Top 10 Loumani Smartwatch Blutzucker – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Vodotěsné IP68, sportovní hodinky, Donerton Chytré hodinky pánské, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, fitness hodinky s monitorem pulzního, 112 + sportovní režimy, 1,85" chytré hodinky

#ad
Donerton #ad - Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, švihadlo, jógu, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku.

Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. 2. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. 1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd.

Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, horolezectví atd. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, abyste ukázali svůj osobní styl.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

2. Apple

#ad

Jasný displej Retina, Chytré hodinky Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49 mm – titanové pouzdro, černý/šedý – vel. M/L pro obvod zápěstí 145 – 220 mm Fitness tracker, přesná GPS, řemínek Trail Loop, akční tlačítko, extra dlouhá výdrž baterie

#ad
Apple #ad - Přizpůsobitelné akční tlačítko pro nastavení cestovních bodů kompasu, spuštění zpětného vyhledávání, označení segmentů v tréninku, zapnutí kapesní svítilny a další. Vylepšená tréninková aplikace s inovovanými naměřenými hodnotami, inovovanými náhledy a pokročilým tréninkem.

Speciální vlastnosti, senzory a tři pásky, které byly vyvinuty pro dobrodružství, průzkum a vytrvalostní sport. Ochrana proti vodě do 100 m. Velký a jasný displej apple Watch pro lepší čitelnost za všech podmínek. Výdrž baterie až 36 hodin při normálním používání a nastavení úspory proudu pro ještě delší životnost baterie. Precizní duální frekvenční gps systém poskytuje přesné údaje o poloze pro výpočet vzdálenosti, místa a trasových map.

Větší tolerance při provozní teplotě na zápěstí pro extrémně různá prostředí. Pokročilé bezpečnostní vlastnosti jako siréna, detekce pádu, zpětné vyhledávání, nouzové volání SOS a detekce nehod.49mm kryt z titanu v kosmonautické kvalitě pro perfektní rovnováhu hmotnosti, odolnosti a odolnosti proti korozi.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška19.69
Délka3.94
Hmotnost0.14
Šířka0.79
Číslo díluMQFX3FD/A
ModelkaMQFX3FD/A
Záruka1 rok výrobce

3. HUAWEI

#ad

Management zdraví, animované rychlé cvičení, záznam SpO2, HUAWEI WATCH Fit 2 SmartWatch, Bluetooth hovory, německá verze, Isle Blue, dlouhá výdrž baterie, 1,74" displej HUAWEI FullView

#ad
HUAWEI #ad - Kromě toho můžete své chytré hodinky používat po celý den s dobou nabíjení pouze 5 minut. S těmito chytrými hodinkami vzkvétáte v každém ohledu. Bluetooth hovory: huawei watch fit 2 nejsou jen chytré hodinky – s funkcemi pro bluetooth hovory, kde se právě nacházíte – můžete si být jisti, že se každý hovor zobrazí na vašich chytrých hodinkách.

Animované rychlé cvičení: exkluzivní fitness animace a jazykově podporovaná protahovací cvičení pro zahřátí pro 7 běžných druhů sportů jako běh, jízda na kole a plavání zajišťují, že každý trénink maximálně využijete. Od cvičení až po hovory – vše je pro vás připraveno intuitivním způsobem. Pak se můžete sami rozhodnout, rychlou reakcí na zprávy a importované kontakty se stanou vaším ultimativním komunikačním centrem! Nezáleží na tom, zda jej přijmete nebo odmítnete. Dlouhá výdrž baterie: plné nabití zajistí, že vaše chytré hodinky vydrží při typickém používání 10 dní a při intenzivním používání 7 dní.

V aplikaci huawei health app můžete nastavit inteligentní vzpomínky na usínání a probuzení, přísun tekutin a své aktivity. Zení zdraví "healthy living": huawei watch fit 2 nabízí náročné a inteligentní funkce pro vaše řízení zdraví, mezi nimi zaznamenávání hodnoty spo2 a srdeční frekvence a monitorování spánku a stresu. 1, 2 % a o 18, 74palcový displej huawei fullview: se svým perfektně zarámovaným 1, co potřebujete, 6 % větším displejem vám HUAWEI WATCH Fit 2 poskytne vše, ultra úzkými okraji, poměrem obrazovky k tělu 72, 74palcovým displejem amoled displejem, na vašem zápěstí.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška1.81
Délka0.43
Hmotnost0.06
Šířka1.32
Číslo dílu55028895
Modelka55028895
Záruka30 měsíců

4. zaisia

#ad

Dotykový displej 1,91", srdeční frekvencí, chytré hodinky pro muže, IP68, ženy s krokoměrem, SpO2, fitness hodinky s několika sportovními režimy pro Android, zaisia Chytré hodinky s funkcí telefonu

#ad
zaisia #ad - Die beste smartwatch für sieverbinden sie die smartwatch einfach über bluetooth mit ihrem telefon. Unterstützt 30 Tage Standby-Zeit. Sie können auch sms- und App-Nachrichten empfangen Text, Twitter. Nach dem anschließen der uhr können sie direkt die Telefonnummer auf dem Bildschirm wählen, Facebook, Instagram, WhatsApp, um den Anruf zu tätigen oder anzunehmen.

Alle daten können zur analyse mit Ihrem Telefon synchronisiert werden und helfen Ihnen, um Ihre Gesundheitsziele zu erreichen. Personalisieren sie ihre smartwatch für Männer und Frauen mit mehreren maßgeschneiderten Zifferblättern, machen Sie Ihre eigene stilvolle Smartwatch. Sitzende erinnerung, eine geplante Routine zu erstellen, Trinkwassererinnerung. Unser bildschirm ist besser bei Farbsättigung und Wiedergabe. Ganztägige aktivitäts-gesundheitsverfolgung es kann schlafzeit und herzfrequenz verfolgen und ysieren und auch den Blutsauerstoff überwachen.

2 stunden vollständig aufgeladen werden und kann für 2 Tage Bluetooth-Anrufe verwendet werden. Es sorgt für einen reibungslosen Betrieb und eine Auflösung von 245 x 285 für Sie. 3, 5 cm große smartwatch 1, 39 zoll großer farbbildschirm und vollbild-touch- und handgleiten. Die smartwatch mit 230 mAh Akkukapazität kann in ca. Ip68 wasserdicht und lange akkulaufzeit die fitnessuhr ist ip68 wasserdicht, sie können sie beim Händewaschen und bei Regen tragen.
Značkazaisia #ad
VýrobceForfitead #ad
Výška0.79
Délka10.24
Šířka1.57
Číslo díluB0C9V6G1GS
ModelkaQS15

5. RUIMEN

#ad

Více tréninkových, chytré hodinky pro ženy i muže, monitor spánku, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, monitor tepu, fitness hodinky s monitorováním SpO2, HD Touch Screen, hodinky, krokoměr

#ad
RUIMEN #ad - Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti IP68, ale neponořujte se svými hodinkami. Nezmeškáte žádné důležité hovory, whatsApp, jezdíte na kole, Twitter, Instagram, běháte. 100+ sportovních režimů & vodotěsnost ip68 fitness hodinky mají pro vás standardně 20 sportovních režimů, což znamená, že je můžete bez obav nosit při plavání, v aplikaci si můžete vybrat z více než 100 sportovních režimů nový sportovní režim a přenést je do hodinek.

Kromě toho obsahuje balíček nabíjecí kabel a návod v 5 jazycích německy, španělsky. Lepší výkon tyto chytré hodinky s bluetooth s plným dotykovým displejem vám nabízejí lepší uživatelský zážitek. Upozornění: na zprávu nelze odpovědět. Můžete si také vybrat svůj oblíbený obrázek v aplikaci a přizpůsobit ciferník tak, aby se objevila vaše jedinečná osobnost.

Chytré hodinky používají výkonné optické sportovní senzory, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Nemůže podporovat vložení SIM karty. Bt5. 0 nabízí rychlejší a stabilnější spojení, poměr rozlišení 280 * 240 nabízí vynikající kvalitu obrazu. Zdravý partner na zápěstífitness hodinky zaznamenávají každodenní kroky, spánek a připomenutí fyziologického cyklu.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Šířka1.54

6. uaue

#ad

Krokoměr, plně dotykové, vodotěsné IP68,, 1,85", chytré hodinky, hodinky s měřením tepu, dámské s funkcí telefonu, Chytré hodinky, monitor spánku, pánské, fitness hodinky se 113 sportovními režimy

#ad
uaue #ad - Váš spánek lze také automaticky sledovat přes dámské hodinky a v aplikaci a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. Můžete dokonce použít vlastní fotografie jako pozadí individuálního ciferníku, 85palcový barevný HD dotykový displej s nastavitelným jasem, 85" plný dotykový displej a personalizovaný ciferník: pánské chytré hodinky mají 1, abyste zdůraznili svou osobnost.

Aplikace "gloryfit" navíc nabízí na výběr více než 100 personalizovatelných pozadí ciferníku. Tyto dámské fitness hodinky podporují také zprávy a sociální média Facebook, WhatsApp, Twitter atd. Nový 1, který je jasně viditelný i při přímém slunečním světle a nabízí vám lepší vizuální a obslužný zážitek. Multifunkční: tyto chytré hodinky obsahují více praktických funkcí, časovač, vzdálenost aktivity, přijímání hovorů, hodinky s měřením tepu, kalendář, pulzní oxymetr, stopky, 113 sportovních režimů, ovládání kamery, předpověď počasí.

S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Díky tomu můžete intuitivněji porozumět své fitness situaci. Náramkové hodinky pánské mohou sledovat kyslík v krvi a připomenutí fyziologického cyklu. Bluetooth hovory, instagram, inteligentní oznámení a hlasový asistent: po připojení bluetooth můžete pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru uskutečňovat a přijímat hovory přímo na chytrých hodinkách, synchronizovat kontakty a zobrazovat protokoly hovorů.
Značkauaue #ad
Výrobceuaue #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.79
Číslo díluT50S
ModelkaT50S

7. uaue

#ad

Chytré hodinky, Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, plně dotykové, náramkové, fitness hodinky se 113 sportovními režimy, 1,85", monitor spánku, krokoměr, hodinky s měřením tepu, vodotěsné IP68

#ad
uaue #ad - Díky tomu můžete intuitivněji porozumět své fitness situaci. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Nový 1, který je jasně viditelný i při přímém slunečním světle a nabízí vám lepší vizuální a obslužný zážitek. Můžete dokonce použít vlastní fotografie jako pozadí individuálního ciferníku, 85palcový barevný HD dotykový displej s nastavitelným jasem, 85" plný dotykový displej a personalizovaný ciferník: dámské chytré hodinky mají 1, abyste zdůraznili svou osobnost.

Monitor zdraví 24h: smart watch používají optické sportovní senzory, lehký spánek, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Pánské fitness hodinky mohou během tréninku zaznamenávat také kalorie, vzdálenost a kroky, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Hlasový asistent na vašich pánských hodinkách osvobodí vaše ruce od chytrého telefonu. Váš spánek lze také automaticky sledovat přes dámské hodinky a v aplikaci a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, REM spánek a doba probuzení, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu.

Tyto dámské fitness hodinky podporují také zprávy a sociální média Facebook, Twitter atd. Bluetooth hovory, instagram, whatsapp, inteligentní oznámení a hlasový asistent: po připojení bluetooth můžete pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru uskutečňovat a přijímat hovory přímo na chytrých hodinkách, synchronizovat kontakty a zobrazovat protokoly hovorů. Aplikace "gloryfit" navíc nabízí na výběr více než 100 personalizovatelných pozadí ciferníku.
Značkauaue #ad
Výrobceuaue #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.79
Číslo díluT50S
ModelkaT50S

8. HUAWEI

#ad

Výdrž baterie až 2 týdny, management kalorií, GPS, profesionální management zdraví, německá verze, černé, SpO2, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 4 46 mm, Android a iOS

#ad
HUAWEI #ad - Inteligentní pole satelitní antény zvyšuje přesnost gnss signálů huawei watch gt 4 46 mm o 30 %, parcích nebo obytných oblastech vždy na správné cestě a díky inteligentnímu algoritmu fúze budou chytré hodinky stále přesnější, takže zůstaneš ve všem, čím častěji s nimi běžíte.

Rozšířené řízení zdraví 24/7, sledování spánkového dýchání, optimalizované huawei truSeen 5. 5+, monitorování spánku založené na datech, monitorování srdeční frekvence, inteligentní sledování cyklu. Inteligentní správa kalorií. Rozsáhlá kompatibilita huawei watch gt 4 je kompatibilní s iOS i s Androidem, aby vám umožnil vše. Nová aplikace stay fit, podporovaná technologií huawei truseen 5. 5+, kolik kalorií odebíráte a spotřebujete – s výmluvnými naměřenými hodnotami jako příjem kalorií v reálném čase, aktivní kalorie, vám pomůže na první pohled zjistit, klidové kalorie a deficit kalorií.

Fff. Dvoupásmový pětisystémový polohování gnss. Výdrž baterie až 2 týdny maximální výdrž baterie 14 dní, výdrž baterie 8 dní při typickém používání. Inteligentní lifestyle assistant zcela nový design ux, Bluetooth hovory, kalendář s funkcí připomenutí, přizpůsobitelné ciferníky, funkce rychlé odezvy SMS.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Hmotnost0.68
Číslo dílu55020BGS-DE
Modelka55020BGS-DE
Záruka24 měsíců

9. HUAWEI

#ad

Android a iOS, SpO2, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 4 46 mm, německá verze, hnědé, výdrž baterie až 2 týdny, GPS, management kalorií, profesionální management zdraví

#ad
HUAWEI #ad - Inteligentní pole satelitní antény zvyšuje přesnost gnss signálů huawei watch gt 4 46 mm o 30 %, takže zůstaneš ve všem, parcích nebo obytných oblastech vždy na správné cestě a díky inteligentnímu algoritmu fúze budou chytré hodinky stále přesnější, čím častěji s nimi běžíte.

Fff. Rozsáhlá kompatibilita huawei watch gt 4 je kompatibilní s iOS i s Androidem, aby vám umožnil vše. Inteligentní správa kalorií. Nová aplikace stay fit, aktivní kalorie, kolik kalorií odebíráte a spotřebujete – s výmluvnými naměřenými hodnotami jako příjem kalorií v reálném čase, podporovaná technologií HUAWEI TruSeen 5.55+, vám pomůže na první pohled zjistit, klidové kalorie a deficit kalorií. Rozšířené řízení zdraví 24/7, monitorování spánku založené na datech, sledování spánkového dýchání, monitorování srdeční frekvence, optimalizované HUAWEI TruSeen 5.5

5+, inteligentní sledování cyklu. Dvoupásmový pětisystémový polohování gnss. Výdrž baterie až 2 týdny maximální výdrž baterie 14 dní, výdrž baterie 8 dní při typickém používání. Inteligentní lifestyle assistant zcela nový design ux, přizpůsobitelné ciferníky, kalendář s funkcí připomenutí, Bluetooth hovory, funkce rychlé odezvy SMS.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Hmotnost0.66
Číslo dílu55020BGW-DE
Modelka55020BGW-DE
Záruka24 měsíců

10. HUAWEI

#ad

HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 4 41 mm, výdrž baterie až 7 dní, profesionální management zdraví, management kalorií, německá verze, SpO2, Android a iOS, GPS, stříbrné

#ad
HUAWEI #ad - Nová aplikace stay fit, podporovaná technologií huawei truseen 5. 5+, kolik kalorií odebíráte a spotřebujete – s výmluvnými naměřenými hodnotami jako příjem kalorií v reálném čase, aktivní kalorie, vám pomůže na první pohled zjistit, klidové kalorie a deficit kalorií.

Inteligentní sledování cyklu sledujte svůj cyklus a získejte na první pohled odhadované časy pro vaše období, ovulaci a plodné dny, údaje vycházejí z kvalitních fyziologických dat a algoritmu hlubokého učení. Rozsáhlá kompatibilita huawei watch gt 4 je kompatibilní s iOS i s Androidem, aby vám umožnil vše. Inteligentní lifestyle assistant zcela nový design ux, přizpůsobitelné ciferníky, Bluetooth hovory, kalendář s funkcí připomenutí, funkce rychlé odezvy SMS.

Výdrž baterie až 7 dní maximální výdrž baterie 7 dní, výdrž baterie 4 dny při typickém používání. Rozšířené řízení zdraví 24/7, monitorování spánku založené na datech, optimalizované hUAWEI TruSeen 5. 5+, sledování spánkového dýchání, monitorování srdeční frekvence, inteligentní sledování cyklu. Inteligentní správa kalorií.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Hmotnost0.72
Číslo dílu55020BHY-DE
Modelka55020BHY-DE
Záruka24 měsíců