Top 10 Offroad E Scooter Mit Straßenzulassung – Elektrické koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iScooter

#ad

Motor 350 W, E Scooter se schválením pro silniční provoz, LED, dosah 30 km, ABE, duální brzdový systém E skútr pro, 20 km/h, zatížení až 120 kg, elektrická koloběžka, plástvové pneumatiky 8,5 palce

#ad
iScooter #ad - Plástvové obručeelektrický skútr e9pro pro dospělé jezdí pohodlně a bezpečně po dlouhou dobu s protiskluzovými plástvovými gumovými pneumatikami 8, 5" plástvové pneumatiky tlumící nárazy nevyžadují nafukování, žádné opravy nebo údržbu. Výkonný motor může snadno a rychle přenášet 120 kg dospělého na silnicích, trávě a dokonce i lezení.

8, celopryžové pneumatiky mají dobrý protiskluzový účinek s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení. Baterie má ochranu proti přebití a hlubokému vybití a lze ji nabíjet více než 1000krát 60 měsíců. Nedělejte si starosti s defekty, 5 palce. Snadno se skladuje a přepravuje a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Fin + na spodní straně skútru. Kvalitní lithium-iontová baterie má velkou kapacitu 7, 5 Ah. 350w silný motorelektrokoloběžka je vybavena elektrickým nábojovým motorem o výkonu 350 w, který umožňuje rychlost až 20 km/h.

Po obdržení zboží se obraťte na náš zákaznický servis, zašleme Vám pokyny k registraci ABE. Přenosný a skládací lehký elektrický skútr lze snadno složit během 3 sekund a snadno se přenáší nebo uloží. E scooter s homologací pro silniční provoz abeelektrokoloběžka se silniční homologací abe pro použití na veřejných komunikacích potvrzení dat je součástí dodávky s údaji o identifikačním čísle.
ZnačkaiScooter #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad

2. Segway-Ninebot

#ad

Ninebot KickScooter MAX G30D II Powered by Segway elektrická koloběžka

#ad
Segway-Ninebot #ad - Nosnost: 100 kg. Rychlost: 20 km/h. Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky. Max. Výkon motoru: 350 W. Doba nabíjení: 100 % za 6 hodin. Max. Dojezd: 65 km. Max.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška0.3
Délka6.55
Hmotnost42.99
Šířka0.3
Číslo dílu3802-025
Modelka3802-025
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. HWWH

#ad

Dvojitý motor, dvojité zavěšení, offroadový elektrický skútr, 38 Ah, lithiová baterie, 60 V, 11 palců, HWWH Escooter E Scooter Skútr pro dospělé, terénní pneumatiky, plynová rukojeť, skládací

#ad
HWWH #ad - Osvětlení a lcd displej super jasné a energeticky úsporné u7 led dvojité světlomety, ukazatel baterie, široké světelné pole, zajišťují jasný výhled při jízdě v noci. Plynová rukojeť díky plynové otočné rukojeti otočné rukojeti je zrychlení pohodlnější, takže můžete mít stejně plynulé ovládání jako při jízdě na motocyklu a integraci osob a vozidel.

Pneumatiky vybaveno bezdušovými 11 × 3, písek, štěrk a sníh, protiskluzové, odolné proti opotřebení a tlumení nárazů. Dodávka v rámci evropy trvá pouze 3–7 dní. Jsme profesionální prodejce elektrických skútrů, který se zavazuje nabízet vám prvotřídní zboží a služby. Hodí se spíše pro horské kraje, rychlé závody a jiné druhy sportů. První volba pro horské a terénní nadšence. Balíky budou z polska odeslány během 24 hodin. Ideální pro hory, 6palcovými offroadovými pneumatikami, vyměnitelné silniční pneumatiky pro městský provoz.

Velká lcd přístrojová deska s vysokým rozlišením, nastavení rychlosti, jízdní vzdálenost a další parametry jsou na první pohled jasné a ovládání je jednoduché. Můžete kontaktovat poprodejní tým přes WhatsApp a získat tak profesionální a efektivní poprodejní servis. Dvojité motory 2 nezávislé vysoce výkonné motory, jednotlivé a dvojité pohony lze volně přepínat, se silným výkonem a maximálním úhlem stoupání činí 45 °.
ZnačkaHWWH #ad
VýrobceFUFONG #ad
Výška51.97
Délka48.43
Hmotnost99.21
Šířka11.02
Číslo díluS3ZB-6000W
ModelkaS3ZB-6000W
ZárukaPoprodejní servis: Na baterii je poskytována šestiměsíční záruka, na motor a řízení jeden rok a vozidlo se opravuje po celý život. Máme profesionální poprodejní servis v Evropě. Ujistěte se, že jej kupujete a používáte.

4. EVERCROSS

#ad

Baterie 7,8 Ah, EVERCROSS EV85F elektrická koloběžka se silniční homologací ABE, duální, hmotnost 15 kg, maximální zatížení 120 kg, skládací elektrický skútr pro dospělé s aplikací – motor 400 W

#ad
EVERCROSS #ad - Nulové starty: vybaveno funkcí bezpečného nenulového startu, aby se zabránilo náhodnému dotyku. S hmotností pouhých 15 kg můžete elektrokoloběžku bez problémů vzít s sebou do veřejné dopravy nebo uložit do kufru svého auta. Led světlomet s vysokým jasem + zadní světlo + připomínka houkačky zajistí, že budete při noční jízdě viditelní.

Aplikace vám také umožňuje elektrické skútry odemknout a odemknout. Skládací elektrická koloběžka: elektrická koloběžka má skládací design po složení: 108 × 47 × 114 cm, díky čemuž se snadno skladuje a přepravuje. Výše uvedené údaje se mohou lišit v závislosti na jízdních podmínkách, klimatu a řádné údržbě. Duální brzdový systém: elektrický skútr má dvojitý brzdový systém, brzdový prst ovládá hallovou brzdu a brzdná rukojeť řídí E-AB brzdu a kotoučovou brzdu, řidič si může podle zvyků používání a rychlosti jízdy zvolit vhodnou brzdnou metodu. Ev85f elektrický skútr se schválením pro silniční provoz abe: naše elektrokoloběžka, hmotnosti řidiče, 8 ah, vybavená výkonným 400w bezkartáčovým motorem a vysoce kvalitní baterií 36 V 7, má v ideálním případě maximální dosah 30 km a až 20 km/h.

Po zapnutí musí tento elektrický skútr EV85F pro aktivaci motoru jezdit minimálně 5 km/h 3 MPH. Led displej a připojení k aplikaci: s led displejem a aplikací "evercross pro" můžete sledovat rychlost, vzdálenost a výdrž baterie v reálném čase. Praktický a pohodlný: s 8, 5palcovými pneumatikami, dvojitými tlumiči vpředu a vzadu a rozšířenými pedály 145 mm vám nabízí elektrická koloběžka hladkou a pohodlnou jízdu.
ZnačkaEVERCROSS #ad
VýrobceEVERCROSS #ad
Výška45.08
Délka42.72
Hmotnost33.07
Šířka19.53
Číslo díluEV85F

5. VMAX

#ad

VMAX Elektrická koloběžka VX2 PRO GT-B | motor 500 W a stoupací schopnost 28 % | E-skútr se silniční homologací v D | max. zatížení 130 kg | černý

#ad
VMAX #ad - Silný výkon: Špičková třída mezi elektronickými skútry se silniční homologací v d! silný motor 500 w s maximálním výkonem 1200 W zajišťuje řádné zrychlení a umožní vám bez problémů zvládnout stoupání až o 28 %.

Lehká a praktická: elektrická koloběžka vmax vx2 pro váží pouze 20, 4 kg a má maximální nosnost 130 kg. Rychlost 20 km/h přes 60 km dojezdu. Blikající a jasné světlo: nejen blikající zařízení vpředu a vzadu, ale také reflektor s dvojitým kuželem 60 lux a integrovaným reflektorem zajišťují bezpečnost v silničním provozu. Je nejen pohodlný pro přepravu, ale díky skládacímu mechanismu je také velmi praktický.

Optimální dosah: elektrický skútr má při max. Získání energie: s elektronickou brzdou zadního kola můžete při každém brzdění znovu získat cennou energii pro svůj elektroskútr a musíte tak méně často nabít. Díky ip x6 stupni ochrany proti silné stříkající vodě je bez problémů možné i jízdu za deště.
ZnačkaVMAX #ad
VýrobceVMAX #ad
Výška48.31
Délka44.48
Hmotnost44.97
Šířka21.25
Číslo díluVX2 Pro GT
ModelkaGT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Riding'times

#ad

Elektrická koloběžka Riding' times jezdí 50–90 Km, E Scooter bez homologace pro silniční provoz – pneumatiky 11 palců, dvojitý brzdový systém a dvojité tlumení nárazů,, vyjímatelná baterie 15 Ah/20 Ah

#ad
Riding'times #ad - Inteligentní systém bms zajišťuje bezpečné používání a potěšení z jízdy si užijete ještě více. Vyměnitelný akumulátor 20 ah tato elektrická koloběžka je vybavena vyměnitelnou 20ah lithium-iontovou baterií, která má třídu vodotěsnosti ip65 a má až 1000+ cyklů.

Má také integrovaný digitální zámek s heslem. Dvojitý bezkartáčový motor tato elektrická koloběžka dosahuje rychlosti jako gepard a dokáže s režimem jednoho a dvou pohonů snadno zachytit kopce 35 stupňů. Pokud nejste s nákupem spokojeni, aby se zkrátila dodací lhůta. Akceptujeme pouze vrácení zboží v originálním balení. Stabilní a bezpečnější koloběžka riding'times e scooter je vybavena dvojitým systémem tlumičů, které lze rychle opravit, aby se zabránilo prasknutí pneumatik. Inteligentní ovládání a zobrazení díky spojení s mobilní aplikací "tuya" můžete režim cruise elektrokoloběžky odemknout/zablokovat motor, výkon baterie a rychlost, přizpůsobit rozsah rychlosti a režim startování a učinit svou cestu inteligentnější.

Lcd displej s vysokým rozlišením může současně zobrazovat rychlost, abyste mohli kdykoli sledovat stav vozidla a zajistit bezpečnou cestu. Pozor: tento výrobek nemá silniční homologaci. Jedno nabití umožňuje jízdu na dlouhé vzdálenosti přes 60 km a maximální nosnost činí 150 kg.
ZnačkaRiding'times #ad
VýrobceRiding'times #ad
Výška19.29
Délka58.27
Hmotnost90.39
Šířka9.84
Číslo díluG63
ModelkaG63
Záruka1 rok záruka výrobce

7. RCB

#ad

Bezpečný brzdový systém, elektrokoloběžka se silniční homologací ABE, motor 400 W, spojení s aplikací, RCB Elektrický skútr, skládací, komfortní tlumení nárazů, dárek pro dospělé a mládež

#ad
RCB #ad - Všechna data můžete zkontrolovat a ovládat skútr ze svého mobilního telefonu. Rcb ev10k pro scooter, nabíječka, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, náš 24hodinový zákaznický servis a přátelský zákaznický servis.

Pro zajištění vaší bezpečnosti a zabránění náhodnému spuštění, elektrický skútr musí být pro aktivaci motoru provozován rychlostí minimálně 5 km/h. Elektrický skútr rcb vám umožní jezdit s důvěrou na veřejných komunikacích. 400w motor s maximální rychlostí 20 km/h a 10, 4Ah baterií s vysokou kapacitou a maximálním dosahem 35 km.

Kotoučová brzda & eabs vypínací brzda & elertronic brzda, zadní brzdové světlomety, boční odrazky pro maximální bezpečnost a kontrolu na silnici. Dvojité odpružení, 10" plástve celogumové pneumatiky a širší pedály pro jemnou a pohodlnou jízdu. 3 sekundy, led indikace ovládání jedním tlačítkem, lze rychle a jednoduše spustit.
ZnačkaRCB #ad
VýrobceKuantu #ad
Výška47.01
Délka44.33
Hmotnost36.38
Šířka18.86
Číslo díluEV10K PRO ABE
Zárukaregular standard

8. JOYOR

#ad

Skládací elektrokoloběžka s 10" pneumatikami, JOYOR Elektrický skútr S5 E, jezdí 40 – 55 km, s dvojitým mechanickým brzdným systémem a dvojitým tlumením nárazů, 48 V13 Ah

#ad
JOYOR #ad - Rozměry skládacího elektrického skútru pro dospělé činí 1120 × 610 × 525 mm. Hmotnost elektrického skútru činí 22, práci nebo krátké výlety. Skládací elektrická koloběžka s5 se silniční homologací, 5 kg. E-koloběžky mohou být schváleny v silničním provozu, ale také ve většině evropských zemí, můžete si objednat pojištění a získat registrační značku.

12měsíční zárukanaše elektrické skútry se silniční homologací jsou dodávány s 12měsíční zárukou s výjimkou některých dílů příslušenství. Neváhejte se s námi spojit - pokud máte dotazy nebo připomínky k kvalitě, náš komplexní zákaznický servis zajistí, že váš nákup proběhne hladce a uspokojivě. Elektrický skútr joyor s5 je proto v německu schválen pro silniční provoz silnice a cyklistické stezky. Elektrokoloběžka joyor s5 může být perfektním dopravním prostředkem pro váš nákup, snadno se skládá a přenáší.

Můžete jej snadno přepravovat ve veřejné dopravě nebo uložit do kufru svého auta. Pedál je neklouzavý, aby se zlepšila bezpečnost skútru při jízdě vysokou rychlostí nebo v terénu. Dosah 30–40 km. Elektrokoloběžky jsou legálně schváleny nejen v Německu, jako například Rakousko. Vysoký výkon a bezpečnost elektrický skútr s5 vybavený mechanickým brzdným systémem umožňuje rychlejší reakci brzd a zlepšuje bezpečnost při jízdě.
ZnačkaJOYOR #ad
Výrobce‎JINHUA JOYOR VEHICLE CO.,LTD #ad
Výška48.43
Délka47.83
Hmotnost48.72
Šířka24.02
ModelkaS5

9. isinwheel

#ad

Elektrická koloběžka, Elektrická koloběžka se schválením pro silniční provoz, dosah 30 km, 8,5", zatížení LED | až 120 kg | 20 km/h ABE elektrická koloběžka | skládací, plástvová pneumatika

#ad
isinwheel #ad - S homologací pro silniční provoz – nová e9/e9 pro elektrokoloběžka má všeobecné povolení k provozu abe, ekfv prostřednictvím spolkového úřadu pro silniční dopravu a je tak v Německu schválena pro silniční provoz včetně silničních a cyklistických stezek.

Silniční homologace: podle zákona o silničních komunikacích je elektrokoloběžka nejen legálně schválena v Německu, ale může být také legálně používána ve Švýcarsku nebo Rakousku. Plástvové pneumatiky nevyžadují nafukování, opravy nebo údržbu. Zaručujeme vám záruční servis po nákupu, přičemž některé díly jsou garantovány nebo vyměněny po dobu jednoho roku. Maximální rychlost může dosáhnout 20 km/h a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Současně má elektrický skútr přední lED světlo a výstražné světlo na brzdění vzadu.

Dodávka probíhá ve většině evropských zemí během 2 - 3 dnů. Pneumatiky anti-pancture solid – elektrický skútr používá plástvové pneumatiky tlumící nárazy s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení. Poskytují také dobrý protiskluzový účinek. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, kontaktujte nás kdykoliv. Díky tomuto systému je skútr díky protiblokovacímu brzdění bezpečnější a zabraňuje sklouznutí.
Značkaisinwheel #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad
Výška43.7
Délka16.93
Hmotnost264.5
Šířka45.08
ModelkaE9-2

10. NAVEE

#ad

LED displej, dosah 40-50 km, duální brzdový, aplikace, plástvové pneumatiky 10 palců, 350 W, NAVEE Elektrická koloběžka se silniční homologací, V40/V50 ABE elektrická koloběžka zatížení do 120 kg

#ad
NAVEE #ad - Díky 300w motoru a systému energetické recyklace, který nejen poskytuje dostatek proudu, ale také výrazně zvyšuje energetickou účinnost díky recyklaci energie z vašich jízd. Led světlomet – elektrická koloběžka navee v40 má světlý LED světlomet, který zajišťuje dodatečnou bezpečnost v noci. Elektrokoloběžka navee v40 se silniční homologací ABE pro použití na veřejných komunikacích.

Pokročilé brzdění a bezpečnost v noci – jeho duální brzdový systém spolu se dvěma robustními pneumatikami vám nabízí stabilní, rychlý a bezpečný brzdný výkon. Pokud se vám nelíbí, které nebyly způsobeny běžným používáním, máte právo jej vrátit. Za škody, si vyhrazujeme právo vrátit kupní cenu podle závažnosti poškození. Na míru pro jízdní komfort – s prostornou ložnou plochou až 163 mm a ergonomickými rozměry je vhodný i pro větší jezdce, takže můžete pohodlně a stabilně stát, ať už jedete rovně nebo máte ostré zatáčky.

Záruka nákupu po zakoupení elektrického skútru navee máte právo skútr vyzkoušet po dobu 30 dnů nebo jezdit maximálně 50 km. Měkká jízda i na hrbolatých silnicích – díky svému výkonnému motoru dosahuje rychlé rychlosti 20 km/h a zvládne bez námahy 20 % strmé stoupání, což umožňuje mimořádně jemnou jízdu. Ztrojnásobte dosah – elektrický skútr navee v40 má působivý dosah 40 km – téměř trojnásobek dosahu běžných elektrických skútrů. Tato elektrokoloběžka vybavená 10palcovými pneumatikami na přední a zadní nápravě, dokáže překonat překážky a snadno zvládnout kolísání rychlosti.
ZnačkaNAVEE #ad
VýrobceNAVEE #ad
ZárukaZáruka výrobce 2 roky