka bosch v případě poškození vodou – životnost přístroje.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost90.39
Šířka23.54
Číslo díluSMU4ECS14E
ModelkaSMU4ECS14E
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Bosch Hausgeräte

#ad

Extra sušení stiskem tlačítka, program Silence obzvlášť tichý, 60 cm široká, Bosch Hausgeräte SGI4HAS48E série 4 myčka nádobí částečně integrovaná, výškově nastavitelný horní koš Rackmatic,

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Flex koše: flexibilní a praktické řešení pro pohodlné nakládání. Made in Germany. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 3 rozměry výklenku v x Š x h cm: 81, 5-87, 5 x 59, 8 x 57, 5 x 60 x 55.

Aquastop: systém aquastop v myčce nabízí 100% ochranu před poškozením vodou – proto Bosch zaručuje životnost přístroje po dlouhou dobu. Extra sušení: s funkcí extra sušení vycházejí z myčky nádobí dokonce obtížně schnoucí. Silence plus: mimořádně tichá myčka nádobí 44 decibelů. 7segmentový displej: zobrazení zbývající doby provozu, se standardními informacemi jako potřeba doplňování.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost80.03
Šířka23.54
Číslo díluSGI4HAS48E
ModelkaSGI4HAS48E
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Neff

#ad

NEFF S255ECX11E XXL myčka nádobí plně integrovaná N50 / 55T x 59,8 B x 86,5 H cm / Home Connect / TimeLight / Chef 70° / 6 programů / ušlechtilá ocel/černá energetická třída C

#ad
Neff #ad - Plně integrované: myčka je pokryta přední stranou vhodnou do kuchyně. Aquastop: tento bezpečnostní systém spolehlivě zabraňuje poškození vodou – nezávisle na elektrické síti. Nachází se mezi vodovodním kohoutkem a přístrojem.

Made in germany: myčka nádobí neff byla vyvinuta a vyrobena v Německu. F 70°: dokonce i odolné zaschlé zbytky jídla nejsou pro program 70 stupňů žádný problém. Rozměry výklenku š x h v cm: 60, 0 x 55, 0 Pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Timelight promítá zbývající dobu provozu na zem. Ovládací panel leží uvnitř – vestavná myčka je tak zvenku neviditelná.

Zcela pěkně chytré! home connect je stále rostoucí platforma, se kterou přinesete do své kuchyně budoucnost. Díky zvýšené teplotě a zvýšenému tlaku vody splachovacího trysky bude vše čistě lesklé, i bez namáčení nebo předoplachování. Home connect: připojte myčku k wi-fi a ovládejte ji bez námahy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška34.06
Délka21.65
Hmotnost96.56
Šířka23.54
Číslo díluS255ECX11E
ModelkaS255ECX11E
ZárukaNo warranty informace.