Top 10 Laubrechen Mit Stiel – Hrábě

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOLF Garten

#ad

červená, 40 x 28 x 8 cm; 71AAA029650, WOLF-Garten, žehlící hrábě multi-star® DO-M 40"NEU2018

#ad
WOLF Garten #ad - Maximální stabilita díky mimořádně vysoké tloušťce materiálu. Vyčistěte velké záhony a jednoduše vyrovnejte obráceným hrábě. Maximální flexibilita! Made in germany" naše kvalita je pro každou výzvu.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten (WOLFQ) #ad
Výška3.94
Délka17.72
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Číslo díluDOM40
ModelkaDOM40

2. Gardena

#ad

Gardena Počítací hrábě combisystem pro práce s podlahou jako čištění, 10 hrotů, zdrsnění a vyrovnání, pro rukojeti combisystem doporučená délka rukojeti 130 cm 3185-20, pracovní šířka 18,5 cm

#ad
Gardena #ad - Rozsah dodávky obsahuje: 1 x kráják gardena combisystem 18, 5 cm/10 hrotů násada není součástí dodávky, k dostání samostatně. Univerzální zahradní příslušenství: hrábě gardena je s pracovní šířkou 18, 5 cm ideálním přístrojem pro malé práce, jako je čištění, zdrsnění a vyrovnávání podlahy.

Ideálně kombinovatelný: počítačový nástavec se hodí ke všem násadám gardena combisystem – ať už ze dřeva nebo hliníku, k dostání jsou také speciální násady pro práci šetrnou k zádům. Bezpečný zásuvný systém: zahradní nářadí se hodí na všechny násady gardena combisystem český jazyk nelze zaručit, jednoduše se zasune do násady a přišroubuje se pro práci bez kývání doporučuje se délka rukojeti 130 cm. Optimální ochrana proti korozi: hrábě je vyrobeno z kvalitní oceli a je navíc potaženo duroplastem.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška2.56
Délka7.4
Šířka5.79
Číslo díluG3185-20
Modelka394166
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se prostřednictvím náhradní dodávky bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení dle doporučení splněn. Návod k použití. • Kupující ani třetí osoba nepokusil o opravu přístroje. Další ustanovení dle Návod k pohonu.

3. WOLF Garten

#ad

145 x 25 x 26 cm, červená, WOLF Garten 71AAO003650 plastový smeták s dřevěnou násadou Ui-M/ZM 140 P786 NEU2018

#ad
WOLF Garten #ad - Pracovní šířka: 42 cm. Vysoce kvalitní dřevěná násada z evropského FSC certifikovaného přírodního ořechu. U nové trávníku. Snadno očistěte trávník, záhony a štěrk nebo rovnoměrně rozdělte rašelinu, např. Vhodné pro všechny zahradní nářadí Multi-star.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten (WOLFQ) #ad
Výška10.24
Délka57.09
Hmotnost11.5
Šířka9.84
Číslo dílu71AAO003650
Modelka71AAO003650
Záruka2 roky manufacturer

4. Gardena

#ad

Gardena Kombinovaný systém květin: 5-zinkové ruční hrábě pro hrábě a uvolnění půdy v záhonech a truhlících na květiny, ochrana proti korozi 8925-20, pracovní šířka 8,5 cm, ergonomická rukojeť

#ad
Gardena #ad - Rozsah dodávky obsahuje: 1 x hranatý květináč Gardena combisystem násada není součástí dodávky, k dostání samostatně. Vysoce kvalitní výroba: malý přístroj combisystem je vyroben z vysoce kvalitní oceli a díky povrchové úpravě Duraplast optimálně chrání proti korozi.

Práce bez ohýbání: pro práci šetrnou k zádům lze rukojeť jednoduše sundat a nahradit libovolnou rukojetí combisystem. Pohodlná manipulace: ergonomicky tvarovaná rukojeť se složkou z měkkého plastu je obzvláště příjemná v ruce, kromě toho je rukojeť na konci zahnutá, takže klouzání není možné. Efektivní zpracování půdy: hrábě květin combisystem má pět hrotů a je optimálně vhodný pro čištění a uvolnění a k vyhlazení půdy.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška3.03
Délka15.75
Hmotnost0.53
Šířka4.33
Číslo díluG8925-20
Modelka08925-20
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného přístroje nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující podmínky: • Přístroj byl podle doporučení a podle doporučení. Návod k použití. • Nepokoušel se přístroj opravit ani třetí osobou. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

5. Fiskars

#ad

Fiskars Solid™ Hrábě na listí, černá/oranžová

#ad
Fiskars #ad - Iroký hrábě listí pro seškrábání květů, plevele a posekání trávy na cestách a travnatých plochách, listů, extra vhodné pro velké plochy použití. Optimální pracovní výška v postoji šetrném k zádům pro odlehčení svalstva, snadné zametání díky lehké hliníkové násadě, závěsný otvor pro prostorově úsporné uložení.

Efektivní a jednoduché seškrábání ve směru tažení díky 27 plochým, dole zahnutým hrotům z trvanlivého plastu a pracovní šířce 65 cm, ergonomická rukojeť v listu pro snadné zachycení listí. Rozsah dodávky: 1x fiskars solid koště na listí xl, šířka: 65 cm, délka: 173 cm, barva: černá/oranžová, materiál: plast/hliník, hmotnost: 830 g, 1015645. Vysoká životnost díky vysoce kvalitním plastovým hrotům, finský design.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška1.65
Délka69.29
Hmotnost0
Šířka24.41
Číslo dílu1015645
Modelka1015645
Záruka2 roky výrobce

6. Gardena

#ad

43 cm, Drátěné hrábě Gardena combisystem

#ad
Gardena #ad - Wackelfreies arbeiten: durch die zuverlässige combisystem-Technik wird ein wackelfreies und zuverlässiges Arbeiten garantiert. Praktisch und kompatibel: die cs-geräte können mit jedem beliebigen cs-Stiel verwendet werden Dafür wird die Weichkunststoff-Schraube am Handgriff gelöst und ein anderer Stiel aufgesetzt.

Robuster rechenbesen: mit einer arbeitsbreite von 43 cm erlaubt er ein leichtes und handliches Zusammenfegen von Laub, Grasschnitt und anderen Gartenabfällen. Rasenschonendes arbeiten: Durch seine Zinken aus hochwertigem Kunststoff können Sie mit ihm besonders rasenschonend arbeiten. Lieferumfang beinhaltet: 1x Gardena combisystem-Rechenbesen Stiel nicht im Lieferumfang enthalten, separat erhältlich.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška2.2
Délka17.13
Hmotnost0.4
Šířka11.42
Číslo díluG3101-20
Modelka3101-U
ZárukaGARDENA gewährt eine Garantie, die sich auf alle wesentlichen Mängel des Gerätes bezieht, die nachweislich auf Material- oder Fabrikationsfehler zurückzuführen sind. Sie erfolgt durch die Ersatzlieferung eines einwandfreien Gerätes oder durch die kostenlose Reparatur des eingesandten Gerätes nach unserer Wahl, wenn folgende Voraussetzungen gewährleistet sind: • Das Gerät wurde sachgemäß und laut den Empfehlungen gem. Betriebsanleitung behandelt. • Es wurde weder vom Käufer noch von einem Dritten versucht, das Gerät zu reparieren. Weitere Bestimmungen gem. Bertriebsanleitung.

7. Kent & Stowe

#ad

Ideální pro všechny podlahy, Kent & Stowe Zahradní hrábě s dlouhou násadou – zahradní hrábě z ušlechtilé oceli, délka: 158 cm, zahradnické hrábě s násadou z jasanového dřeva

#ad
Kent & Stowe #ad - Délka: 1. č. S hrábě listí se podaří snadné zpracování a narovnání povrchu země. 15 let záruka – naše hrábě a hrábě trávníku jsou díky prvotřídním standardům kvality velmi stabilní a mimořádně robustní.

Dlouhá násada se skládá z masivního jasanu. 580 mm, velikost hlavy Š x V: 370 x 100 mm. Rozsah dodávky a rozměry – 1 x dlouhá násada zahradní hrábě z robustní ušlechtilé oceli s dřevěnou násadou z jasanu, certifikováno FSC. Komfortní práce – tuhé hroty rovnacího hrábě umožňují jednoduché a efektivní hrábě. Vysoce kvalitní materiál – dlouhá násada hrábě pro zahradu má stabilní hlavu se 14 hroty a je vyrobena z pevné ušlechtilé oceli.

734060 Kent & stowe znamená oceněné, ručně vyráběné zahradní nářadí v tradičním stylu. Proto garantujeme výrobky s dlouhou životností. Od rýče, naběračky, lopatek až po nástroje pro přírodní likvidaci plevele nabízíme vše pro zahradní práce.
ZnačkaKent & Stowe #ad
VýrobceWestland Deutschland GmbH #ad
Výška3.94
Délka62.2
Šířka14.57
Číslo dílu734060
Modelka734060

8. WOLF Garten

#ad

WOLF-Garten multi-star® hrábě DR-M 30; 1657000

#ad
WOLF Garten #ad - Záhony a chodníky lze snadno čistit. Maximální stabilita díky obzvláště vysoké tloušťce materiálu. Maximální flexibilita! made in germany" naše kvalita je vhodná pro každou výzvu.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten #ad
Výška3.94
Délka11.81
Hmotnost1.3
Šířka7.87
Číslo dílu1657000
Modelka1657000

9. KADAX

#ad

Trávníkové hrábě, Zelená, zahradní hrábě, kovové mašle na listí, na zahradu, KADAX Zahradní hrábě, záhony, Heurechen, zelená, malé hrábě s rukojetí, zahradní nářadí

#ad
KADAX #ad - Díky dlouhým zinkům se naše hrábě dostane do nejvzdálenějších rohů zahrady. Ergonomická rukojeť umožňuje pohodlné používání hrábě a při práci volně manévrovat. Téměř pravá mit vielen zinken kommt mit nejlepŠÍ prÁvnÍ zpravĚ. Předmětem se výborně osvědčuje při péči o malé rostliny a díky své velikosti se hodí k kulmování a rozptýlení země, což je důležité při přípravných pracích na zahradě.

Nářadí se osvědčí jak při zpracování, rozdělování a uvolnění půdy, tak i při složení odpadku a trávy. Upravená rukojeť je vyrobena z umělého materiálu pro snadnou manipulaci a komfort při použití náramku. Dostatečná a univerzální zahradní kartička značky kadax se osvědčí jak při práci při uklizení na dvůr na podzim, tak i v létě při sekání. Počítač je k dostání v zelené.

Pohodlná rukojeť zabraňuje klouzání z ruky nebo tření na prstech. Pryskyřice se hodí také k odstranění listů, keřových větviček a jiných zbytků rostlin, a je rovněž užitečný při stlačení všité trávy. Dejte malým vlasům velmi dobrý dojem – velký pracovní nástroj, 60 cm 6-° a 8° zinek. Dostupné velikosti pryskyřice činí 25 cm 5 zinků, 30 cm 6-zinky, úderům nebo poškrábání. Výrobek uspokojí každého hobby zahrádky nebo majitele domu, který oceňuje pořádek na zahradě.
ZnačkaKADAX #ad
VýrobceKADAX #ad
Výška1.77
Délka9.84
Šířka3.54
Číslo díluK647
ModelkaK647

10. Berry&Bird

#ad

37,3 cm hrábě z ušlechtilé oceli, ruční smeták s 9 hroty na zahradu, terasu, malý smetáček na trávník, Berry&Bird Koště na listí s krátkou násadou, zahradní hrábě s násadou z jasanového dřeva

#ad
Berry&Bird #ad - To je nejzajímavější dárek pro zahradníky. Nan berry&bird je tradiční značka zahradního nářadí, pokud máte nějaké problémy, nabízíme profesionální servis pro spotřebitele, proto nás neváhejte kontaktovat, nabídneme Vám během 24 hodin uspokojivé řešení.

Naše zahradní hrábě je vybavena ergonomickou násadou na jasan z FSC certifikovaného lesa, který je státně kontrolován. Jednoduché ovládání – díky pohodlné rukojeti jsou hrábě lehké a robustní při používání a vaše zahradní práce je jednoduchá a zajímavá. Je perfektní pro uchopení pod keře, aniž by došlo k poškození kořenů a nízkých větví. Reguluje použití dřeva a výsadbu stromů, aby bylo dosaženo zelenějšího prostředí. Velmi vhodné pro všechny druhy zahradních prací, kypření půdy, vajíček.

Tento zahradní hrábě s 9 plochými zuby láme a uvolňuje půdu perfektně na malé kousky, takže vzduch a voda mohou proniknout hluboko do země. Co dostanete - 1 * ušlechtilá ocel ruční keř tráva hrábě naše zahradní hrábě se vyrábějí tradiční ruční prací a lze je používat déle než 10 let. Udržitelné – s našimi ekologickými nástroji poznáte své rostliny a zemi. M více se používá dřevěná rukojeť a ušlechtilá ocel, včetně pletí plevele, tím hladší je. Je velmi vhodný pro ošetření plevele.
ZnačkaBerry&Bird #ad
VýrobceBerry&Bird #ad
Výška0.39
Délka14.37
Hmotnost0.2
Šířka5.11
Číslo dílu80800099
Modelka37.3cm Hand Strauch Gras Rechen