Top 10 Stove And Oven – Trouby s varnou deskou

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Greenpoint

#ad

Kempingový vařič s kartuší, plynový vařič s kartuší, Greenpoint Plynový vařič + 16 plynových kartuší – kempinkový vařič, vč. kufříku s 16 plynovou kartuší

#ad
Greenpoint #ad - Vyberte si je všechny společně nebo podle svých potřeb. Dodávka: při nákupu pouze plynový sporák: 1 x plynový vařič s kufříkem vč. Materiál kempingový vařič: hliník. Naše grilovací deska má průměr 32 cm.

Kufříku při nákupu plynového varného sporáku s kartuší: 1 x plynový vařič + plynové kartuše dle výběru. Různé varianty na výběr: nabízíme kempingové vařiče greenpoint / plynové vařiče, grilovací paletu a plynové kartuše v různých variantách. Vysoký výkon plynové kartuše: Naše plynová kartuše má kapacitu až 3 hodiny.

Při přepravě plynový vařič varná deska: 1 x plynový vařič s kufrem + 1 x grilovací deska společně plynový vařič s grilovací deskou a plynovými kartušemi: 1 x plynový vařič s kufříkem + 1 x grilovací deska + plynové kartuše dle výběru. Grilovací deska: plynový vařič greenpoint má nepřilnavý povrch a snadno se čistí.
ZnačkaGreenpoint #ad

2. KKT KOLBE

#ad

Sada sporáků: 60 cm vestavná trouba EB8010ED + 59 cm varná deska KF592RL | gril | cirkulace vzduchu | horký vzduch | teleskopické výsuvy | automatický časovač | dvojí tepelná ochrana zasklení | dětská

#ad
KKT KOLBE #ad - Optimální rozložení tepla ve vnitřním prostoru je zásadní pro perfektní výsledky vaření. Etrný k životnímu prostředí: s nejlepší třídou energetické účinnosti A jsou poskytovány maximální výkon při nejnižší spotřebě energie.

Pečicí trouba eb8010ed s horkovzdušnou funkcí powerair a kruhovým radiátorem zajišťuje rovnoměrné šíření tepla v interiéru trouby. Design: soběstačná varná deska kf592rl a její super keramický povrch ze sklokeramiky je velmi odolný, vytváří optický prvek ve vaší kuchyni a je extrémně snadno čistitelný. Jemná regulace: varnou desku kf592rl můžete podle potřeby regulovat v 9 stupních.

Tím lze velmi přesně nastavit požadovanou teplotu zóny. Jeho 59 cm široká plocha a 4 varné zóny se hodí zejména pro menší kuchyně. Ecocook: pro grilování a pečení obzvlášť velkých kusů masa při šetrných nízkých teplotách nebo také k gratinování a pečení nabízí trouba EB8010ED s EcoCook vynikající grilovací systém na pečení.
ZnačkaKKT KOLBE #ad
VýrobceKKT KOLBE #ad
Výška23.43
Délka22.05
Hmotnost85.1
Šířka23.62
Číslo díluSET8010KF592

3. Bosch Hausgeräte

#ad

čisticí pomůcka EcoClean Direct, rozšiřitelná varná zóna pro velké nádobí, šířka 60 cm, ovládání LED displeje, série 4, 3D horkovzdušné pečení na 3 úrovních, Elektrický stojanový vařič Bosch HKR39C250

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - 3d horký vzduch: perfektní výsledky díky optimální distribuci tepla až na 3 úrovních současně. Ovládání červeným led displejem: snadné ovládání díky přímému přístupu k časovým funkcím. Elektrická varná deska ze sklokeramiky: vaření a čištění vám velmi usnadní. Rozšířitelná varná zóna: varná zóna pro velké nádobí. Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 85 x 60 x 60 Zapuštěný roubík: pro snadno čistitelnou čelní stranu a elegantní design.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost111.55
Šířka23.62
Číslo díluHKR39C250
ModelkaHKR39C250
ZárukaZáruka výrobce.

4. Gorenje

#ad

740963, Gorenje GECS6C 70 WPA elektrický stojanový vařič se sklokeramickou varnou deskou 60 cm / 71 litrů/ExtraSteam/GentleClose/AirFry/Zapuštěný roubík/AquaClean/PerfectGrill/teleskopické výsuvy/bílý

#ad
Gorenje #ad - S touto metodou získáte křupavě zlatou, ryb, zeleniny a mražených produktů, jako jsou hranolky nebo kuřecí nugety. Rozměry přístroje Š x v x h: 60 × 85 × 60 cm. Nejlépe se hodí pro malé kousky masa, chutné smažené jídlo zcela bez dalších kalorií.

Jednoduše nalijte trochu vody do plechu, vyberte program ExtraSteam a užívejte si čas se svými nejmilejšími. Extra steam: zajišťuje optimální tvorbu páry, čímž vzniká ideální vlhkost vzduchu v troubě a vždy získáte perfektní výsledky pečení. Tato funkce je obzvláště užitečná pro pokrmy, u nichž musí být trouba předehřátá. Vaše trouba zvládne zbytek. Pokud je dosaženo správné teploty, budete o tom informováni optickým a zvukovým signálem.

Vyrobeno v Evropě. Teploty až 300 °c: nastavení teploty až na 300 °c vám umožní profesionální vaření ve vaší kuchyni. Airfry: vychutnejte si od nynějška křupavé, lahodnou kůrku díky extrémně intenzivnímu pečení horkým vzduchem – zcela bez tuku. Rychlé zahřátí: funkce rychlého předehřívání přivede troubu na teplotu až 200˚c za pouhých 6 minut a umožňuje tak úsporu času až 30 %. Toto nastavení je vhodné především pro pečení, například na pizzu.
ZnačkaGorenje #ad
VýrobceGorenje #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost101.41
Šířka23.62
Číslo dílu740963
Modelka740963
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. Gorenje

#ad

Gorenje GECS6C 70 XPA elektrický stojanový vařič se sklokeramickou varnou deskou 60 cm / 71 litrů/ExtraSteam/GentleClose/AirFry/Zapuštěný roubík/AquaClean/PerfectGrill/teleskopické výsuvy/ušlechtilá

#ad
Gorenje #ad - Pokud je dosaženo správné teploty, budete o tom informováni optickým a zvukovým signálem. Jednoduše nalijte trochu vody do plechu, vyberte program ExtraSteam a užívejte si čas se svými nejmilejšími. Teploty až 300 °c: nastavení teploty až na 300 °c vám umožní profesionální vaření ve vaší kuchyni.

Extra steam: zajišťuje optimální tvorbu páry, čímž vzniká ideální vlhkost vzduchu v troubě a vždy získáte perfektní výsledky pečení. S touto metodou získáte křupavě zlatou, zeleniny a mražených produktů, jako jsou hranolky nebo kuřecí nugety. Rychlé zahřátí: funkce rychlého předehřívání přivede troubu na teplotu až 200˚c za pouhých 6 minut a umožňuje tak úsporu času až 30 %. Rozměry přístroje Š x v x h: 60 × 85 × 60 cm.

Airfry: vychutnejte si od nynějška křupavé, ryb, lahodnou kůrku díky extrémně intenzivnímu pečení horkým vzduchem – zcela bez tuku. Tato funkce je obzvláště užitečná pro pokrmy, u nichž musí být trouba předehřátá. Vaše trouba zvládne zbytek. Toto nastavení je vhodné především pro pečení, například na pizzu. Vyrobeno v Evropě. Nejlépe se hodí pro malé kousky masa, chutné smažené jídlo zcela bez dalších kalorií.
ZnačkaGorenje #ad
VýrobceGorenje #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost104.72
Šířka23.62
Číslo dílu740939
Modelka740939
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Gorenje

#ad

Gorenje Elektrický vařič Classico GECS 6 B70CLB se sklokeramickou varnou deskou/retro designem / 60 cm / 71 litrů/Gentle Close/rychlé zahřátí/AirFry/ExtraSteam/Pizza režim/AquaClean/černá

#ad
Gorenje #ad - Extra steam: zajišťuje optimální tvorbu páry, čímž vzniká ideální vlhkost vzduchu v troubě a vždy získáte perfektní výsledky pečení. Funkce čištění aquaclean: vše, co musíte udělat, je nalít půl litru vody na plech a aktivovat funkci AquaClean.

S teplotou až 300 °c můžete touto metodou topení připravit křupavé pochoutky jako pizza, focaccia nebo pita chléb. Vyrobeno v Evropě. Rozměry přístroje š x v x h: 60 × 85 × 60 cm. Dveřní zatažení gentleclose zajišťuje pohodlné a jedinečné ovládání. Typ instalace: Volně stojící. Gentleclose: mnoho vestavných sporáků a pečicí trouby gorenje lze díky funkci gentleclose pohodlně zavřít. Stačí lehké poklepání a dveře se samy jemně zavřou.

Pro křupavě zlatou, lahodnou kůrku díky intenzivnímu pečení horkým vzduchem – zcela bez tuku. Rychlé zahřátí: funkce rychlého předehřívání přivede troubu na teplotu až 200˚C za pouhých 6 minut a umožňuje tak úsporu času až 30 %. Pizza – režim: ideální pro vášnivé pizzy. Během pouhých 30 minut je výsledek viditelný na celém povrchu a na plechech: postříkání a tuk jsou změkčené a lze je snadno setřít. Airfry: horkovzdušné fritování zcela bez oleje.
ZnačkaGorenje #ad
VýrobceGorenje #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost101.63
Šířka23.62
Číslo dílu740765
Modelka740765
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Gorenje

#ad

Gorenje Elektrický vařič Classico GECS 6 B70CLI se sklokeramickou varnou deskou/retro designem / 60 cm / 71 litrů/Gentle Close/rychlé zahřátí/AirFry/ExtraSteam/Pizza režim/AquaClean/champagne,

#ad
Gorenje #ad - Airfry: horkovzdušné fritování zcela bez oleje. Stačí lehké poklepání a dveře se samy jemně zavřou. Pro křupavě zlatou, pečené brambory, maso, lahodnou kůrku díky intenzivnímu pečení horkým vzduchem – zcela bez tuku. Rychlé zahřátí: funkce rychlého předehřívání přivede troubu na teplotu až 200˚C za pouhých 6 minut a umožňuje tak úsporu času až 30 %.

Funkce čištění aquaclean: vše, co musíte udělat, je nalít půl litru vody na plech a aktivovat funkci AquaClean. Pizza – režim: ideální pro vášnivé pizzy. Vyrobeno v Evropě. Dveřní zatažení gentleclose zajišťuje pohodlné a jedinečné ovládání. Typ instalace: Volně stojící. Ideální pro hranolky, ryby a mnoho dalšího. Extra steam: zajišťuje optimální tvorbu páry, čímž vzniká ideální vlhkost vzduchu v troubě a vždy získáte perfektní výsledky pečení.

Gentleclose: mnoho vestavných sporáků a pečicí trouby gorenje lze díky funkci gentleclose pohodlně zavřít. S teplotou až 300 °c můžete touto metodou topení připravit křupavé pochoutky jako pizza, focaccia nebo pita chléb. Během pouhých 30 minut je výsledek viditelný na celém povrchu a na plechech: postříkání a tuk jsou změkčené a lze je snadno setřít.
ZnačkaGorenje #ad
VýrobceGorenje #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost101.63
Šířka23.62
Číslo dílu740764
Modelka740764
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Gorenje

#ad

70 l, 740538, Gorenje GECS5C 60 WPA elektrický stojanový vařič se sklokeramickou varnou deskou / 50 cm / 70 litrů/GentleClose/rychlé zahřátí/AirFry/ExtraSteam/teleskopické výsuvy/AquaClean/bílá

#ad
Gorenje #ad - Pizza – režim: ideální pro vášnivé pizzy. Rychlé zahřátí: funkce rychlého předehřívání přivede troubu na teplotu až 200˚C za pouhých 6 minut a umožňuje tak úsporu času až 30 %. Pro křupavě zlatou, maso, pečené brambory, lahodnou kůrku díky intenzivnímu pečení horkým vzduchem – zcela bez tuku.

Extra steam: zajišťuje optimální tvorbu páry, čímž vzniká ideální vlhkost vzduchu v troubě a vždy získáte perfektní výsledky pečení. Dveřní zatažení gentleclose zajišťuje pohodlné a jedinečné ovládání. Gentleclose: mnoho vestavných sporáků a pečicí trouby gorenje lze díky funkci gentleclose pohodlně zavřít. Funkce čištění aquaclean: vše, co musíte udělat, je nalít půl litru vody na plech a aktivovat funkci AquaClean.

Během pouhých 30 minut je výsledek viditelný na celém povrchu a na plechech: postříkání a tuk jsou změkčené a lze je snadno setřít. Vyrobeno v Evropě. Airfry: horkovzdušné fritování zcela bez oleje. S teplotou až 300 °c můžete touto metodou topení připravit křupavé pochoutky jako pizza, focaccia nebo pita chléb. Rozměry přístroje š x v x h: 50 × 85 × 59, 4 cm. Stačí lehké poklepání a dveře se samy jemně zavřou.
ZnačkaGorenje #ad
Výrobcegorenje #ad
Výška33.46
Délka23.39
Šířka19.69
Číslo dílu740538
Modelka740538
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Beko

#ad

8 druhů topení, vícerozměrné vaření, 60 cm, objem trouby 72 litrů, bílý, Beko Volně stojící sporák s plynovou varnou deskou b300 FSM62320DWS, multifunkční trouba, boční mřížka

#ad
Beko #ad - 60 cm široký elektrický stojanový sporák nabízí snadnou manipulaci. Přitom se aromata nebo pachy vzájemně nemíchají. Díky 8 druhům ohřevu máte rozmanitost pro své kulinářské pokrmy. S vícerozměrným vařením můžete v troubě připravit tři různé pokrmy nezávisle na sobě. Volně stojící sporák fsm62320dws se skládá z elektrického sporáku o objemu 72 litrů a plynové varné desky. Plynová varná deska má 4 varné zóny.
ZnačkaBeko #ad
VýrobceBeko #ad
Výška35.43
Délka23.62
Hmotnost114.64
Šířka23.62
Číslo díluFSM62320DWS
ModelkaFSM62320DWS
ZárukaNo warranty.

10. AEG

#ad

AEG CCB644COBM 60 cm stojanový vařič se sklokeramickou varnou deskou / zóna pekáče / vícekruhová varná zóna / zapuštěný roubík / dotykové ovládání / funkce grilování / displej s hodinami/A

#ad
AEG #ad - Rozměry přístroje v x š x h cm: 85, 0 x 59, 6 x 60, 0. Snadné čištění dveří – obzvlášť snadné čištění vyjímatelné skleněné tabule. Teleskopické výsuvy – s tímto stojacím sporákem můžete pořádně stolovat, protože xxl pokrmy jsou pro něj hračka.

Extra velký prostor na vaření – více místa pro perfektní výsledky. Proto jsou naše kamna vybavena teleskopickými výsuvy, potřebujete plnou kontrolu nad svými plechy, které zajišťují pohodlný a snadný přístup k vašemu pokrmu. Horkovzdušný systém – rovnoměrná distribuce tepla v celém prostoru na vaření. Aby bylo manipulace s velkým množstvím stejně snadná, mřížkami a rošty. Pro nejlepší výsledky pečení a pečení.
ZnačkaAEG #ad
VýrobceElectrolux #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost112.44
Šířka23.46
Číslo dílu940 002 964
Modelka940 002 964
Záruka2 roky záruka výrobce.