Top 10 Hauslampe Aussen Wand – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klighten

#ad

Venkovní, Klighten Nástěnné svítidlo 24 W, venkovní nástěnné svítidlo, vodotěsné IP65, 1500 lumenů, moderní nástěnná lampa s otočným LED panelem, vnitřní, venkovní lampa pro vstup na terasu, tmavě

#ad
Klighten #ad - Vodotěsnost ip65nástěnná lampa je vodotěsná ip65 a je vyrobena z kvalitního hliníku, proto má vynikající odolnost proti vodě, takže ji lze použít nejen uvnitř i venku. Otočný led panel led panel se 105 perlami je otočný o 350° ve vertikálním směru.

Stínidlo lampy je vyrobeno z pc, který vykazuje vysokou teplotní odolnost, odolnost proti nárazu a vysokou propustnost světla. Snadná instalacevenkovní světlo s návodem a příslušenstvím, nástěnnou lampu můžete jednoduše namontovat na povrch stěny, ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod vedením odborníka. Příslušný úhel osvětlení můžete přizpůsobit vašim potřebám.

Moderní designtoto nástěnné svítidlo s jednoduchým designem a matným černým povrchem vytváří elegantní a moderní dojem, hodí se k různým stylovým dekoracím. Prémiová kvalita vnější kryt je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, který má dlouhou životnost a snadno se čistí. Nástěnná lampa se hodí do vašeho obývacího pokoje, koupelny, jídelny, zahrady, schodiště, vchodu, chodby, ložnice, terasy a balkonu.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška6.3
Délka8.27
Hmotnost3.02
Šířka3.94
Číslo díluGW007
ModelkaGW007

2. SSC-LUXon

#ad

Světelný odstín: teplá a studená bílá., černé, Nástěnné svítidlo

#ad
SSC-LUXon #ad - Abmessungen & vorteile: Überzeugende robuste verarbeitungsqualität, Wassergeschützt IP44 - Höhe: 235mm, hoch belastbar, Breite: 110mm, Tiefe: 109mm. Moderne optik: schwarze aluminium wand aufbauleuchte für den Außenbereich IP44 in ansprechendem anthrazit-schwarzen Gehäuse mit Up & Down Light.

Hochwertiges design: eckiges alu gehäuse in schwarz gehalten sorgt für eine moderne Optik im Garten, auf Wegen, der Terrasse aber auch im Bad oder an der Hauswand. Einfache montage: setzen sie einfach die zwei led gu10 leuchtmittel in das Gehäuse. Somit strahlt je ein led gu10 leuchtmittel nach oben und unten und erzeugt somit den Up & Down Effekt. Dieses wird direkt an 230V ohne Trafo angeschlossen. Top funktionen: an der ober- und unterseite finden sich Glasscheiben. Die wandmontage erfolgt mit Schrauben und Dübel.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška9.25
Délka4.33
Hmotnost2.45
Šířka4.29
Číslo dílu1504

3. CELAVY

#ad

CELAVY LED nástěnné svítidlo nástěnná lampa venkovní – IP65 venkovní lampa venkovní lampa stěna, venkovní svítidlo venkovní osvětlení, GU10 Up Down venkovní svítidlo venkovní nástěnné svítidlo 3000 K

#ad
CELAVY #ad - Mnohostranně použitelné: díky třídě ochrany ip65 je naše venkovní nástěnné svítidlo mimořádně odolné vůči vodě a prachu. Naše venkovní led svítidlo navíc používá materiál s dlouhou životností, což z něj dělá cenově výhodnou alternativu. Vysoce kvalitní materiál: náročné venkovní svítidlo celavy je opatřeno robustním hliníkovým odlitkem a akrylovými materiály odolnými vůči světlu a UV záření, což zaručuje vynikající odolnost proti horku, nárazům a chemikáliím i za extrémních povětrnostních podmínek.

Díky jemnému a teplému světlu z našeho venkovního svítidla bude váš byt vypadat elegantně a nádherně po večerních hodinách. S naším podrobným návodem k instalaci můžete tuto venkovní LED lampu bez problémů připevnit na stěnu. Dále je vám k dispozici náš přátelský tým zákaznické podpory a poskytne vám v případě dotazů odbornou pomoc. Díky tomu se ideálně hodí pro použití v interiéru i exteriéru, obývací pokoj, balkóny, jako jsou terasy, zahrady, domovní dveře, garáže, ložnice, chodba a schodiště.

Snadná montáž: venkovní nástěnné svítidlo můžete získat pěkné a certifikované led svítidlo. Krásný světelný efekt: celavy moderní venkovní lampa na stěnu domu v evropském stylu svítí rovnoměrně díky hornímu a dolnímu výstupu světla. Udržitelný design: venkovní nástěnná lampa celavy je vybavena 2 gu10 led žárovkami, které vám pomohou ušetřit až 80 % nákladů na elektřinu a vykazují průměrnou životnost 25 000 hodin.
ZnačkaCELAVY #ad
VýrobceCELAVY #ad
Výška4.72
Délka12.6
Hmotnost2.82
Šířka4.72

4. Ortiny

#ad

Solární, venkovní, venkovní solární světla, solární zářič, 3 režimy, solární LED zářič s detektorem pohybu, úhel osvětlení 210°, Ortiny Solární lampy pro venkovní použití, 202 LED, vodotěsnost IP65

#ad
Ortiny #ad - Nezávislý split designsolární světlo pro venkovní použití se dodává s kabelem dlouhým 16, 4 m, který spojuje solární panel s osvětlovacím panelem. Velký solární modul a 202 led solární světlo pro venkovní použití s detektorem pohybu má 202 vysoce výkonných led. Tento design odděluje oba a umožňuje instalaci solárního panelu bez omezení okolního světla na přímém slunečním světle, čímž se získává více energie a funguje déle.

Solární světlo pro venkovní použití má velkoryse dimenzované solární moduly s mírou přeměny až 21 procent, které ve dne ukládají více energie a v noci zajišťují delší osvětlení. Inteligentní systém osvětlenísolární světlo má pohybový čidlo, světelný senzor a 3 režimy osvětlení – režim senzoru, inteligentní režim stmívání a režim konstantního světla, které můžete pomocí dálkového ovládání nastavit do svého preferovaného režimu.

Snadná instalacesolární venkovní světlo je vybaveno montážní sadou, solární světlo musíte pouze upevnit na stěnu pomocí šroubů, aniž byste museli připojovat externí zdroj energie. Senzor pohybu má detekční úhel 210° a detekční dosah až 8 m. A svítidla lze namontovat na stěnu nebo na stinné místo – dokonce i v interiéru. Má velmi dlouhou životnost, žáruvzdorný, mrazuvzdorný, vodotěsný a prachotěsný a hodí se pro dlouhodobé použití venku. Podle zpětné vazby z trhu doporučujeme montážní výšku 3 metry.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška6.42
Délka5.71
Hmotnost1.06
Šířka3.35

5. SSC-LUXon

#ad

SSC-LUXon Nástěnné svítidlo venkovní ušlechtilá ocel up & down 230 V s ochranou proti dešti IP44 – nástěnná lampa se 2 žárovkami pro GU10 světelný zdroj LED nebo halogen

#ad
SSC-LUXon #ad - Ssc-luxon nástěnné svítidlo venkovní ušlechtilá ocel updown 230 v s IP44 ochranou proti dešti nástěnná lampa 2 žárovky GU10 LED nebo halogen. Značka: ssc-LUXon.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška68.9
Délka43.31
Hmotnost1.46
Šířka23.62
Číslo dílu3113
Modelka3113

6. Klighten

#ad

Teplá bílá,, IP65 stěna nahoru dolů, Klighten 24W LED nástěnné svítidlo vnitřní/venkovní, venkovní nástěnné světlo s nastavitelným úhlem vyzařování, 3000 K venkovní lampa, venkovní svítidlo

#ad
Klighten #ad - 5snadná instalace dodává se s nástroji a materiály, které potřebujete k instalaci nástěnného svítidla, a můžete ho jednoduše namontovat na povrch stěny. 1vědecký design 24w led nástěnné svítidlo uvnitř moderní je vyrobeno z kvalitního hliníku a skořepina je potažena barvou, která zabraňuje deformaci a korozi.

Nastavitelný úhel vyzařovánívenkovní svítidlo klighten led má jednoduchý a elegantní design. Ip65 vodotěsnévenkovní nástěnná svítidla mají stupeň krytí ip65 a lze je použít v interiéru i exteriéru. 4. 3. Doporučujeme odborníkům provádět instalaci. Rozměry výrobku velikost: 21 × 11 × 11 cm, že tradiční verze je příliš malá, pokud si myslíte, může plně splnit vaše požadavky.

Jsou tou nejlepší volbou pro vnitřní a venkovní osvětlení jako obývací pokoje, chodby, vstupní dveře, balkóny, nádvoří a vnější stěny. Můžete vytvářet různé tvary světla. Teplé bílé světlo pro romantickou náladu. 2. Nabízí krásné světelné efekty pro osvětlení nebo dekoraci.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška8.19
Délka4.25
Hmotnost2.14
Šířka4.33
ModelkaA310/2-3000K

7. CELAVY

#ad

Venkovní osvětlení, venkovní svítidlo, nástěnná lampa, teplá bílá, domovní dveře, stěna, IP65, venkovní nástěnné světlo pro domovní stěnu, vodotěsné venkovní světlo, venkovní GU10, venkovní lampa, CELAVY Trojúhelníkové LED nástěnné svítidlo, hliník

#ad
CELAVY #ad - Tím je naše venkovní osvětlení určitě výhodná nákupní alternativa. Iroké využití: díky krytí ip65 je naše nástěnné osvětlení extrémně odolné vůči vodě a prachu, jako obývací pokoj, proto je tato lampa rozhodně ideální volbou pro vnitřní i venkovní použití, ložnice, zahrada, chodba atd.

Elegantní dekorace: moderní nástěnné světlo celavy v evropském stylu vyzařuje světlo rovnoměrně díky vašim horním a spodním výstupům světla. Co vám nabízíme: můžete získat jemné nástěnné světlo s certifikátem etl. Pomocí našeho podrobného návodu k instalaci můžete toto LED osvětlení jednoduše namontovat na stěnu. Energeticky úsporný design: tato venkovní lampa se skládá ze 2 žárovek gu10 a používá led ovladače, což vám pomůže ušetřit 80 % nákladů na elektřinu a v průměru 25 000 hodin.

Kromě toho máme přátelský tým zákaznických služeb, který vám nabízí silnou podporu v případě dotazů. Spolehlivý materiál: prvotřídní venkovní světlo celavy je opatřeno robustním hliníkovým krytem a vysoce kvalitním ochranným povlakem, což zajišťuje vynikající odolnost proti horku, nárazům a chemikáliím i při extrémních povětrnostních podmínkách. S měkkým a teplým světlem z naší nástěnné lampy bude váš byt v noci vypadat velmi elegantně a nádherně.
ZnačkaCELAVY #ad
VýrobceCELAVY #ad
Výška5.51
Délka9.41
Hmotnost2.76
Šířka4.29
Číslo díluZY-B1046JH
ModelkaZY-B1046J

8. Steinel

#ad

Venkovní nástěnné světlo, L 585, antracit, Steinel, nástěnná lampa venkovní s pohybovým čidlem 180 °

#ad
Steinel #ad - Highlight dieser eingangs-Leuchte ist der mundgeblasene Glaskörper mit den markanten Blaseneinschlüssen. 10 m Reichweite. Diese wand-lampe aus uv-beständigem Kunststoff ist ideal für Hausfronten und Eingänge. Das leuchtmittel ist nicht im Lieferumfang enthalten. Der erfassungsbereich lässt sich mit beiliegenden Abdeckblenden reduzieren. Zeit- und dämmerungsschwelle werden per Drehregler stufenlos eingestellt. Der passiv-infrarot bewegungsmelder hat einen 180° Erfassungswinkel und max. Durch die vertikal um 70° schwenkbare Fresnel-Linse lässt sich der Sensor exakt anpassen.
ZnačkaSteinel #ad
VýrobceSteinel #ad
Výška11.93
Délka8.98
Hmotnost2.45
Šířka8.46
Číslo dílu4007841005917
Modelka005917

9. K-Bright

#ad

IP65,, teplá bílá, LED venkovní nástěnné svítidlo, K-Bright LED nástěnná svítidla vnitřní/venkovní 12 W nástěnná lampa pro vnitřní použití a nahoru a dolů nastavitelný světelný paprsek 3000 K

#ad
K-Bright #ad - Nastavitelný úhel vyzařovánínaše led nástěnné svítidlo uvnitř má jednoduchý a elegantní design. Perfektní světelná dekorace venkovní světlo antracitové vodotěsné iP65, zahradu, venkovní prostor, balkon, vilu, vodotěsné a odolné proti dešti.

Poprodejní servis k-bright team 100% garantuje vždy nejlepší kvalitu produktu. Snadná instalace s podrobnými pokyny k instalaci můžete venkovní nástěnné světlo jednoduše namontovat na povrch stěny. Nabízí krásné světelné efekty pro osvětlení nebo dekoraci. Ideální na terasu, vnitřní a venkovní prostory. Pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás prosím. 12w led s vysokým jasem. Náš zákaznický servis vyřeší váš problém do 24 hodin, budeme se snažit co nejlépe zlepšit váš zážitek z nakupování.

Teplé bílé světlo pro romantickou náladu. Vnější vzhled působí fantasticky a pokrokově. Rozměry výrobku 10 x 10 x 10 cm každé nástěnné světlo; napětí: 85 v-265 V; teplota barvy: 3000 K teplá bílá; barva skořepiny: antracitová. Pičková kvalita celá venkovní lampa antracit je vyrobena z čistého hliníku. Můžete vytvářet různé tvary světla.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.32
Šířka3.94
Číslo dílu12w Dark Gray
Modelka12w Dark Gray

10. Aranzyec

#ad

Terrasse, für Haustür, wasserdicht, Garage, GU10, IP54, Flur, Außenwandleuchte, Veranda, Aranzyec 2 x schwarze Außenwandleuchte aus Aluminium für den Außenbereich, Wandleuchte

#ad
Aranzyec #ad - Das bedeutet, wasserdichtem Metall gefertigt. Standardsockelgeeignet für gu10 leds und halogenlampen. 35w pro Birne nicht enthalten. Einfach zu installieren die veranda-leuchte ist montiert, wenn Sie sie erhalten, die mit dem Paket geliefert werden, installieren Sie einfach die montierte Lampe an der Wand.

Wir stellen die Anweisungen, für Ihre Referenz. Perfekt für moderne und industrielle Häuser. Spezifikationdie wandleuchten nach oben und unten sind fest verdrahtet, 6 x 15, 220V-240V verfügbar. Größe der wandlaterne: 9, 2 x 6, 1 cm. Sie funktionieren perfekt bei schlechtem Wetter wie starkem Regen und Schnee, dass die schwarze Außenleuchte jahrelang ihr stilvolles Aussehen behalten wird. Für den innen- und außenbereich geeignet: die außenwandleuchten von aranzyec sind aus hochwertigem, ohne Angst vor Rost oder Korrosion zu haben.

Außentürleuchte benötigt 2 x GU10 Halogen oder energieeffiziente LED-Leuchtmittel, max. Schnurgebundene Elektrik. Moderner stildiese außenwandleuchte ist mit klassischem mattschwarzem Finish in rechteckiger Form gestaltet, oben und unten befindet sich eine Linse aus gehärtetem Glas, wenn beleuchtet das Licht oben und unten an der Wand scheint.
ZnačkaAranzyec #ad
VýrobceAranzyec #ad
Výška5.94
Délka2.6
Hmotnost1
Šířka3.58
Číslo dílu1
ModelkaUK1WD1322B-2