Top 10 Soy Wax Candle – Vosk na svíčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. American Soy Organics

#ad

4,5 kg, perličky na sójový vosk, American Soy Organics, Freedom Sojový voskové perly pro výrobu svíček, prémiové příslušenství pro výrobu svíček Soja

#ad
American Soy Organics #ad - Vosk na svíčky vhodný do mikrovlnné trouby: směs sójového vosku od freedom perfektně roztaví v mikrovlnné troubě a vyžaduje minimální vybavení. Vyrobeno v usa. Pro začátečníky a experty: vosk ve tvaru perel je bezproblémový způsob, jak vyrábět sójové svíčky.

Ideální pro všechny, kteří se vyrábějí svíčky. Vyzkoušejte korálky pro výrobu svíček bez chaosu. Perfektní výsledky: použití sójového vosku pro výrobu svíček zabraňuje nerovnoměrnému horní straně, špatné držení boční stěny a nerovnoměrné rozložení vůně. Americké soy organics freedom perly pro výrobu svíček jsou ze sójových bobů, které se pěstují ve středním západě Ameriky. Voskové perly se rychle roztájí, takže můžete svíčkový vosk a jednoduše nastartovat další šarm.

Naše voskové perly k výrobě svíček jsou udržitelné, obnovitelné a eticky vyrobené. Ideální pro všechny, kteří chtějí vyrábět malé množství svíček. Jednoduché kroky: rozprašte své sójové perly v mikrovlnné nádobě, rozpustte je při 160 °C, rozpustte si vůni a nalijte roztavené sójové perly ve sklenicích s pokojovou teplotou. Nejlepší příslušenství k výrobě svíček pro nejlepší sójové svíčky.
ZnačkaAmerican Soy Organics #ad
VýrobceAmerican Soy Organics #ad
Číslo dílu70003
Modelka70003

2. American Soy Organics

#ad

Millennium Sojawachs 10 pound bag weiß

#ad
American Soy Organics #ad - Ohne Paraffine. Für kerzen farbe besser als jede andere Soja Wachs. 100% natürlich. In der soja wachs american Soja Organics ist die Premium-Industrie. Aus mit sojabohnen Anbau in America 's Heartland.
ZnačkaAmerican Soy Organics #ad
VýrobceAmerican Soy Organics #ad
Výška3.8
Délka10.6
Šířka9.4
Číslo dílu700007
Modelka700007

3. Whew

#ad

Korálky pro sójový vosk, prémiové příslušenství pro výrobu svíček na sóji, American Soy Organics – Freedom sójový voskové perly pro výrobu svíček, 2,26 kg

#ad
Whew #ad - Vyrobeno v usa. Naše voskové perly k výrobě svíček jsou udržitelné, obnovitelné a eticky vyrobené. Vyzkoušejte korálky pro výrobu svíček bez chaosu. Perfektní výsledky: použití sójového vosku pro výrobu svíček zabraňuje nerovnoměrnému horní straně, špatné držení boční stěny a nerovnoměrné rozložení vůně.

Vosk na svíčky vhodný do mikrovlnné trouby: směs sójového vosku od freedom perfektně roztaví v mikrovlnné troubě a vyžaduje minimální vybavení. Americké soy organics freedom perly pro výrobu svíček jsou ze sójových bobů, které se pěstují ve středním západě Ameriky. Pro začátečníky a experty: vosk ve tvaru perel je bezproblémový způsob, jak vyrábět sójové svíčky. Nejlepší příslušenství k výrobě svíček pro nejlepší sójové svíčky.

Voskové perly se rychle roztájí, takže můžete svíčkový vosk a jednoduše nastartovat další šarm. Ideální pro všechny, kteří chtějí vyrábět malé množství svíček. Ideální pro všechny, kteří se vyrábějí svíčky. Jednoduché kroky: rozprašte své sójové perly v mikrovlnné nádobě, rozpustte je při 160 °C, rozpustte si vůni a nalijte roztavené sójové perly ve sklenicích s pokojovou teplotou.
ZnačkaWhew #ad
VýrobceWhew #ad
Hmotnost5
Číslo díluWhew
ModelkaWhew

4. Ilmkerze

#ad

Ilmkerze® Prémiový sójový vosk vločky 500 g | pro nádoby na svíčky DIY | přírodní | udržitelný | bez palmového oleje | různé velikosti

#ad
Ilmkerze #ad - Přesvědčte se o německé značkové kvalitě. Etrný k životnímu prostředí sójový vosk je chráněn v sáčku na zip a má dlouhou životnost. Pro ochranu životního prostředí jsou sáčky vyrobeny z kraftového papíru.

Důvěra naše svíčky a kosmetické vosky používají více než 120 000 zákazníků. Přemístění vlastních nápadů je zábava a s naším sójovým voskem dosáhnete zaručeně nejlepších výsledků. Hotové svíčky hoří čistě a pomalu. Použijte knoty od Ilmkerze. Vosk můžete obarvit a přidat vonné oleje. Bez palmového oleje a jiných přísad. 100% přírodní čistý sójový vosk ze sóji pro výrobu nádobových svíček a čajových svíček.

Sója je obnovitelná surovina a podporuje zdravý a udržitelný život. Přírodní a trvalé. Jednoduchá manipulace vločky sójového vosku lze jednoduše porcovat a roztavit při 50 – 52 °C. Všestrannost náš sójový vosk lze snadno míchat s jinými vosky. Pokud by něco nepadlo, dostanete své peníze jednoduše zpět! Naše záruka spokojenosti: Testujete 30 dní bez starostí.
ZnačkaIlmkerze #ad
VýrobceKeLaGe #ad
Výška1.3
Délka12.2
Šířka8.27
Číslo díluK16SW005Z-22

5. WOODFLAME DECO AND MORE

#ad

Včelí vosky, Pastilky ze včelího vosku Woodflame | německá kvalita | 100% přírodní včelí vosk | perfektně se hodí pro kosmetické výrobky, mýdlo, leštění dřeva a výrobu svíček..

#ad
WOODFLAME DECO AND MORE #ad - Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Pokud vás do 30 dnů nedokážeme přesvědčit, dostanete své peníze zpět v plné výši! Jako přírodní produkt neobsahuje chemikálie a konzervační látky, které jsou ideální pro citlivou pokožku.

Proto se přesvědčte sami o našich pastilkách z přírodního včelího vosku. Prémiová kvalita – díky testované kvalitě, výrobě v Německu a našim požadavkům na produkt lze včelí vosk mnohostranně bez obav používat. Přírodní produkt – jednoduchá výroba včelích vosků pro udržitelné balení potravin, jakož i k výrobě pečujících a pečujících produktů pro použití na dřevěné a kožené zboží.

100% včelí vosk – naše pastilky z včelího vosku jsou přírodní produkt, který se vyrábí udržitelně bez jakýchkoliv přísad s ohledem na naše životní prostředí. My ve společnosti woodflame jsme pevně přesvědčeni o naší kvalitě. Kosmetická kvalita – včelí vosk má přirozené hydratační a léčivé vlastnosti, proto je oblíbenou přísadou v produktech péče o pleť.
ZnačkaWOODFLAME DECO AND MORE #ad
VýrobceWOODFLAME DECO AND MORE #ad
Hmotnost100

6. LiveMoor

#ad

KeraSoy 4120 Pillar Blend Pellets 2 kg

#ad
LiveMoor #ad - Natürliches Sojawachs. Guter Duft. Niedriger Schmelzpunkt. Funktioniert gut für Stumpenkerzen und Schmelzen.
ZnačkaLiveMoor #ad
VýrobceKerax #ad
Číslo dílu00606345004019

7. WAXHAUS

#ad

Svíčky vosk pro tavící světlo.., WAXHAUS Svíčkový vosk 2,85 kg | Bílý parafínový vosk na svíčky Made in EU! Svíčkový vosk k odlévání a jako svíčkový písek a výroba DIY svíček – vosk na svíčky

#ad
WAXHAUS #ad - Perfektní pro barvy a vůně: náš vosk na odlévání svíček lze výborně kombinovat se všemi druhy barev svíček a vonných olejů – tvojí kreativitě se meze nekladou.

Barvy na svíčky k odlévání svíček. Nejvyšší kvalita made in eu – my ve společnosti waxhaus neděláme žádné kompromisy v kvalitě! Náš parafínový granulát se vyrábí podle nejvyšších standardů v EU. Dlouhá doba hoření, rovnoměrné hoření a perfektní pro barvy a vůně. Nekonečné možnosti použití – ať už pro váš projekt diy svíček, válcové svíčky atd. Die 1. Bez zápachu a téměř bez kouře – s naším parafínovým voskem máte perfektní základ pro zalévání svíček sami. Volba pro diy svíčkové projekty – velmi snadné použití díky optimálnímu bodu tání 54 – 56 °C a obsahu oleje
ZnačkaWAXHAUS #ad
VýrobceComnesis GmbH #ad
Hmotnost2.85

8. LiveMoor

#ad

Nature Wax C1 Sojawachs für Behälter und Schmelzwachs, verschiedene Größen 2 kg

#ad
LiveMoor #ad - Niedriger schmelzpunkt 70–90 Grad. Duftbelastung von 6 %+. Für behälter-kerzen, Törtchen und Votivkerzen. Schnelle Aushärtung. Wachs aus Soja-Palmmischung. C.
ZnačkaLiveMoor #ad
VýrobceCargill #ad
Číslo dílu00606345003289

9. Hearts and Crafts

#ad

Hearts and Crafts Soy Wax and DIY Candle Making Supplies | 5lb Bag with 100 6-Inch Pre-Waxed Wicks, 2 Centering Devices

#ad
Hearts and Crafts #ad - Wenn sie farbstoffe oder düfte hinzufügen möchten, erhöhen Sie die Temperatur auf 180 Grad oder 185 Grad, wenn die Farbstoffe nicht vollständig schmelzen. Lassen sie uns ihre Welt mit den inneren Elementen unserer füllen. Ausgezeichneter duftüberwurf – sojawachs hat einen ausgezeichneten duft, was es zu einer idealen Wahl für Duftkerzen macht.

Komplett natürliches kerzenherstellungs-set – verabschieden sie sich von minderwertigem kerzenwachs mit unserem reichhaltigen, cremigen, natürlichen Sojawachs. Hearts & crafts steht auf einem Fundament, das von Mutter Natur selbst gebaut wurde. Versuchen sie, um jeden Raum in Ihre ideale Komfortzone zu verwandeln. Unser sojawachs verbreitet einen leichten Duft, Ihrem Wachs ätherische oder Duftöle hinzuzufügen, wenn Düfte hinzugefügt werden. Bei hearts & crafts bieten wir nachhaltige, pflanzliche Materialien für die Herstellung schöner Kerzen an, die sauberer brennen und besser riechen als herkömmliche Wachse.

Einfach zuzubereiten – unsere kerzen sind einfach und leicht zuzubereiten. Glück geliefert – vom herzschlag von brooklyn liefern wir ihnen alle notwendigen gegenstände, um Ihr Zuhause in Ihre einzigartige Bastel- und Komfortzone zu verwandeln. Was ist in der tasche – 2, 100 15, 3 kg beutel natürliches Sojawachs Flockenform als Kerzenwachs für die Kerzenherstellung, 2 cm Kerzendochte und 2 Zentriervorrichtungen. Einfach das wachs schmelzen und bei 120 Grad mischen, um loszulegen.
ZnačkaHearts and Crafts #ad
VýrobceHearts and Crafts #ad
Číslo díluHA-SW5
ModelkaHA-SW5

10. CARGILL

#ad

Weiß, CARGILL WN14 C3 Sojawachs, 2000 gramm, 2 kg

#ad
CARGILL #ad - Super sauberes Brennen, sehr geringe Schrumpfung. 100 % sojawachs, ideal für Kerzen im Behälter. Außergewöhnlicher Duft. Produktgewicht: 2, 13 kg.
ZnačkaCARGILL #ad
VýrobceCargill #ad
Výška2.36
Délka9.84
Hmotnost3.31
Šířka4.72
Číslo díluWN14
ModelkaWN14