Top 10 Kleverlicht – Magnetische Bewegungssensor Lampe – Osvětlení pod kuchyňskou linku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BRTech

#ad

Teplá bílá, 190 lm, 2 W, 58 – 62 mm, 230 V, BRTech 4dílná sada LED podhledových svítidel, 3000 K, kuchyňské LED noční světlo do kuchyně, skříně, šatníku, ložnice, chodby, schodiště, osvětlení skříně

#ad
BRTech #ad - Pohodlná instalace – tato svítidla můžete otáčet a upevnit pomocí šroubů. Naše 60 × 8 mm velké osvětlení vitríny se výborně hodí pro váš šatník, polici, skříň, knihovnu, pracovní stůl, který díky své dobré tepelné vodivosti zajišťuje, schody atd. Spora energie a dlouhá životnost – výkon každého z našich světel ve skříni činí pouze 2 w, 4 kusy celkem 12 w, nízká spotřeba proudu.

Obsah dodávky – 4 x led osvětlení skříně každé světlo se dodává s 2metrovým kabelem. 4 x 3m lepicí páska, 1x připojovací krabice, jednoduše otevřete kryt, 1x 12 v/1 a síťový zdroj, 8 x šrouby. Naše led čipy nemají ir ani uv záření, které by mohlo dokonale chránit oči vaší rodiny, zejména dětí. Osvětlení skříně s dlouhou životností – osvětlení skříně brtech je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, zásuvku a dokonce i chodby, vitrínu, že se teplo rychle odvádí zevnitř světla skříně.

Naše svítidla mají produktový design s dlouhou životností: více než 35000 provozních hodin. Světla skříně můžete také jednoduše nalepit lepicí páskou 3M je součástí dodávky. Snadná instalace, těleso lampy lze upevnit pomocí šroubů. Světlo našeho osvětlení skříně neoslňuje a perfektně chrání vaše oči. Led osvětlení skříně s vysokým jasem – každé led osvětlení skříně s teplým bílým světlem je napájeno 18 super světlými led čipy.
ZnačkaBRTech #ad
VýrobceBRTech #ad
Výška0.33
Délka2.36
Hmotnost0.55
Šířka2.36
ModelkaMD60
Záruka3 měsíce.

2. OxyLED

#ad

Sada světel do kuchyně, 3 kusy, kuchyňské LED světlo s magnetickými proužky, 6000 K, LED pohybové čidlo, LED osvětlení skříně, spodní skříňka, na, USB světlo do skříně, OxyLED Detektor pohybu uvnitř

#ad
OxyLED #ad - Standardní doba nabíjení činí 3 měsíce, pokud světlo do šatníku zaznamená 6 – 10 krát/den. Umístěte světlo skříně na čisté a hladké místo a můžete začít. Světlo do skříně s detektorem pohybu se dodává s micro usb datovým kabelem, takže jej můžete snadno nabíjet pomocí jakékoli národní standardní USB nabíječky, nabíječky mobilního telefonu nebo USB portu Vašeho počítače.

Lepicí proužek s magnetickými políčky se snadno připevní na tělo lampy a uvolní se. Nejsou nutné žádné nářadí, šrouby nebo matice. Chytrý senzor oxyled čip s pasivní infračervenou PIR technologií, přesně rozpozná pohyb. 3dílné balení, sklepě, čistá bílá: led osvětlení skříně s 10 smd 2835 led diodami je dostatečně jasné, garážovém skleníku a dalších věcech, a zajišťuje, ultra jasné, půdě, aby osvětlilo každý tmavý roh ve vašem průchodu, ložnici, že ve tmě nezakopnete. Humanizační design: vnitřní detektor pohybu zabudovaný 10 led nabízí 120stupňovou osvětlenou plochu pro měkké světlo. Kabinet light shell je z kvalitní hliníkové slitiny kovu, nerezaví a snadno se čistí. Multifunkční : led osvětlení skříně má kvalitní hliníkové slitiny, skladovacích prostorech, v garáži, skříni, schránce, v autě, ve skleníku, ve stodolě, lékárničce, ve stodolě, útočném sklepa, dětském pokoji, sklepě, takže je perfektní volbou pro použití v podkroví, které má lepší výkon odvádění tepla, a je mnohem odolnější a stylové než levné plastové osvětlení skříně, kůlnách, kosmetickém zrcátku.

Vysoká citlivost: tento detektor pohybu uvnitř se automaticky rozsvítí do 10 stop, spolehlivý výkon a vysoká citlivost, automatické vypnutí po 15–20 sekundách bez detekce pohybu. Dlouhý výkon: 600mah baterie rozjasní vaše tmavé rohy po dobu 6 hodin podhledového kuchyňského led světla na jedno plné nabití.
ZnačkaOxyLED #ad
VýrobceOxyLED #ad
Výška1.57
Délka8.27
Hmotnost0.25
Šířka4.13
Číslo díluB07K79FKTS
ModelkaB07K79FKTS

3. Oktaplex lighting

#ad

Oktaplex lighting LED svítidlo do kuchyně | Riga 13 W světlo pod skříňku s vypínačem | teplá bílá 3000 K rozšířitelné | délka: 84 cm

#ad
Oktaplex lighting #ad - Led osvětlení spodní skříňky je energeticky úsporné a neoslňuje s opalizovaným difuzérem. Snadná montáž. Led světelná lišta s vypínačem pro přímé a nepřímé osvětlení ve skříních a pod skříněmi, nábytek a ve všech místnostech.

Perfektní osvětlení, teplá bílá, obývací pokoj, pro kuchyň, vysoce kvalitní pracovní LED osvětlení s 1170 lumeny, LED podhledové svítidlo, 3000 kelvinů, police, dílnu atd. Led svítidlo připravené k zapojení se montuje pomocí svorek v úhlu 90° I Pro jednu světelnou hlasitost můžete zapnout až 12 LED žárovek za sebou – jednoduše a jednoduše. Barevně stálý a s dlouhou životností index reprodukce barev ra > 80 – barvy vypadají téměř stejně realisticky jako při přirozeném světle – vysoce kvalitní LED osvětlení místnosti s životností více než 25 000 hodin.

Rozsah dodávky: podhledové svítidlo 84 x 2, 8 m napájecí kabel s euro zástrčkou a konektorem c7, 10 cm propojovací kabel c7 na c8, 6 cm dxŠxh bílé, 1, montážní svorky, 4 x 3, spojovací kus, spodní skříňka a montáž na stěnu.
ZnačkaOktaplex lighting #ad
VýrobceETAPLEX #ad
Výška1.42
Délka32.99
Hmotnost0.65
Šířka1.18
Číslo dílu17014.3K
Modelka17014.3K

4. AIBOO

#ad

Stmívatelné podhledové svítidlo do kuchyně, dlouhá životnost, teplá bílá 2700 K, AIBOO LED svítidlo pod kuchyňskou linku s dálkovým ovládáním, 230 V, šetří energii, 12 W osvětlení skříně

#ad
AIBOO #ad - Můžete si užívat vysoce kvalitního osvětlení a současně snížit spotřebu energie. Kromě toho nabízíme 2letou záruku, abychom vám poskytli bezpečnost. Kromě toho disponuje paměťovou funkcí, pomocí které můžete uložit vaše preferovaná nastavení jasu. Lze je použít nejen pro osvětlení spodní skříňky, ale také do kuchyně, knihoven, šatníků a dalších věcí.

Poskytují vynikající odvod tepla a životnost až 50 000 hodin. Inteligentní stmívání: díky dálkovému ovládání můžete bez problémů přizpůsobit jas podhledového led svítidla do kuchyně. Ať už chcete osvětlit určité oblasti nebo vytvořit romantickou atmosféru, vitrín, naše svítidla pod skříňku splní vaše požadavky. Pokud potřebujete další prodlužovací kabely, najdete je pod ASIN: B07DLTY46H. S dálkovým ovládáním můžete dosáhnout rozsahu stmívání od 10 % do 100 % a dosah kontroly může činit až 25 metrů.

S 1, 5 m dlouhým síťovým kabelem a 2 metry dlouhým světelným kabelem jsou dostatečně dlouhé, aby splňovaly různé požadavky na instalaci a usnadnily instalaci světel všude. Silný signál dobře pronikne a nevyžaduje žádné zaměření na přijímač. Se síťovým zdrojem se postará o bezpečný a spolehlivý zážitek z osvětlení. 90% energeticky úsporné: naše kuchyňské svítidlo led teplá bílá používá pokrokovou led technologii s cri>80 a spotřebuje pouze 2 w na jedno svítidlo, což ve srovnání s běžnými halogenovými žárovkami znamená úsporu energie 90 %.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.31
Délka2.36
Hmotnost1.19
Šířka2.36
ModelkaPKWW
Záruka24 měsíců bezplatná náhrada.

5. Alivation

#ad

Bewegungsmeldert, 3 Stück, Bewegungsmelder-Licht, 36 LED-Schrankleuchten, wiederaufladbar, 1500 mAh, Alivation unter dem Schrank, batteriebetrieben, batteriebetriebene LED-Lichter, kabellose Lichter

#ad
Alivation #ad - Perfekt für Schrank, Schminkspiegel usw. 36 superhelle leds: verbesserte 36 superhelle leds geben 180 lumen von 6000 k sauberem, schrank, Kleiderschrank, Schrank, garage, schublade, Medizinschrank, Küche, Notbedarf Abstellraum, Briefkasten, Dachboden, keller, Aufbewahrungseinheit, Waffensafe, Treppen, weißem Licht ab.

Die alivation constant-sense-technologie ermöglicht es, bleibt eingeschaltet, solange Sie in der Nähe sind, einfach zwischen 4 verschiedenen Modi zu wechseln. Jede ladung hält bis zu 120 tage verwenden sie es 10 Mal am Tag, Batterien zu kaufen, 2 mal Akkulaufzeit anderer ähnlicher LED-Leuchten. Ultra lange akkulaufzeit: diese batteriebetriebene lampe ist mit einem wiederaufladbaren 1500-mah-akku ausgestattet. Hochwertige 3M-Klebstoffe haften fest, z. B. Schiebeschalter ist einfach und intuitiv, ständig Bewegungen aufzunehmen, und schaltet sich automatisch 15 Sekunden nach dem Weggehen aus.

Die beiden bewegungssensor-modi eignen sich für verschiedene Szenarien in Ihrem täglichen Leben, 4 Modi-Schiebeschalter. Zuverlässiger bewegungssensor mit 2 sensormodi: an/aus/automatische nacht/automatischer tag und nacht, bewegungssensor funktioniert jedes Mal. Keine notwendigkeit, sparen Sie Zeit, 20 Sekunden jedes Mal, Geld und umweltfreundlich. Einfach an der Magnetplatte befestigt und abnehmbar zum Aufladen.
ZnačkaAlivation #ad
VýrobceAlivation #ad
Výška0.6
Délka8.9
Hmotnost0.42
Šířka1.4
Číslo díluT36-1
ModelkaT36-1

6. K-Möbel

#ad

Kuchyňskou skříňku – dobíjecí pomocí USB – světelná lišta – LED bodové světlo – noční světlo –, K-Möbel Akumulátorové LED svítidlo vč. senzoru pohybu – magnetické světlo do skříně pro vitrínu

#ad
K-Möbel #ad - S výškou pouze 2 cm vč. S působivou životností cca 18 000 až 20 000 hodin nabízí dlouhá životnost led technologie dlouhotrvající osvětlení pro vaše vitríny, aniž byste se museli starat o výměnu osvětlovací jednotky životnost: cca 18 000–20 000 hod.

Senzoru, výška rámu: 12 mm. Led bodové světlo svítí při plném nabití až 6–8 hodin a vytváří příjemnou atmosféru s barevnou teplotou 4000 K, díky níž budou vaše sběratelské předměty rozzářit v atraktivním světle doba svícení: cca 6-8 hodin, Colour: 4000 K. Vysoce kvalitní led osvětlení s teplotou barvy 4000 k rozzáří vaše sběratelské předměty krásným a přirozeným světlem, díky čemuž skvěle vyniknou jejich detaily a barvy Colour: 4000 K, sběratelské předměty budou vypadat v krásném světle.

Senzoru a výškou rámu 12 mm má led bodové světlo kompaktní velikost, která se perfektně hodí do vitríny, aniž by přitom působila vtíravě výška: 2 cm vč. Integrovaný magnet umožňuje jednoduché a bezpečné upevnění led bodu ve vaší vitríně, čímž jej můžete bez námahy umístit a v případě potřeby posunout upevnění: magnetem, jednoduchá montáž.
ZnačkaK-Möbel #ad
VýrobceK-Möbel #ad
Výška0.79
Délka3.03
Hmotnost2.2
Šířka3.03

7. kioooki

#ad

LED noční světlo, kuchyňské LED světlo, osvětlení vitríny do skříně, skříně, kuchyňské lampy, teplá bílá, kioooki LED podhledová svítidla, šatní skříně..

#ad
kioooki #ad - Nedělejte si starosti, můžete umístit podhledová světla kamkoli chcete. Snadná instalace, potravinových prostorách, regálech, kuchyňské podhledové LED svítidlo je velmi rozšířené v dřezu, regály, skříních, kuchyních atd. Teplé bílé osvětlení skříně led podlinková světla s 3000 k poskytují příjemné teplé bílé světlo, ochrana očí.

Nemusíte se obávat, že bude skříň méně krásná. Osvětlení skříně je vyrobeno z hliníkového krytu proti korozi, která vykazuje dobrý tepelný vodivost. Nízká spotřeba energie a ochrana životního prostředí. Led podhledové svítidlo do kuchyně pouze 8 mm silné Ø 60 lze umístit na libovolné místo, je po instalaci téměř neviditelné. Existují 2 možnosti instalace, že by váš nábytek poškodil. Iroké spektrum použití led lampa do skříně s vypínačem se síťovým kabelem velmi dobře hodí pro šatny, skříně, vitríny, zásuvky a dokonce i pro vaše chodby, stolech, vitrínách, pracovní stoly, schodiště atd.

Toto kuchyňské podhledové led svítidlo s úhlem osvětlení 120 ° zajišťuje široký dosah světla, žádné oslnění, žádný stroboskop, reprodukce barev je více než 80 Životnost osvětlení skříně činí více než 35 000 hodin. Vynikající jas podhledové svítidlo je vybaveno vysoce výkonnými čipy md2835, aniž by bylo křiklavé, po 150 lumenech, rovnoměrně osvětlené, velmi jasné a s dlouhou životností. Snadná instalace led podhledové svítidlo do kuchyně vybavené 2 metry dlouhým kabelem, šrouby nebo lepení dvojitých samolepek. Ultratenké a neviditelné kuchyňské podhledové svítidlo má decentní velikost.
Značkakioooki #ad
Výrobcekioooki #ad
Výška2.05
Délka6.1
Hmotnost0.73
Šířka6.1
Číslo díluMD60
ModelkaMD60

8. wobsion

#ad

Teplá bílá s bezkontaktním senzorem, ultra tenké kuchyňské světlo, lišta 42 cm, podstavec pro šatní skříň, osvětlení vitríny, 3000 K, wobsion Podhledové svítidlo do kuchyně, stmívatelná

#ad
wobsion #ad - Bezkontaktní senzor naše světelné pásky používají bezkontaktní senzorový spínač. Napájení Žádné usb, nemusíte kupovat žádnou baterii a světelný pásek nemusíte nabíjet, žádné baterie, nabízíme elektrickou hlavu, velmi pohodlně se obsluhuje.

Měkké osvětlení naše korálky jsou instalovány na obou stranách tělesa lampy a mají boční emitující design, takže světlo je velmi měkké a nedráždí vaše oči. Pokud pracujete v kuchyni, nemusíte si dělat starosti, že se světelná lišta znečišťuje. Ultra tenký design velikost našeho jednotlivého světelného pásku činí 420 mm × 35 mm × 6, 2 mm, po instalaci bude vaše kuchyně krásnější, teplá a světlejší.

Snadná instalace můžete si vybrat ze dvou způsobů instalace: můžete použít lepidlo 3M pro přímé nalepení světelného proužku; nebo můžete vyvrtat otvory na rovné ploše a světelnou lištu upevnit pomocí šroubů.
Značkawobsion #ad
VýrobceShenzhen Wobsion Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.24
Délka16.54
Hmotnost0.55
Šířka1.38
Číslo díluCG18-420-3K
ModelkaCG18-420-3K

9. Laliled

#ad

Nabíjení přes USB, chodbu, nastavitelný jas, 56 LED, skříň, Laliled LED podhledová světla s detektorem pohybu, odkládací, osvětlení skříně s dálkovým ovládáním pro pult, 3 barvy a 3 režimy, schodiště

#ad
Laliled #ad - Toto osvětlení skříně má výkon pouze 3 w a lze jej kdykoli a kdekoli používat přes jakýkoli 5V USB přístroj napájení mobilního telefonu, doba nabíjení činí 3 hodiny, USB konektor notebooku atd. Baterie s velkou kapacitou toto led světlo je vybaveno baterií 1500 mah, lze jej používat 7–30 hodin v režimu konstantního světla a může být provozováno 7–30 dní v režimu detekce pohybu.

Hel detekce vzdálenosti je: 120 ° 3-5 m uvnitř a úhel dálkového ovládání: 30 ° 3 m uvnitř. Víceúčelové světlo se senzorem světlo do skříně má 56 led žárovek a jedinečný design světelného vodiče, ložnice, psací stoly a jiná místa pro zlepšení jasu. V jakém režimu se nacházíte, zabránění kolizím. Vhodné pro děti a seniory jako dodatečné osvětlení, krátké stisknutí pro přepínání mezi 3 režimy.

Poté položte světlo na magnet. Pro přepnutí stiskněte krátce tlačítko jasu symbol žárovky. Tři barevná světla a nastavitelný jas toto osvětlení skříně má tři barvy: studená bílá, přírodní bílá a teplá žlutá. Tři světelné režimy a funkce paměti indukční světlo do skříně má tři světelné režimy: denní režim, noční režim a režim konstantního světla. Snadná instalace dva způsoby instalace: ① za světlem skříně se nachází zabudovaný magnet, který lze přímo adsorbovat na jakémkoli povrchu železa.
ZnačkaLaliled #ad
VýrobceLaliled #ad
Výška0.39
Délka7.87
Hmotnost0.46
Šířka1.18
Číslo díluDWN+CL28632+CA-FR-IT-1 Set
ModelkaCL15620

10. STAVOZE

#ad

Osvětlení skříně s detektorem pohybu, 60 cm, 216 LED diod, dobíjecí LED lišta, magnetická LED lišta pro skříň, šatní skříň, 3 barevné režimy, kuchyňské LED stmívatelné, 4500 mAh

#ad
STAVOZE #ad - Dné starosti nabízíme 12měsíční náhradní servis. Má integrované silné magnety, takže stačí pouze stáhnout zadní stranu lepidla obou dodaných železných dílů a upevnit je na skříňku. Jednoduchá instalace s magnetickým designem instalace tohoto led osvětlení skříně je velmi jednoduchá.

Velký rozsah osvětlení 60 cm dlouhé kuchyňské podhledové svítidlo je delší než většina skříněk na trhu, takže můžete osvětlit větší prostor. Jemné osvětlení příjemné pro oči na rozdíl od jiných skříněk na trhu má toto svítidlo vnitřní reflektor, který vytváří měkké a neoslňující osvětlení. V případě problémů nás prosím neváhejte kontaktovat. Světlo pak magneticky přilne k železným kusům. Baterie s dlouhou životností toto světlo pod skříňku je vybaveno vestavěnou baterií 4500 mah, vydrží při plném nabití v režimu pohybového senzoru déle než 1 měsíc. Tento design umožňuje v případě potřeby světlo jednoduše vyjmout pro nabíjení nebo v případě nouze.

Díky širokému úhlu 120° a citlivé oblasti detekce pohybu je obzvláště vhodný pro rohy, které nepotřebují nepřetržité osvětlení. Rozsah dodávky: 1 x 60cm světlo spodní skříňky, 2 x lepidlo, 1 x nabíjecí kabel, 2 x železný plech, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Všestranné a multifunkční toto světlo pod skříňku se hodí nejen pro skříně, jako jsou skříně, schodiště, ale také pro různé prostory ve vašem domě, noční stolky, místnosti s nářadím a další.
ZnačkaSTAVOZE #ad
VýrobceSTAVOZE #ad
Výška0.35
Délka23.82
Hmotnost0.84
Šířka1.57
Číslo díluTDL-6110X
ModelkaTDL-6110X