Top 10 Inliner Mädchen 31-34 – Dětské kolečkové brusle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sportneer

#ad

Inline brusle pro děti 34–41, sada pro děti, nastavitelné, Sportneer inline brusle s 6dílnými chrániči, duhová série, dívky, 8 LED kolečkových bruslí pro děti, dámy

#ad
Sportneer #ad - Nevyžaduje baterie a postará se o dodatečnou zábavu při bruslení. Vaše dítě bude milovat měkký a pohodlný pocit při nošení i při dlouhých skate sezeních. Objednejte nyní a darujte jim nezapomenutelný zážitek ze skatování. Led kola: sportneer-in-line brusle mají 8 třpytivých led koleček, vaše děti budou mít hodiny zábavy na kolech.

Ať už uvnitř nebo venku, začátečníky a pokročilé bruslaře. Se sadami ochranného vybavení: inline brusle sportneer nemusí kupovat žádné další ochranné pomůcky, že vaše dítě je dobře chráněno. Je to skvělý dárek k narozeninám, vánocům, energii a peníze! kolečkové brusle jsou dimenzovány na bezpečnost a komfort a dodávají se s 6 ochrannými pomůckami, což vám ušetří čas, protože víte, takže můžete být klidní, svátkům a zvláštním příležitostem. Nedělejte si starosti, 5, že budete muset kolečkové brusle svých dívek měnit příliš často. Nechte své dítě prozkoumat svět bruslení a zůstaňte přitom v bezpečí a stylově se sportovními kolečkovými bruslemi pro dívky.

Nastavitelné velikosti: tyto kolečkové brusle mohou díky svým 4 nastavitelným velikostem růst s vaším dítětem. Vyberte si mezi m uk 2–4 nebo l uk 5–7, abyste zajistili perfektní tvar pro vaše malé a snadno se přizpůsobili růstu nohou. Bezpečnost dětí může být vylepšena: díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům nabízejí tyto brusle pro děti dlouhou životnost a stabilitu pro každé dobrodružství. Je ideální pro všechny sportovní děti, které rozzáří noc a učiní z vašeho dítěte nejjasnější hvězdu na silnici.
ZnačkaSportneer #ad
VýrobceSportneer #ad
Výška1.57
Délka6.69
Hmotnost6
Šířka11

2. NEMONE

#ad

Dívky, děti, nastavitelné, NEMONE Kolečkové brusle pro dívky, modrofialové, děti, uvnitř, 4 velikosti, kolečkové brusle pro děti, venku

#ad
NEMONE #ad - Tento pár kolečkových bruslí je jako zářivá malá mořská víla, která plave na fialové a modré zemi. Kolečkové brusle mají 8 svítících kolsvítící kolo absorbující oči s úžasnou samosvícenou funkcí dává vašemu dítěti možnost zažít v noci zábavu při jízdě na kolečkových bruslích.

Perfektní dárek pro děti tento pár krásných kolečkových bruslí je perfektní volbou pro narozeniny malé dívky. Hodně zábavy při bezpečném bruslení je naším závazkem. Na kvalitu se můžete spolehnoutjsme tým, ujišťujeme vás, co jsme vyrobili všechny druhy bruslí, který se již desetiletí zabývá výhradně inline brusle a kolečkovými bruslemi. Proč si vybrat jednu velikost, takže si nemusíte dělat starosti s rostoucími dětskými nohami. Poté, že konfigurace tohoto páru bruslí je pro vaše dítě nejvhodnější.

Ideální dárek pro dívky ve věku 3-12 let. Vyhrazený poprodejní servis opravdu se staráme o vaši spokojenost s nákupem a zážitek z používání. Design mořské pannyvaše dívka se do tohoto roztomilého, lesklého a nadýchaného designu okamžitě zamiluje. Tato kolečka poskytují vašemu dítěti po léta dobře sedí a přispívají díky neustálému doprovodu k tomu, když máte čtyřiKolečkové brusle lze nastavit až na 4 velikosti, aby bruslení bylo jedním z jeho dlouholetých koníčků. Na každou zprávu odpovíme včas.
ZnačkaNEMONE #ad
VýrobceNEMONE #ad
Hmotnost5.38
Číslo díluNEOSRS2107MM
ModelkaMMRSEUS

3. Hozzen

#ad

Hozzen Kolečkové brusle dívčí děti 4 velikosti nastavitelné čtyřkolky pro začátečníky velikost 28 – 31, pohodlné a prodyšné kolečkové brusle pro děti s úložnou taškou a 1 párem ponožek S

#ad
Hozzen #ad - Pro začátečníky je snazší udržovat rovnováhu na kolečkových bruslích Quad Kolečkové brusle Hozzen jsou perfektním dárkem pro děti k narozeninám, Vánocům a zvláštním příležitostem. Jedinečný design a komplexní příslušenství: růžové kolečkové brusle budou přitahovat vaši malou holčičku -- lesklý svrchní materiál, barva růžovo-fialové a poutavý design křídel.

Nabíjí led pásky přes micro usb přípojku, baterie není nutné vyměňovat! bezpečnost a komfort a odolnost proti opotřebení: dětské kolečkové brusle jsou vyrobeny ze zesíleného hliníkového rámu, ložisek abec 7, venkovní kluziště, přezku a zapínání na pásek pro trojnásobnou bezpečnost. Kolečkové brusle lze nastavit ve 4 velikostech : kolečkové brusle hozzen pro dívky lze pomocí tlačítka nastavení velikosti nastavit na 4 různé velikosti, což z nich dělá nejlepší volbu pro dospívající dívky.

Vhodné pro vnitřní použití, chodníky, TPR brzdy a prodyšné síťoviny, mají velkou trvanlivost a komfort. Led svítící kolečka: jeden pár kolečkových bruslí má 8 osvětlených kol. Dodává se také s robustní úložnou taškou a párem pohodlných skatingových ponožek, které splní vaše potřeby. Kolečka při pojíždění svítí jako duha. Dárek pro vyrůstání dětí: kolečkové brusle jsou oblíbené u dětí každého věku, svátku, od dívek od 6 let až po dospělé. Boty mají tkaničky, polyuretanových kol, promenády a jiné příležitosti.
ZnačkaHozzen #ad
VýrobceHozzen #ad
Číslo díluADHORS0101EU5HXSES01
ModelkaUnicorn Roller Skates

4. RAVEN

#ad

Dětské in-line brusle Raven 2 v 1 nebo 3 v 1, triskates, 30-33 19,5cm-21,5cm, kolečkové brusle Princess

#ad
RAVEN #ad - Velmi lehká a stabilní polykarbonátová skořepina; třístupňová, bezpečný uzávěr díky přezce, tkaničkám a řemínkům. Triple vent systém – vnitřní bota je velmi dobře větraná, SAS – Shock Absorbing systém, konstrukce obuvi Trust Fit systém.

Velikost 26–29 3kolečka – brusle jsou vybavené kolíkem. Díky němu je lze přestavět na triskates. Velmi snadná montáž, kterou zvládnete sami. Velikost 30–33 a 34–37 4 kolečka – brusle jsou vybavené dvěma kolíky. Díky nim lze in-line brusle proměnit v kolečkové brusle.

Velmi snadná montáž, kterou zvládnete sami. U in-line bruslí ve velikostech 30–33, 34–37 je brzda pouze na pravé botě. Velikost xs má 2 brzdové destičky. Triple foam – vnitřní bota je zkonstruovaná ze třívrstvé pěnové hmoty. Kolečka – 64 mm pu 26–29 a 30–33, kuličkové ložisko carbon abEC5, 68 mm PU 34–37, kompozitní podvozek.
ZnačkaRAVEN #ad
VýrobceRaven #ad
Hmotnost4.81
Číslo dílu10463_2
Modelka10463_2

5. Ceestyle

#ad

Dívky a chlapci – M, Ceestyle Nastavitelné kolečkové brusle pro děti, prodyšné čtyřkolky, nastavitelná velikost, 4 velikosti, Classic Disco Roller, svítící kolečka, nastavitelné od 27 do 34

#ad
Ceestyle #ad - Robustní materiál: pohodlné dětské kolečkové brusle z měkké umělé kůže, robustní podvozek s kuličkovými ložisky ABEC 7 a odolnou brzdnou zarážkou. Při bruslení září pestrými světly a propůjčuje bruslím skvělý styl a nabízí vašemu dítěti více zábavy.

Komfort jízdy: hlavní tělo brusle je vyrobeno z kvalitního pp materiálu, která se velmi příjemně nosí. Snadné až 4 velikosti bot nastavitelné kolečkové brusle pro radost z jízdy s dlouhou životností. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás, máme pro vás profesionální tým poprodejních služeb. Perfektní dárek: kolečkové brusle ceestyle jsou dobrým dárkem pro děti, mohou vyrůstat s dětmi a doprovázet celé dětství.

Hliníkový rám z ušlechtilé oceli, pvc kůže a epe pěny, sendvičové síťoviny, 8 pu kol 54 mm x 32 mm, stylová LED světla a výkonná ložiska ABEC 7 zajišťují jemné, tiché a bezpečné klouzání. Nastavitelné dětské kolečkové boty: brusle tak rostou s dětmi a mohou být používány delší dobu, aniž by byly příliš malé. 8 blikajících kol: nejskvělejší blikající kola se generují sami, aniž by bylo nutné mít baterii.
ZnačkaCeestyle #ad
VýrobceCeestyle #ad
Hmotnost5.34
ModelkaPolyvinyl Chloride

6. Hozzen

#ad

Dívčí kolečkové brusle pro začátečníky, nastavitelné čtyřkolky, pohodlné a prodyšné kolečkové brusle pro děti s úložnou taškou na Vánoce a narozeninové, 4 velikosti, Hozzen Kolečkové brusle pro děti

#ad
Hozzen #ad - Stisknutím tohoto knoflíku lze délku boty natáhnout a získat perfektní tvar! S: 28-31 EU, M: 32-35 EU, L: 36-39 EU. Prodyšná síťovina a zesílená vnitřní bota zajišťují větší komfort, stabilitu a tlumení nárazů a snižují únavu nohou. Boty mají tkaničky, tpr brzdy a prodyšné síťoviny, polyuretanových kol, ložisek ABEC 7, venkovní kluziště, promenády a jiné příležitosti.

Kolečkové brusle děti Vychutnejte si jemnou, klidnou a bezpečnou jízdu. Kolečkové brusle lze nastavit ve 4 velikostech : kolečkové brusle hozzen pro dívky lze pomocí tlačítka nastavení velikosti nastavit na 4 různé velikosti, což z nich dělá nejlepší volbu pro dospívající dívky. Pro začátečníky je snazší udržovat rovnováhu na kolečkových bruslích Quad Kolečkové brusle Hozzen jsou perfektním dárkem pro děti k narozeninám, Vánocům a zvláštním příležitostem. Bezpečnost a komfort a odolnost proti opotřebení: dětské kolečkové brusle jsou vyrobeny ze zesíleného hliníkového rámu, přezku a zapínání na pásek pro trojnásobnou bezpečnost.

Vhodné pro vnitřní použití, chodníky, mají velkou trvanlivost a komfort. Osvětlená třpytivá kolečka: jeden pár kolečkových bruslí má 8 osvětlených kol. Jedinečný design a komplexní příslušenství: kolečkové brusle budou přitahovat vaši malou holčičku -- lesklý svrchní materiál, barva růžovo-fialové a duhového designu. Dárek pro vyrůstání dětí: kolečkové brusle jsou oblíbené u dětí každého věku, svátku, od dívek od 6 let až po dospělé.
ZnačkaHozzen #ad
VýrobceHozzen #ad

7. HUDORA

#ad

Kolečkové brusle My First Quad Girl, vel. 26-33 velikost 30-33

#ad
HUDORA #ad - Kolečkové brusle my first quad girl jsou nastavitelné ve velikostech 26-29. Tyři polyuretanová kolečka nabízejí obzvlášť vysokou bezpečnost a stabilitu při jízdě.
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHUDOG|#Hudora #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost1.54
Šířka5.91
Číslo dílu22043
Modelka22043
Záruka1

8. 2PM SPORTS

#ad

Svítící inline brusle, kolečkové brusle pro dámy/pány, 2PM SPORTS Nastavitelné inline brusle pro děti

#ad
2PM SPORTS #ad - Upřímný servis – objednávejte s důvěrou na základě našich 100% angažovaných zákazníků a zkušeností s výrobkem. Další in-line brusle a brusle najdete na našich dalších sportovních bruslích, pro dámy a pány. Navíc se do ní zamilujete, pokud jezdíte kvůli skvělému módnímu designu.

8 koleček, což je perfektní pro začátečníky. Nastavitelná velikost. S: 30–33 pro juniorské děti; m: 34–37 pro mládež; l: 37, 5 pro dospělé a in-line brusle lze snadno nastavit, je to perfektní hračka pro rostoucí děti, 5–41 pro dospělé; XL: 42–44, které zaručují dlouholetou zábavu. Včetně bruslí s blikajícími koly. Trojitý ochranný systém: standardní špička, zvládnete je dokonce sami. Jednoduchý systém, jak se rychle a dobře dostat dovnitř a ven z bruslí, suchý zip a vysoce pevná přezka vás bezpečně a pohodlně drží, více barev blikání žádná baterie: Všech 8 koleček svítí při bruslení.

Na každou otázku nebo problém dobře a rychle zodpovíme a vyřešíme. Perfektní kartony, vhodné jako dárek pro děti, což je překvapení pro děti. Odolná konstrukce a módní design: hliníkový držák nabízí větší bezpečnost a vyváženou podporu, která umožňuje uvolněnou, klidnou a sebebezpečnou jízdu na zesíleném hliníkovém rámu. Rychle, které jsou skvělé, dejte svým dětem nádherný dárek s inline bruslemi.
Značka2PM SPORTS #ad
Výrobce2PM SPORTS #ad
Výška5.1
Délka17.1
Hmotnost5.64
Šířka12.2
Číslo díluRinTalen

9. 2PM SPORTS

#ad

2PM SPORTS Cytia růžové/fialové kolečkové brusle s nastavitelnou velikostí pro děti se svítícími LED kolečky, nastavitelné pro ženy a muže, veselé blikající inline brusle pro začátečníky a dívky

#ad
2PM SPORTS #ad - Barevná světla při kolečkových bruslích, kola jsou koncipována jako samogenerovaný pohonný systém, není nutná žádná baterie! Prvotřídní výkon – vychutnejte si klidnou jízdu s kvalitními ložisky abec 7, hliníkovým rámem a gumovými zátkami TPR. Pokud z nějakého důvodu nejste 100% spokojeni, zašlete nám jednoduše kompletní náhradu bez dalších otázek.

Budete se cítit lépe než kdy dříve! k dostání ve třech velikostech: malé pro malé děti 28–31; prostředek pro velké děti 32–35; velký pro mládež a mladé dospělé 36–39. Budeš rád, že jsi to udělal!4 nastavitelné velikosti – celkem 4 segmenty pro nastavení, 2 palce má vlastní velikost. Klikněte nyní na tlačítko Přidat do košíku. Nechte videohry a telefon uvnitř. 8 koleček light up – vaše dítě se určitě zamiluje do našeho hezkého růžového designu.

Na každou otázku nebo problém rychle a přátelsky zodpovíme a vyřešíme. Jděte ven a hrajte si! upřímný servis – objednávejte s důvěrou na základě našich 100% angažovaných zákaznických zkušeností a zkušeností. Užijte si hodiny zábavy venku. Trojitá ochrana se šněrováním, polyuretanovými podpatky 82a, 45° popruhem a vysoce pevnou přezkou nabízí bezpečné držení na kotníku a chrání vás na cestách. Důvěřujte fantastickým lesklým kolečkům.
Značka2PM SPORTS #ad
Výrobce2PM SPORTS #ad
Hmotnost0.13
Číslo dílu.
Modelka.

10. SULIFEEL

#ad

SULIFEEL Rainbow Unicorn nastavitelné kolečkové brusle pro děti se svítícími koly pro dívky a chlapce

#ad
SULIFEEL #ad - Vysoký standard zajišťuje komfort a trvanlivost. Vychutnejte si klidnou a sebevědomou jízdu na zesíleném hliníkovém rámu, PU kolech a ložiskách Speed ABEC 7. Růst se 4 velikostmi nastavitelnými botami perfektní volba pro dospívající děti, že brzy získáte další pár.

Jednoduše a pohodlně jedním knoflíkem upravte velikost, zbaví vás starostí, najděte přesný tvar! Všech 8 koleček svítí. Je to přesně to samé, když jedete ve tmě. Všechna kola s barevnými duhovými světly představte si meteorit, který bleskově střílí po obloze. Bezpečná samohybná kola bez baterie. Kontaktujte nás, pokud nejste s naším produktem spokojeni, získáte 100% zákaznickou podporu a záruku kvality.

Perfektní dárek k narozeninám a dárek pro děti: jízda na kolečkových bruslích milují děti každého věku a baví se i dospělými. Tento ideální pár kolečkových bruslí je dárkem pro děti. Prémiový výkon a speciální bonus za svícení, který za tu cenu absolutně stojí! Oddaný zákaznický servis a zákaznický servis bezpečnost vašeho dítěte a vaše spokojenost jsou naším cílem.
ZnačkaSULIFEEL #ad
VýrobceSULIFEEL #ad
Hmotnost5.45
Číslo díluSF20191011
Záruka1 rok záruka výrobce