Top 10 LED Ballonlichter mit Fernbedienung – Náladové osvětlení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. URAQT

#ad

LED nafukovací balonek, party, 15 kusů, LED osvětlení luceren, dekorace na svatbu, teplá bílá, Vánoce, Halloween, LED party světla, provoz na baterie, lampionové světlo, URAQT LED balónková světla

#ad
URAQT #ad - Světla lze zavěsit všude tam, náladové světlo, balónková dekorace, zahradu, mini noční světlo nebo závěsné svítidlo pro venkovní použití. Nepoužívejte je prosím pod vodou. Led světla jsou vyrobena z kvalitních ekologických materiálů, šetří světlo a energii.

Velmi rozšířené: dekorace lucerny, party a další. Balónek se okamžitě promění v pestrou lucernu, perfektní pro venkovní party dekorace. Hodí se také do party balónků. Ale přesto bude svítit, i když se ho dotknete. Perfektní pro papírové lucerny a balónky: led světla se dodávají s bílou šňůrou pro zavěšení; lze je jednoduše zavěsit uprostřed lucerny, které vyzařuje, měkké světlo, je jako světlo svíčky. Tato malá světla jsou vybavena kvalitními kuličkami, šetří energii, mají dlouhou životnost a svítící dekorace činí dokonalost ještě dokonalejší.

Velmi snadná instalace a použití. Provoz na baterie: provoz na 2 knoflíkové baterie cr2032; doba svícení činí cca 48 hodin vyměnitelné baterie lze znovu použít. Je tedy bezpečné, můžete se na nás obrátit. Perfektní dekorace pro dvůr, verandu, dvůr, svatbu, dovolenou, kde chcete vytvořit slavnostní a romantickou atmosféru. Pokud se vyskytne problém s výrobkem, když prší.
ZnačkaURAQT #ad
VýrobceURAQT #ad
Číslo díluU4-NBGDLD230811-FBA
ModelkaU4-NBGDLD230811-FBA

2. Rikiss

#ad

Provoz na baterie, domácí party, změna barvy RGB pro vázu, Rikiss Mini ponorná LED světla, svatební stůl, středové kusy, vodotěsná LED čajová svíčka s dálkovým ovládáním, 10 ks

#ad
Rikiss #ad - Jednoduchá obsluha, snadné přenášení : Čajové svíčky se snadno obsluhují, zapíná a vypíná se stisknutím závitu pro přišroubování úst. Iroké možnosti použití: ponorná led světla lze použít na festivalové svatby, stolní dekorace, party, festivaly, vázy, dekorace na ruční práce a jiné akce.

13 měnících se barev dálkové ovládání: svíčky bez plamene mají 13 různých barev a 4 režimy blesk, fade a hladké, stroboskop, můžete si přizpůsobit barvu, jas a rychlost dle libosti. Provoz na baterie, vydrží dlouho než běžné baterie, mohou pracovat 36 – 40 hodin, dlouhá doba provozu: každé bazénové svítidlo je napájeno dvěma bateriemi cr2032 baterie jsou součástí dodávky, uvolněte horní stranu a staré baterie můžete snadno vyměnit.

Plně vodotěsný design ip68: bezplamenné čajové svíčky jsou navrženy s vodotěsnou strukturou a vyrobeny z kvalitních vodotěsných materiálů, po překroucení víka pevně zapadne vodotěsný O-kroužek do vyhrazené mezery, vynikající těsnost. Upozornění: před vložením do vody se ujistěte, že je pevně utáhnete. Balení obsahuje: 10 × ponorná led svítidla, 20 × cr2032 baterie součástí dodávky a 2× dálkové ovládání.
ZnačkaRikiss #ad
VýrobceRikiss #ad
Výška0.83
Délka1.18
Hmotnost0.04
Šířka1.18
Číslo díluRikiss

3. HL

#ad

HL Tauchbare LED-Lichter mit Fernbedienung,flammenlose Kerzen,RGB,bunte Lichter,wasserdichte Lichter,kleines LED-Akzentlicht für Vase,Aquarien,Whirlpool, Party,Halloween,Hochzeitsdekoration

#ad
HL #ad - Keine Leckagegefahr. Superhelle atmosphäre das kleine led-tauchlicht wird über die fernbedienung mit verschiedenen Farben und Modi gesteuert. Wenn die kappe festgezogen wird, gelangt der O-Ring in den vorgesehenen Spalt. Farbwechsel per fernbedienungjede packung wird mit 2 infrarot-fernbedienungen geliefert.

Sie können aus 13 verschiedenen Farben und 4 Farbwechselprogrammen Blitz/Stroboskop/Fade/Smooth wählen. Batteriebetriebenangetrieben durch 2 cr2032-batterien mit hoher kapazität. Sie können ein einzelnes Licht oder eine Gruppe von Lichtern unterschiedlicher oder gleicher Farbe steuern. Ip68 wasserdicht nehmen sie das wasserdichte ip68-Design an, perfektes wasserdichtes Design. An der unterseite befindet sich ein haken, Schwimmbäder, Vasen, Partys, Aquarien, Teiche, mit dem Sie die Laterne auch anzünden können.

Der akku ist austauschbar. Breite anwendung ideal für tafelaufsätze, eiskübel und mehr. Der akku kann mehr als 36 Stunden ununterbrochen arbeiten, was die längste Zeit auf dem Markt ist. Perfekt für Veranstaltungen, die Wasser enthalten. Es kann drinnen und draußen eine gute atmosphäre schaffen, Partys, zum Beleuchten von Vasen und allen Tischdekorationen, wenn Sie sich mit Familie oder Freunden treffen.
ZnačkaHL #ad
VýrobceHL #ad
Výška0.79
Délka1.18
Hmotnost0.03
Šířka1.18
Číslo díluHL
ModelkaSKU:HL-REMOTE-10P-US

4. A.bigwhale

#ad

Svatbu, Vánoce, party, balónkové světlo, narozeniny, 30 kusů LED balónkových světel, světla teplá bílá pro papírovou lucernu, vodotěsné mini LED balónky

#ad
A.bigwhale #ad - Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Mnohostranné použití perfektní pro dekoraci večírků, svateb, Halloweenu, Vánoc, salónků, restaurací, hotelů, narozenin, výročí, barů. Můžete je umístit v bazénech, dýně a lahvích, sklenicích na víno, uměleckých řemeslech, balóncích, nebo na libovolném místě.

Perfektní pro zapálení lucerny. Snadné použití zapněte a vypněte led otočením základny. Sada mini led světel obdržíte 30 kusů teplých bílých led světel, malých, vázách, koláčích, papírových lucernách, trvanlivých a přenosných. Vodotěsné led světlo led světlo na mini baterie s vodotěsným kroužkem, lze jej zcela ponořit do vody, aniž by to ovlivnilo jeho funkci.

Dlouhá životnost 3 x 1, tyto mini led balónky vydrží déle než 48 hodin, 5 v baterie lr41 v každé led, nejlepší jas během 1 hodiny. S malými očky na spodní straně je můžete jednoduše navléknout a zavěsit, abyste LED mohli připevnit na celou řadu předmětů. Baterie jsou vyměnitelné.
ZnačkaA.bigwhale #ad
VýrobceTianchen #ad
Hmotnost0.24

5. Yizhet

#ad

Vánoce, 12 x LED lampionová světla, balónky, teplá bílá, Halloween, party teplá bílá, Yizhet LED balónková světla, světelná dekorace na svatbu

#ad
Yizhet #ad - Velmi snadná instalace a použití. Není to jednorázový, lze jej znovu použít. Iroké použití mini led balonky jsou nejlepším highlight na festivalu. Led balónková světla 12 ks led balónkových světel.

Materiálled světla na lucerny jsou vyrobena z kvalitních ekologických materiálů, lehká a energeticky úsporná. Osvětlené papírové lucerny, hvězdné papírové lucerny s těmito mini party světly, to musí být skvělé. Vhodné pro svatby, party, narozeniny, Vánoce atd. Zatlačte do něj etiketu, světlo lampionů zhasne. Vytvořte útulnou, Halloween, překvapivou atmosféru.

Snadná instalacevytáhněte posuvnou plastovou etiketu, světlo lampionů se rozsvítí. Provoz na baterie tento led nafukovací balónek svítí až 48 hodin akumulátor lze vyměnit, úspora energie, dlouhá životnost, osvětlená dekorace dělá dokonalost ještě dokonalejší. Druhy displeje: neblikající; barva led: teplá bílá.
ZnačkaYizhet #ad
VýrobceYizhet #ad
Výška0.39
Délka1.57
Hmotnost0.02
Šířka0.79
Číslo dílu757033
Modelka757003-757053

6. Auting

#ad

Papírové lucerny, vánoční oslavy, Auting 30 ks mini LED světel, party, balónkové světlo, bezdrátová kulová lampa k narozeninám, dekorace, LED balónková světla, teplá bílá, LED horkovzdušný balón

#ad
Auting #ad - Diy festive essentials: led světla s vysokým jasem budou nejlepším highlight na festivalu. Snadná instalace: jednoduše vytáhněte izolační fólii. Spora energie, dlouhá životnost. Dokáže upoutat pozornost všech, jakmile se objeví.

Pokud musíte světlo vypnout, vložte izolační fólii do svítidla. Hladký povrch balonkem nepronikne. 30 led balónků: 30 ks mini led koulí se perfektně hodí pro balónky, led světelný zdroj, jsou lehké a mají dlouhou životnost. Provoz na baterie: tento led nafukovací balónek svítí až 36 hodin akumulátor LR41 lze vyměnit, není to jednorázový, lze jej znovu použít. To bude důležitým faktorem pro úspěšné večírky. Vysoce kvalitní plastový materiál pro skořepinu, vodotěsný, tepelné záření, vysoké světlo, světla LED balónků jsou vyrobena z kvalitního plastu, lehký a s dlouhou životností.

Mini led balónková světla : lze použít v zavařovacích sklenicích, lahvích, nápojích, večírcích, koláčích, balóncích, sklenicích na víno, Vánocích, dýních, papírových lucernách, svatebních dekoracích, uměleckých řemeslech, zavařovacích sklenicích, Halloweenu.
ZnačkaAuting #ad
VýrobceAotian #ad

7. Yizhet

#ad

Party, narozeniny, svatby, Halloween dekorace teplá bílá, Yizhet LED balónky, 60 x mini LED světla, dekorace pro papírové lucerny, balónky, kulaté koule, Vánoce

#ad
Yizhet #ad - Materiál led balónky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, jsou lehké a mají dlouhou životnost. Mini led balónková světla 60 kusů led balónkových světel. Snadná instalacevytáhněte posuvnou plastovou etiketu, rozsvítí se LED balónková světla.

Zatlačte do ní etiketu, která zhasne LED balónková světla. Led světla na balónky s vysokým jasem budou nejlepším highlight na festivalu. Balónek se světlem lze ozdobit v lahvích na přání, všude tam, balóncích, kde jej chcete ozdobit. Iroké použití mini led balónková světla vhodná pro svatby, papírových lucernách, Halloween, Vánoce atd.

Provoz na baterie tento led nafukovací balónek svítí až 36 hodin akumulátor LR41 lze vyměnit, dlouhá životnost, osvětlená dekorace dělá dokonalost ještě dokonalejší. Druhy displeje: neblikající; barva LED: teplá bílá. Hladký povrch balonkem nepronikne.
ZnačkaYizhet #ad
VýrobceYizhet #ad
Výška0.39
Délka0.59
Hmotnost0.26
Šířka0.59
Číslo dílu199146
ModelkaGDX-FSK002

8. daphomeu

#ad

Svatební oslavy a vánoční dekorace – podvodní LED s dálkovým ovládáním ve více barvách, bazénu, RGB mini LED světla vodotěsná do akvária, zahrady, daphomeu LED čajové svíčky

#ad
daphomeu #ad - Design ip68 je perfektní pro osvětlení nádob naplněných vodou. V případě dotazů jsme tu vždy pro vás a přebíráme odpovědnost za kvalitu výrobku. S 9 přísavkami můžete mini svítidlo vysávat na hladký povrch. Se dvěma infračervenými dálkovými ovladači s 21 tlačítky lze nastavit jas a rychlost a barevné světelné efekty lze snadno integrovat do vašeho zařízení.

Provoz na baterie osvětlení je napájeno 2 bateriemi cr2032, které vydrží až 36 hodin. Vodotěsné světlo kvalitní vodotěsný materiál těchto ponorných led světel má měkký silikonový O-kroužek pro vodotěsné utěsnění. Vynikající servis balení obsahuje: 9 x ponorná led svítidla, 18 * cr2032 baterie jsou součástí dodávky a 1 x dálkové ovládání. Dálkové ovládání podvodní světlo umožňuje 13 dech beroucích barev a 4 různé režimy osvětlení, jako je blikání, stroboskop, blednutí a jemné.

Pro vaši spokojenost se zasazujeme. Baterie jsou vyměnitelné a mini led světlo lze znovu použít. Univerzální použití potápěčská světla značky daphomeu jsou mnohostranně použitelná pro svátky, bary, vánoční a svatební oslavy, zvláštní příležitosti jako narozeniny a výročí, domácí dekorace, školy, dvorky, DIY projekty, na pláži a mnoho dalšího!.
Značkadaphomeu #ad
Výrobcedaphomeu #ad
Výška0.98
Délka5.12
Hmotnost0.37
Šířka3.15
Číslo dílu20230626A01
Modelka20230626A01

9. URAQT

#ad

Party barva + teplá bílá, LED osvětlení luceren, party světlo, 100 x mini barevné kulaté LED balónky, dekorace na svatbu, Halloween, nový rok, nafukovací balonek, vánoce, URAQT LED balónkové světlo

#ad
URAQT #ad - Kulaté led balonky mají okouzlující tvar koule, který vaše děti a přátelé budou milovat led balónková světla mini. Snadné používání: tyto třpytivé mini led barvy se snadno ovládají, která drží baterii, stačí pouze vytáhnout izolační fólii a vložit mini led balónek do každé dekorace.

Může pracovat nepřetržitě 24–48 hodin a jas je optimální po dobu 1–12 hodin. Při nepoužívání lze izolaci opět vložit do přihrádky na baterie a znovu použít. Malé a atraktivní: obdržíte 100 kusů balónkových světel. Dlouhá životnost a opětovné použití: každé led světlo obsahuje 2 knoflíkové baterie ag3, které lze používat opakovaně. Nasaďte plastovou sponu, nejedná se o tlačítkový spínač, opět vypnutá; překvapte své přátele a děti těmito skvělými světly! Lze použít uvnitř i venku. Tato led světla s balónkem okamžitě přitahují pozornost a zajišťují zdařilé párty; LED světla s balónkem vytvářejí útulnou a překvapivou atmosféru, ideální pro zdařilé párty.

Perfektní party dekorace: 100 kusů led balónkových světel uraqt pro každou sváteční dekoraci, Halloween, sklenic na víno, rodinné oslavy atd. Festival highlight: led světlo na nafukovací balónek s baterií je vyrobeno z ekologického a kvalitního plastu, s hladkým povrchem pro ochranu balónků. Kulaté balónky se hodí do zavařovacích sklenic, balónků, papírových luceren, výročí, narozeniny, večírky, jako jsou svatby, Vánoce, lahví nebo kdekoli chcete.
ZnačkaURAQT #ad
VýrobceURAQT #ad
Výška0.98
Délka7.48
Hmotnost0.01
Šířka3.86
Číslo díluU4-QQDNBSCS230819-FBA
ModelkaU4-QQDNBSCS230819-FBA

10. OriFiil

#ad

Teplá, osvětlení bazénu na baterie, OriFiil LED čajové svíčky s časovačem, podvodní osvětlení pro jezírko/fontány/svatby/party dekorace 12 kusů, 12 ks venkovních LED svíček se 2 dálkovými ovládáními

#ad
OriFiil #ad - Svíčky na baterie teplá bílá led čajové svíčky se 2 knoflíkovými bateriemi cr2032, které jsou již součástí dodávky. Tyto čajové svíčky bez plamene svítí teplým světlem. Ideální jako dekorace na Vánoce, vázy, Halloween atd. Výdrž baterie je více než 12 hodin.

Bezpečné a energeticky úsporné na rozdíl od běžných svíček s pravým plamenem jsou tyto svíčky bezpečné, zcela bez nebezpečí požáru nebo nepříjemných voskových skvrn. Při utahování krycí desky se O-kroužek bez rizika ztráty sroluje do určené mezery. Světlo zapněte/vypněte dálkovým ovládáním. Iroké možnosti použití perfektní pro stolní nástavce, kbelíky na led atd. Vodotěsné vynikající design je zárukou vodotěsnosti. Používejte je pak s tekutinami, ale ne s nápoji.

Na spodní straně se nachází háček, oslavy, velikonoce, večeře, valentýn, akvária, narozeninové oslavy, vánoční stromek, jezírka, svatby, bazény, který lze použít také k zapálení papírových lucern. Led čajové svíčky s funkcí časovače 12 kusů teplých čajových svíček s 2 dálkovým ovládáním, nastavte časovač na 2/4/6/8 hodin a změňte režimy osvětlení, 8klíčový dálkový časovač, včetně: pomalé blikání a rychlé blikání.
ZnačkaOriFiil #ad
VýrobceOriFiil #ad
Výška0.98
Délka9.84
Hmotnost0.46
Šířka2.76
Číslo díluKS-SB-010WW
ModelkaKS-SB-010WW