Top 10 Refurbished MacBook Pro – Tradiční notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Vesmírně šedá, 256 GB SSD paměť, 8 GB RAM, FaceTime HD kamera, 13" Retina displej, Notebook Apple MacBook Air 2020 Čip Apple M1, osvětlená klávesnice, Touch ID

#ad
Apple #ad - A můžete používat své nejoblíbenější aplikace pro iPhone a iPad přímo na MacOS. Super rychlá paměť – díky 8 gb sdílené operační paměti je celý systém rychlý a rychle reaguje. A funguje dokonale se všemi tvými přístroji Apple. Vše je k dostání v App Store.

Text je ostrý a barvy jsou ještě zářivější. Dodáváno kompletně s integrovanými aplikacemi, které jsou přímo připravené k použití. Jednoduchá instalace: extrémně výkonný: intuitivní. Brilantní displej – s 13, 3" retina displejem obrázky ožijí a vypadají neuvěřitelně realisticky. Fantastický výkon – vše je zcela jednoduché, od stříhání v profesionální kvalitě až po náročné akční hry. Dobré pro životní prostředí – macbook air má kryt ze 100% recyklovaného hliníku a spotřebuje méně proudu pro lepší rovnováhu CO2.

Baterie na celý den – vydrží více než kdy dříve, až 18 hodin. Tak máte přístup k největší sbírce aplikací, včetně Adobe Creative Cloud, které pro Mac kdy existovalo. Ip apple m1 s 8jádrovým procesorem poskytuje až 3, 5x rychlejší výkon než předchozí generace a potřebuje přitom méně proudu. Mac byl vyvinut, abyste mohli pracovat, hrát a být kreativní jako nikdy předtím. Použij svůj ipad pro zvětšení pracovní plochy na svém Macu, odpovídej na textové zprávy a telefonuj přímo na Macu atd.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška10.31
Délka13.98
Hmotnost3.31
Šířka4.25
Číslo díluMGN63D/A
ModelkaMGN63D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

2. Apple

#ad

FaceTime HD kamera, 13" Retina displej, 256 GB SSD paměť, osvětlená klávesnice, Notebook Apple MacBook Air 2020 Čip Apple M1, stříbrná, 8 GB RAM, Touch ID

#ad
Apple #ad - Tak máte přístup k největší sbírce aplikací, včetně Adobe Creative Cloud, které pro Mac kdy existovalo. To je ideální pro úkoly, které potřebují hodně operační paměti, jako je surfování s mnoha záložkami nebo otevírání obrovských grafických souborů – vše je rychlé a jednoduché.

A můžete používat své nejoblíbenější aplikace pro iPhone a iPad přímo na MacOS. Baterie na celý den – vydrží více než kdy dříve, až 18 hodin. Ip apple m1 s 8jádrovým procesorem poskytuje až 3, 5x rychlejší výkon než předchozí generace a potřebuje přitom méně proudu. Brilantní displej – s 13, 3" retina displejem obrázky ožijí a vypadají neuvěřitelně realisticky. Fantastický výkon – vše je zcela jednoduché, od stříhání v profesionální kvalitě až po náročné akční hry. Výdrž baterie závisí na tom, jak ho používáte.

Super rychlá paměť – díky 8 gb sdílené operační paměti je celý systém rychlý a rychle reaguje. Dodáváno kompletně s integrovanými aplikacemi, abyste mohli pracovat, které jsou přímo připravené k použití. Dobré pro životní prostředí – macbook air má kryt ze 100% recyklovaného hliníku a spotřebuje méně proudu pro lepší rovnováhu CO2. Design bez ventilátoru – tvůj macbook air se nezahřeje a běží tiše i při náročných úkolech. Jednoduchá instalace: extrémně výkonný: intuitivní.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška10.31
Délka13.98
Hmotnost3.31
Šířka4.25
Číslo díluMGN93D/A
ModelkaMGN93D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

3. Apple

#ad

8 GB RAM, osvětlená klávesnice, FaceTime HD kamera, 13" Retina displej, Notebook Apple MacBook Air 2020 Čip Apple M1, Touch ID, zlatá, 256 GB SSD paměť

#ad
Apple #ad - Mac byl vyvinut, hrát a být kreativní jako nikdy předtím. Dobré pro životní prostředí – macbook air má kryt ze 100% recyklovaného hliníku a spotřebuje méně proudu pro lepší rovnováhu CO2. Ip apple m1 s 8jádrovým procesorem poskytuje až 3, 5x rychlejší výkon než předchozí generace a potřebuje přitom méně proudu.

Design bez ventilátoru – tvůj macbook air se nezahřeje a běží tiše i při náročných úkolech. A můžete používat své nejoblíbenější aplikace pro iPhone a iPad přímo na MacOS. Baterie na celý den – vydrží více než kdy dříve, až 18 hodin. Výdrž baterie závisí na tom, jak ho používáte. Text je ostrý a barvy jsou ještě zářivější. Jednoduchá instalace: extrémně výkonný: intuitivní.

Super rychlá paměť – díky 8 gb sdílené operační paměti je celý systém rychlý a rychle reaguje. A funguje dokonale se všemi tvými přístroji Apple. Snadno pochopitelné – pokud již máte iphone, bude vám macbook air okamžitě po zapnutí připadat povědomý. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše stávající aplikace fungují, microsoft 365 a google drive. Vše je k dostání v App Store. Proč mac – snadno pochopitelné.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška10.31
Délka13.98
Hmotnost3.31
Šířka4.25
Číslo díluMGND3D/A
ModelkaMGND3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

4. Apple

#ad

Kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; půlnoční modrá, 8 GB RAM, 256 GB SSD paměti, osvětlená klávesnice, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina

#ad
Apple #ad - Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci.

Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. - -. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad.

S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, hrát a být kreativní, a to kdekoliv. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, 24 kg. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.44
Délka8.46
Hmotnost3.68
Šířka11.97
Číslo díluMLY33D/A
ModelkaMLY33D/A
Záruka1 rok

5. Apple

#ad

Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, 256 GB SSD paměti, osvětlená klávesnice, kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; vesmírně šedý, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, hrát a být kreativní, a to kdekoliv. Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple.

S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, 24 kg. - -. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily.

Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad. Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci. Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.44
Délka8.46
Hmotnost3.68
Šířka11.97
Číslo díluMLXW3D/A
ModelkaMLXW3D/A
Záruka1 rok

6. Apple

#ad

Osvětlená klávesnice, 256 GB SSD paměti, 8 GB RAM, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; polární hvězda

#ad
Apple #ad - S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka.

Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. - -. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít.

Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, hrát a být kreativní, 24 kg. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, a to kdekoliv.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.66
Délka5.25
Hmotnost3.68
Šířka0.31
Číslo díluMLY13D/A
ModelkaMLY13D/A
Záruka1 rok

7. Apple

#ad

Kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; stříbrný, 8 GB RAM, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, osvětlená klávesnice, 256 GB SSD paměti

#ad
Apple #ad - Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít.

Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, hrát a být kreativní, 24 kg. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, a to kdekoliv. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad.

Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.44
Délka8.46
Hmotnost3.68
Šířka11.97
Číslo díluMLXY3D/A
ModelkaMLXY3D/A
Záruka1 rok

8. Apple

#ad

Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, osvětlená klávesnice, 512 GB SSD paměti, kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; půlnoční modrá, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - - -. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji.

Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, hrát a být kreativní, a to kdekoliv. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka.

Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, 24 kg. Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.31
Délka4.72
Hmotnost3.68
Šířka0.31
Číslo díluMLY43D/A
ModelkaMLY43D/A
Záruka1 rok

9. Apple

#ad

512 GB SSD paměti, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, osvětlená klávesnice, kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; polární hvězda, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, 24 kg. Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci.

S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, hrát a být kreativní, a to kdekoliv. - -. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka.

Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.66
Délka5.25
Hmotnost3.68
Šířka0.31
Číslo díluMLY23D/A
ModelkaMLY23D/A
Záruka1 rok

10. Apple

#ad

Kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; stříbrný, osvětlená klávesnice, 512 GB SSD paměti, 8 GB RAM, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina

#ad
Apple #ad - Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji.

Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad. Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné.

Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, a to kdekoliv. - -.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost3.68
Šířka23.62
Číslo díluMLY03D/A
ModelkaMLY03D/A
Záruka1 rok