Top 10 Happy Birthday Sticker – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Magic Ants

#ad

Magic Ants 3D svatební oznámení, růžové třešňové květy, 3D pop-up svatební dar s obálkou, přání ke Dni svatého Valentýna, svatební oznámení, přání k lásce, narozeninové přání

#ad
Magic Ants #ad - Ručně vyrobený dárkový pop-up svatební přání – magic ants pohlednice pro ženu, svatební výročí jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papírového materiálu. Vyrábí se technologií laserového řezání a má jemné zpracování a vysokou kvalitu.

Lze jej použít také na svatební oznámení nebo dárek k narozeninám pro manžela mezi zamilovanými páry. Vytváří zvláštní dotekový moment a přivede pocity k varu. Magic ants narozeninové přání s vyskakovacím designem – naším původním záměrem designu je vytvořit skutečné emocionální spojení mezi lidmi tím, že se umění a technologie pro každou příležitost spojí do skutečně nezapomenutelných pohlednic. Když se blahopřání otevře, políbí se pár pod broskvovým stromem.

Svatební dary pop up love pozdrav – je to perfektní způsob, jak oslavit den svatého Valentýna, výročí. Příslušenství pro 3d přání ke dni svatého valentýna – 3d vyskakovací zvířecí karta měří 150 x 200 mm. Doplňky jsou vhodnou obálkou, exkluzivní poznámkovou kartu, krásnou nálepkou na obálku, na kterou můžete napsat svá srdečná přání a vzkazy. Efekt překvapení na svatební přání – blahopřání k výročí pro ženu jsou ve složeném stavu ploché.
ZnačkaMagic Ants #ad
VýrobceMagic Ants #ad
Výška0.2
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluYMXLTA310EU

2. Paper Junkie

#ad

Alle Anlässe 6 Designs, leere Karten und Umschläge für Babypartys, 48 Stück Pastell-Regenbogen-Dankeskarten, 10 x 15 cm, Geburtstage

#ad
Paper Junkie #ad - Die perfekte größe: jede regenbogen-dankeskarte misst 10, 2 cm, 2 x 15, perfekte Größe, um lustige Fotos oder Drucke hinzuzufügen. Hohe qualität: die regenbogen-notizkarten sind aus dickem, leicht beschreibbarem 250 g/m² schwerem, weißem Papier mit einem Innenfutter mit blauem Himmel und weißen Wolken; verwenden Sie Wasser zum Verschließen der 120 g/m² Umschläge.

Im lieferumfang enthalten: Sie erhalten 48 Regenbogen-Notizkarten mit passenden weißen Umschlägen. Personalisieren sie ihre nachricht: die bunten regenbogenkarten mit Umschlägen sind innen unbeschriftet, um Ihnen genügend Platz zum Schreiben zu bieten, um Ihre aufrichtige Dankbarkeit und herzliche Nachrichten auszudrücken.

Blanko-karten und umschläge: dieses set von leeren grußkarten mit Umschlägen verfügt über 6 niedliche Regenbogen-Designs und ist geeignet für eine Vielzahl von Anlässen wie Geburtstage, Feiertage, Geschlechtsoffenungen und Babypartys.
ZnačkaPaper Junkie #ad
VýrobceJuvo Plus #ad
Výška0.01
Délka6
Šířka4
Číslo díluCHGYI
ModelkaLJ-CHGYI-060220-04-1

3. Qiliji

#ad

Qiliji Lustige Freundschaft Grußkarte, Happy Birthday Karte für Bestie, True Friends Stick Like An Octopus On Your Face, BFF Bday Card, beste Freundin Geburtstagskarte

#ad
Qiliji #ad - Leere innenseite für ihre handgeschriebene Nachricht. Versand durch amazon, 100% zufriedenheitsgarantie. So eine lustige und niedliche freundeskarte, 3 x 13, der Empfänger wird definitiv lächeln! Die karte misst gefaltet 20, 5 cm und wird mit einem passenden goldenen Umschlag geliefert.

Sie können ein paar flüstern aufschreiben, die Sie Ihren Freunden sagen möchten. Gedruckt auf hochwertigem, recycelbarem Karton 300 g/m². Lassen sie einen alten wahren freund oder besonderen menschen wissen, Sorry, Freundschaft, I Miss You", was Sie von ihm halten. Es kann als "just because, Geburtstag, Jahrestag oder Galentines Day Karte usw. Vielen dank, dass Sie sich dieses Angebot angesehen haben. Verwendet werden.
ZnačkaQiliji #ad
VýrobceQiliji #ad
Výška0.1
Délka8
Šířka5.3
Číslo díluQLJ-164-PN
ModelkaQLJ-164-PN

4. Central 23

#ad

Niedliche Geburtstagskarte – Happy Birthday To You – Glückwunschkarte für Schwester – Lustige Geburtstagskarte für beste Freundin – Humorvolle Geburtstagskarten für Frauen, Central 23

#ad
Central 23 #ad - Innen blanko - mit jeder menge platz für ihre eigene persönliche Botschaft - sorgen Sie nur dafür, dass es eine Nette wird! Wir haben auch einen Spickzettel mit witzigen Tipps beigepackt, um Ihnen beim Schreiben zu helfen! GrÖße – diese karte ist 145 x 145 mm groß und wird mit einem 150 x 150 mm großen Umschlag in einem recycelbaren Polybeutel geliefert.

Geburtstagskarte - geburtstage sind der perfekte grund zum Feiern! Sie sind außerdem der perfekte Grund, Ihre Lieblingsmenschen zum Lachen zu bringen. Die designs können sich aufgrund Ihres Feedbacks ändern - lassen Sie uns also wissen, falls Ihnen etwas fehlt! Warum zeigen sie ihnen Ihre Zuneigung also nicht mit dieser witzigen und verrückten Geburtstagskarte? Inklusive witziger aufkleber – damit die feier noch mehr spaß macht und sie ihre nachricht besonders schön und persönlich gestalten können! 🤘🤞 Wir wollen uns stetig verbessern und Ihnen die besten Aufkleber für Ihre Karte bereitstellen.

Hochwertige qualitÄt - im vereinigten königreich hergestellt und auf 300 g/m² starken Karton gedruckt 🇬🇧 Freche und süße Designs. Die karte kommt mit einem hochwertigen Umschlag und wird aus nachhaltigen Materialien hergestellt, um die Umweltbelastung zu minimieren.
ZnačkaCentral 23 #ad
VýrobceCentral 23 #ad
Výška0.2
Délka6.1
Hmotnost30
Šířka6.1
Číslo díluCC955
ModelkaCC955

5. LOViLEE

#ad

LOViLEE® Blahopřání vč. obálek a nálepek pro každou příležitost v dárkové sadě po 10 kusech – kvalitní pohlednice pro rodinu a přátele – přání k narozeninám v prémiové kvalitě

#ad
LOViLEE #ad - 10 kvalitních blahopřání s láskyplně malovanými akvarelovými motivy, děti, rodinu, které přinášejí opravdovou radost. Naše pohlednice din a6 s ručně malovanými akvarelovými motivy jsou v německu tištěny ofsetovým postupem na pevném kartonu 350 g a zušlechtěny matně.

Díky rozmanitým motivům máš vždy po ruce vhodnou pohlednici a zůstaneš uvolněný, narození, až se blíží příští oslavy. Naše sada šablon k tisku nabízí navíc dárkové štítky a kreativní výroky pro vaše osobní poselství. Váš bezstarostný balíček pro zvláštní pozdravy: každá karta má obálku v barvě slonoviny a dekorativní nálepkou, která zkrášlí váš dárek. Pohlednice nejsou jen stylovým doplňkem k dárku, ale můžete je také zaslat poštou jako osobní pozdrav. Proto platí 100% spokojenost nebo vrácení peněz.

Naše narozeninové přání představují kvalitu, která vykouzlí úsměv na tváři vašich nejbližších. Objednejte nyní zcela bez rizika. Darujte osobně – ať už pro přátele, partnera nebo kolegy – naše sada pohlednic má pro každého vhodný design. Ať už jako přání k narozeninám nebo blahopřání ke svatbě, výročí nebo ke složené zkoušce – naše láskyplně vytvořené pohlednice jsou vyrobeny pro mimořádné okamžiky. Drsnou, bílou zadní stranu lze ideálně popsat.
ZnačkaLOViLEE #ad
VýrobceLOViLEE #ad
Číslo díluLOV-Karten-10
ModelkaLOV-Karten-10

6. Kunterbuntspecht

#ad

Nápady na dárek jako dárkový poukaz k narozeninám, 6 stíracích kartiček k vlastnímu popsání – poukázka blanco – bez stíracích se milovaný člověk pro vlastní text, dárky

#ad
Kunterbuntspecht #ad - Pokud nejste spokojeni, dostanete peníze zpět. Srdce jsou zlatá a lze je snadno seškrábat mincí nebo nehtem. Jednoduše napište svůj text na srdce a nalepte na něj stírací štítek. Chcete se zeptat na speciální otázku, darovat poukaz nebo oznámit své těhotenství? Personalizujte se pak překvapením bez stírání.

Kreativní – s láskou – překvapte své nejmilejší osobním dárkem, sdělit, který pochází ze srdce. Pičková kvalita – stírací karty din a6, vysoce kvalitní tisk na 350 g papíru. Skvělý nápad na dárek – použijte popisovatelné stírací karty jako dárkové poukazy k narozeninám, svatbám nebo Vánocům.

Klimaneutral & made in germany – výrobek je kompletně navržen v německu, tiskne a odesílá klimaticky neutrálně, aby byly přepravní trasy nízké a pokud možno udržitelné. Baleno s láskou – výrobek je balen láskyplnou ruční prací v rodinném podniku. Překvapte své blízké osobním dárkem, který pochází od srdce – nebo prostě prostě jen tak – ideálním dárkem.
ZnačkaKunterbuntspecht #ad
VýrobceKunterbuntspecht #ad
Výška0.04
Délka5.83
Šířka4.13
Číslo díluVA007
ModelkaVA007

7. Central 23

#ad

Central 23, Veselé narozeninové přání – Ptáček mě přelákal, s vtipnými nálepkami, vtipné blahopřání k narozeninám pro muže ženy ho vy

#ad
Central 23 #ad - Včetně vtipných nálepek – aby byla oslava ještě více zábavy a vy můžete svou zprávu vytvořit obzvlášť krásně a osobně. Vnitřní plachta – s dostatkem místa pro vaše vlastní osobní poselství – zajistěte, aby to bylo hezké.

Proč jim tedy neukážete svou náklonnost touto vtipnou a bláznivou narozeninovou pohlednicí? Přibalili jsme také podvodník s vtipnými tipy, které vám pomohou psát! Vzory se mohou změnit na základě vaší zpětné vazby – dejte nám tedy vědět, pokud vám něco chybí! Přání k narozeninám – narozeniny jsou perfektním důvodem k oslavě! kromě toho jsou perfektním důvodem, proč rozesmát své oblíbené lidi. Velikost – tato karta má rozměry 145 x 145 mm a dodává se s obálkou o velikosti 150 x 150 mm v recyklovatelném plastovém sáčku.

Vysoká kvalita – vyrobeno ve spojeném království a vytištěno na kartonu o tloušťce 300 g/m² drzé a roztomilé vzory. Karta je dodávána s vysoce kvalitní obálkou a je vyrobena z udržitelných materiálů, aby se minimalizovalo dopad na životní prostředí. Chceme se neustále zlepšovat a poskytovat vám ty nejlepší nálepky pro vaši kartu.
ZnačkaCentral 23 #ad
Výška0.2
Délka6.1
Šířka6.1
Číslo díluCE901

8. Central 23

#ad

Lustige Geburtstagskarte – „Dim Sumbody Say Birthday“ – „Food Pun Happy Bday“-Karte – für Männer, Ehemann – mit lustigen Aufklebern, Frauen, Central 23

#ad
Central 23 #ad - Gute qualität – hergestellt und gedruckt in großbritannien auf dickem 300 g/m²-Karton. Größe – diese karte ist 145 x 145 mm groß und wird mit einem 150 x 150 mm Umschlag geliefert, versiegelt in einem recycelbaren Polybeutel.

Designs können je nach Feedback variieren. Wir sind immer auf der suche nach Verbesserung und bieten Ihnen die besten Aufkleber für Ihre Karte. Geburtstagskarte – geburtstage sind die perfekte zeit für feiern. Gibt es einen besseren weg, um ihre liebsten zum lächeln zu bringen, als mit dieser super süßen Karte? Also, wer liebt nicht ein lustiges, kleines Dim Sum-basiertes Wort? !.

Leere innenseite – für ihre eigene nachricht, legen wir ein süßes Tipp-Blatt hinzu, damit Sie etwas Schönes schreiben können. Mit lustigen aufklebern – um ihrer feier etwas spaß zu verleihen und ihre Botschaft super hübsch und persönlich zu machen. Süßes und witziges Design. Kommt mit einem hochwertigen Umschlag und alle aus nachhaltigen Materialien hergestellt, um die Umweltbelastung zu minimieren.
ZnačkaCentral 23 #ad
VýrobceCentral 23 #ad
Výška0.2
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluCC854
ModelkaCC854

9. Dessie

#ad

Goldene Siegel, Dessie 100 einzigartige Geburtstagskarten-Sortiment mit Grüßen im Inneren für Unternehmen und Einzelpersonen. 100 Umschläge in verschiedenen Farben, Geburtstagskalender in stabiler

#ad
Dessie #ad - Sie können es für immer verwenden, da Sie Geburtstage, damit Sie nie vergessen, anderen zu zeigen, unabhängig vom Jahr.14, 7 x 21, jubiläen und andere wichtige jährliche ereignisse festhalten können, 1 cm hochwertigen, wie sehr Sie sich interessieren, langlebigen Dessie ewigen Geburtstag und Jahresveranstaltungen Kalender in jeder Geburtstagskartenbox beigelegt.

100 verschiedene geburtstagskarten für unternehmen und einzelpersonen – es gibt keine duplikate: wird es nicht schön sein, freund, bester Freund, Tochter, Vater, etwas von Ihrer To-Do-Liste für das ganze nächste Jahr zu streichen? Mit unserem Set mit 100 verschiedenen Geburtstagskarten müssen Sie nie wieder eine andere Geburtstagskarte kaufen! Mit viel Vielfalt in Design und Nachrichten finden Sie eine Geburtstagskarte für jeden in Ihrem Leben, Bruder, Schwester, mutter, ehemann, ohne jemals Ihr Büro oder Zuhause zu verlassen.1100 weiße und farbige umschläge mit goldfarbenen aufklebern: fügen sie eine einzigartige Note hinzu, indem Sie unsere sortierten Geburtstagskarten in weißen und farbigen Umschlägen versenden.

Obwohl unsere umschläge ohne versiegelung verschlossen werden können, haben wir 100 goldene Siegelaufkleber für die besondere Note beigelegt. Benötigen sie zusätzliche personalisierung? Unser 12, um eine herzliche Botschaft Ihrer eigenen Nachricht einzufügen. Hervorragende qualität: machen sie ein statement darüber, wer Sie sind und wie sehr Sie sich interessieren. Unsere großen Geburtstagskarten sind aus dickem, robustem, mattem Karton. Ewiger geburtstag und jährlicher veranstaltungskalender im karton: wir haben einen a5-größe ca.
ZnačkaDessie #ad
VýrobceED Design Concepts #ad
Výška0.01
Délka7
Šířka5
Číslo díluGC-123
ModelkaGC-123

10. Yoosso

#ad

500 kusů děkuji nálepky, 4 cm nálepky děkuji děkuji samolepicí děkuji nálepka kraftový papír nálepky děkuji svatební nálepky

#ad
Yoosso #ad - Materiál – díky nálepkám z kraftového papíru, nelze je snadno roztrhnout, stabilní a s dlouhou životností, dobře se lepí na předměty a jsou perfektní jako vánoční dárky.

Elegantní a stylové, ideální pro dekoraci. Balení obsahuje – obdržíte 1 roli s 500 etiketami s poděkováním, dostatečným množstvím pro každodenní použití. Lepicí síla – vánoční etikety jsou samolepicí a dobře drží, takže je lze pevně přilepit na místo, které potřebujete jako dekorace a nevypadnou tak snadno. Velikost jednotlivých etiket činí 4 cm.

Překrásná – každá vánoční nálepka je potištěna písmem "děkuji pěkně", roztomilými květinami a srdcem. Použití – průměr nálepky: 3, lahve, díkůvzdání a mnoho dalších příležitostí, ideální k nalepení na sklenice s marmeládou, Vánoce, 8 cm, ideální pro svatby, sáčky na sušenky, dárkové krabičky atd.
ZnačkaYoosso #ad
VýrobceYoosso #ad
Výška1.77
Délka3.15
Šířka3.15