Top 10 UV Lampe Nägel – Standardní svítilny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eletorot

#ad

3 režimy světla, vlnová délka 395 nm, LED svítilna do ruky, černé světlo ze slitiny hliníku, UV kapesní svítilna Eletorot, černá, záclonách, závěsech, detektor falešných bankovek nebo zaschlé moči domácích zvířat na koberci

#ad
Eletorot #ad - Etří místo a je přenosná malý a jemný tvar, velikost 10, 3 cm; díky nízké hmotnosti můžete tuto UV kapesní svítilnu nosit vždy u sebe. Záruka napájení z 1 x aa baterie nejsou součástí dodávky; pokud máte problémy s UV kapesní svítilnou, neváhejte nás přímo kontaktovat.

-. Praktické funkce s ultrafialovým zářením může tato kapesní svítilna snadno odhalit skvrny moči domácích zvířat na kobercích, závěsech nebo záclonách; kromě toho také vhodné pro ověření papírových peněz, řidičských průkazů, úředních průkazů nebo pasů. Dělá neviditelné viditelným. 3 režimy světlosti plně světlé, polosvětlé nebo blesk; můžete v různých situacích zvolit váš oblíbený režim, ke změně stačí pouze snadný tisk na černé gumové tlačítko.

Kvalitní prvotřídní ultrafialová led s vlnovou délkou 395 nm, světlejším. Tělo z hliníkové slitiny, absolutně intenzivní output zaručuje světlejší světlo a dělá neviditelné viditelným, odolné proti poškrábání a neodbarvuje se; zajímavý vzhled.
ZnačkaEletorot #ad
VýrobceEletorot #ad
Výška3.66
Délka0.79
Hmotnost0.09
Šířka0.79
Číslo díluWEl-6975
ModelkaWEl-6975

2. OSALADI

#ad

OSALADI Kapesní svítilna na manikúru UV 9 UV svítilna na nehty, mini na nehty, mini UV dotyková pro gelové nehty, fluorescenční kapesní svítilna, sušička, kapesní svítilny, UV, gelové černé světlo

#ad
OSALADI #ad - Svítí ve tmě kapesní svítilny – tato kapesní svítilna je dostatečně malá, aby se vešla do tašky, lehká, batohu nebo kabelky. Světlo na peníze – vyrobeno z vodní hliníkové slitiny, snadno se rozptyluje. Uv lampa na nehty – mini uv lampa na nehty – se stabilní hliníkovou skořepinou pro použití. Kapesní svítilna – super mini velikost je lehce malá, vejde se do dlaně. Kapesní svítilny s uv černým světlem – vyzařují vlnovou délku 395 nm s vysoce kvalitním ultrafialovým LED světlem.
ZnačkaOSALADI #ad
VýrobceOSALADI #ad
Výška0.98
Délka3.35
Hmotnost0.05
Šířka0.98
Číslo dílu09430U623474481LV7F0

3. Alonefire

#ad

Eingebauter 2600mAh Batterie, Angeln mit Powerbank, Bernsteinsuche, Alonefire SV16 5W Kleine UV Taschenlampe 365nm USB Aufladbar Ultraviolett Schwarzlicht Mini Haustier Urin Detektor für Harz

#ad
Alonefire #ad - Inklusive wiederaufladbarer batterie mit hoher Kapazität. Ausgestattet mit einer harten, die fremdlicht aus der Umgebung herausfiltern kann, gehärteten schwarzen Filterlinse, sehr wenig sichtbares Licht, wodurch das ultraviolette Licht reiner wird.

Unterstützt wiederaufladbares usb, es ist einfach und bequem, powerbank, die Taschenlampe von Computer, Netzteil und Auto aufzuladen. Eingebauter 2600mah wiederaufladbare akku mit großer kapazität, das Schwarzlicht unterstützt die Rückwärtsladefunktion. Das gehäuse verwendet eine hochwertige Aluminiumlegierung, die die Wärmeableitungsleistung erheblich verbessert.

Sie können es als Powerbank verwenden, um Ihr Telefon im Notfall aufzuladen. Dies macht Taschenlampen zuverlässiger und langlebiger. Verwendet eine hochwertige 365-nm-uv-led als lichtquelle und hat eine Leistung von 5 Watt, die es zu einer professionellen UV-Taschenlampe für den professionellen Gebrauch macht.
ZnačkaAlonefire #ad
VýrobceAlonefire #ad
Hmotnost0.24
Číslo díluSV16

4. XREE

#ad

Ochrana proti UV záření, dámské UV rukavice, dámské rukavice na manikúru, fitness černé, jízdu autem, pro jízdu na kole, rybaření, XREE 1 pár UV rukavic na nehty, 20 x 8 cm bezprstové rukavice

#ad
XREE #ad - Je velmi praktický pro psaní, psaní nebo ovládání dotykové obrazovky. Uv ochrana – černé rukavice mohou účinně izolovat poškození způsobené ultrafialovým zářením na rukou a zabránit vysychání pokožky rukou, spálení sluncem, stárnutí a opálení.

Dobrá elasticita – velikost uv rukavic je 20 x 8 cm, je měkká a elastická, lze je snadno oblékat a svléknout a je vhodná pro většinu dlaní. Etrné k pokožce a prodyšné – vánoční rukavice bez prstů z elastanu, snadno odvádějí pot, příjemné na dotek, prodyšné a šetrné k pokožce, lze prát a znovu použít.

Design bez prstů – rukavice na manikúru jsou vybaveny otevřenými prsty, které nenarušují vaši práci ani studium. Iroké použití – dámské rukavice s polovičními prsty jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, turistiku, manikúru, jízdu na kole, horolezectví, fitness, rybaření, vhodné pro řízení auta, jízdu na koni, golf atd. Dobré vánoční dárky pro ženy.
ZnačkaXREE #ad
VýrobceXREE #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluC3145K-11-N
ModelkaC3145K-11-N

5. Alonefire

#ad

škorpion, rybaření, jantar, detektor moči pro domácí zvířata pro UV pryskyřice, Alonefire SV38 5W 365 nm UV kapesní svítilna typ C USB dobíjecí ultrafialové černé světlo, minerály s nabíjecí stanicí,

#ad
Alonefire #ad - Vysoce kvalitní skořepina z hliníkové slitiny karoserie používá vysoce kvalitní hliníkovou slitinu, která výrazně zlepšuje výkon odvádění tepla, čímž jsou kapesní svítilny spolehlivější a odolnější. Erná uv filtrová vybavena tvrdou tvrzenou optickou čočkou s černým filtrem, která dokáže odfiltrovat cizí světlo z okolí, čímž je ultrafialové světlo čisté.

Vysoce kvalitní 365 nm uv led používá místo diodové lampy uv led zdroj s úžasnou spotřebou energie 5 W a světelným výkonem 1200 mW, což z ní dělá profesionální UV kapesní svítilnu pro profesionální použití. Výkonné multifunkční použití uv záření může na zemi nebo dokonce v trávě vidět skvrny nebo tekutiny, kontrola peněz, které nejsou pouhým okem vidět.

Dobíjecí přes usb Černá kapesní svítilna má usb port typu c, podporuje přímé nabíjení přes uSB, počítač, není nutná žádná další nabíječka, můžete ji nabíjet přes powerbanku, auto nebo síťový zdroj. Jako rozpoznání padělaných dokumentů, rozpoznání jantaru a šperků, rozpoznání moči zvířat a skvrn. Lithium-iontová baterie 2000 mAh s vysokou kapacitou je součástí dodávky.
ZnačkaAlonefire #ad
VýrobceAlonefire #ad
Hmotnost0.23
Číslo díluSV38
ModelkaSV38

6. Dpofirs

#ad

Vytvrzení pryskyřice, USB UV kapesní svítilna, 3D tisk, detektor skvrn v moči pro domácí zvířata, nástroj na opravu, pro vytvrzení UV lepidla, 5 V, 10 W, 395 nm, ultrafialová LED se 3 režimy osvětlení

#ad
Dpofirs #ad - Vlnová délka: díky sofistikované výrobní technologii může vlnová délka vytvrzovací lampy UV lepidla dosáhnout až 395 nm. Vysoce kvalitní materiály: vyrobeno z fialového LED světla a kvalitního materiálu, je robustní a s dlouhou životností a snadno se nepoškodí.

Velmi rozšířené: lze použít k zesílení kabelu, uv ochrannému laku, k vytvrzení pryskyřičných desek, k vytvrzení UV lepidla, k ochraně pájených spojů, k vytvrzení laku na nehty a k vytvrzení obrazovek mobilního telefonu.33 režimy osvětlení: k dispozici jsou 3 režimy osvětlení, střední světlo a stroboskopické režimy, silné světlo, které si můžete vybrat podle potřeby. Napájení přes usb: tato uv vytvrzovací lampa je napájena přes 5 V USB a má dlouhou životnost.
ZnačkaDpofirs #ad
VýrobceDpofirs #ad
Číslo díluDpofirsar89mbpg0y3124

7. DARKBEAM

#ad

Mini ruční UV LED světlo, ultrafialové 395 nm, černo světlo, kapesní formát s klipem, kapesní svítilny s černým světlem, DARKBEAM UV kapesní svítilna, nabíjecí, detektory moči v domácím, dřevní lampa

#ad
DARKBEAM #ad - Kapesní svítilna s černým světlem 395 nm uv světlo s vlnovou délkou 395 nm / černé světlo usnadňuje rozpoznání suchých skvrn od moči domácích zvířat. Zvětšete paprsek, abyste obklopili podezřelou oblast a zúžte jej, abyste označili moč zvířete. Nastavitelné zaostřování a vysoce kvalitní design-- zvětšení/zmenšení pro nastavení vhodného dosahu světla.

Upozorněte kdykoli a kdekoli na skrytá nepříjemná místa kolem vás. Dlouhá životnost až 6 hodin výkonné doby provozu z dobíjecí baterie 3400 mah, pokud máte dotazy, plně nabitá za 3 hodiny s libovolným usb výstupem 5 v – 2 A a dodávaným mikro USB kabelem. Funguje dobře na všech typech povrchů ve vašem obývacím pokoji, kuchyni, garáži a autě. Jednoduše vložte do tašky, ložnici, batohu, koupelně, krabice na nářadí a do auta – ušetřete místo. Multifunkční & vodotěsné – praváci domácích prací skvrny na psi, dokáže rozpoznat fluorescenční prostředky / známky / bankovky / dokumenty/rudy/kočičí mech atd.

Vodotěsnost ipx4 a hliníkové pouzdro s dlouhou životností zaručují, kočky, hlodavci, že kapesní svítilna je vhodná pro každé počasí a jakékoli podmínky. Malý a vhodný pro všechny povrchy -- lehký a praktický. Uv kapesní svítilna může také zkontrolovat, zda byly zfalšovány faktury a bankovky, a pomoci při oceňování starožitností. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s dlouhou životností.
ZnačkaDARKBEAM #ad
VýrobceDARKBEAM #ad
Výška4.84
Délka0.98
Hmotnost0.29
Šířka0.98
Číslo díluA300-UV395 x1
ModelkaLampe de poche UV A300

8. Saviland

#ad

Rybaření,, Saviland U V Gloves Shield Rukavice na nehty 2 páry UPF80+ ochrana proti UV záření rukavice na manikúru profesionální rukavice bez prstů pro lak na nehty umění sušička na kole, jízdu autem

#ad
Saviland #ad - Inně brání tomu, lepší než globální standard upf 50+. Upf 80+, spálení a opálení lampou na nehty, gelové nehty s hodnocením upf 80+, proti uva a uvb 999+. Ruční praní nebo praní v pračce šetří čas čištění. Díky velkým elastickým vlastnostem naší tkaniny LYCRA je velikost pro většinu lidí. Astné nakupování~. Hodí se také pro běžnou jízdu autem, cestování, turistiku, běh nebo jiné outdoorové sporty.

Tipy pro teplé a nejlepší služby saviland anti u v rukavice na nehty jsou měkké a hladké, aby se zabránilo zachycení nebo poškození. Mnohostranně použitelné ochranné uv ochranné rukavice saviland pro gelové nehty jsou vhodné pro použití v salonech nebo doma, které chtějí chránit ruce před škodlivými účinky UV záření. Efektivně odolává fotografickému stárnutí u v s vysokou mírou blokování 99, 99%, mají ultra silný účinek odolný vůči u v, aby pokožka způsobila černou nebo červenou, silnější účinek odolný vůči UV záření 2 páry Saviland U V rukavic, vysoce energetické viditelné světlo může způsobit pigmentaci.

Silnější ochrana proti slunci a lepší účinek než jiné rukavice. Vysoká kvalita řemeslného zpracování jedinečný design švů poskytuje flexibilitu, takže se nedá snadno deformovat. Pokud máte jakékoliv dotazy k našim u v nehtovým rukavicím pro gelové nehty, aby nedošlo k poškrábání nebo násilnému tahání, nepoužívejte prosím ostré předměty, neváhejte se obrátit na náš tým zákaznických služeb a my se pokusíme vše pro vás vyřešit. Prémiová měkká a hladká tkaninaČerné uv rukavice na nehty saviland jsou vyrobeny z látky lycra s 80% nylonem, lehké, vysoká elasticita, měkké, rychleschnoucí, hladké, opakovaně použitelné, 20% spandexem, prodyšné a příjemně se nosí.
ZnačkaSaviland #ad
VýrobceSaviland #ad
Číslo díluSA0050_02

9. DARKBEAM

#ad

Peníze, jantar, DARKBEAM UV 365 nm kapesní svítilna USB magnet dobíjecí kapesní svítilny Woodsche lampa LED ultrafialové černé světlo, moč, detektor pro kočky pásový opar, Woods lampa 365 nm světlo

#ad
DARKBEAM #ad - Vylepšené neviditelné světlo 365 nm – darkbeam 365 nm ultrafialové světlo je pouhým okem neviditelné, takže není tak jasné jako kapesní svítilna 395 nm, ale perfektní pro rozpoznání vysokých požadavků, jako jsou fluorescenční prostředky a bezpečnostní kódy.

Dodává se s klipem a jeho malá velikost usnadňuje ležení v tašce a přenášení. Ať už provádíte údržbu nebo kempování, abyste měli volné ruce. Super světlé kapesní svítilny 3 v 1, pokud máte potřeby při kempování/nouzových situacích/outdoorových dobrodružství/detekci moči zvířat, červené uv světlo, aby osvětlila vaše noční vidění a dosáhla rozsahu průměrů 660 stop. Lze jej použít v přirozeném světle a funguje lépe ve tmě s malou viditelnou ztrátou světla. Super dlouhý pohotovostní režim, magnetický a nabíjecí přes usb – černé led světlo se dodává s dobíjecí vysoce výkonnou baterií 3400 mah včetně baterie, která umožňuje až 15 hodin nepřetržité práce při slabém osvětlení.

Silný magnetický design na základně, je to vynikající nástroj, super adsorpční síla a žádné nebezpečí pádu. Ipx4 vodotěsná, hands-free s klipem – vodotěsnost ipx4, perfektní výkon i v deštivých dnech. Podporujeme 180denní vrácení peněz zdarma. Plné nabití dodávaného magnetického nabíjecího kabelu trvá pouze 3 hodiny.
ZnačkaDARKBEAM #ad
VýrobceDARKBEAM #ad
Výška0.91
Délka6.1
Hmotnost0.37
Šířka1.61
Číslo díluA200 3in1 flashlight
ModelkaA200
ZárukaPodpořte bezplatné 180denní vrácení peněz.

10. OSALADI

#ad

Multifunkční nástroj, UV světlo, manikúra,, fluorescenční kapesní svítilna, přenosná kapesní svítilna, LED lampa na nehty, OSALADI 9 přenosná sušička na nehty, kapesní svítilna, LED lampa na nehty

#ad
OSALADI #ad - Univerzální lak na nehty trvá 25-30 sekund k uschnutí. Kapesní svítilna – s 9 led, nízká spotřeba proudu, ultra jasná. Mini sušička nehtů -- světlo detektoru peněz- nemůže být pro fototerapii, identifikaci šperků, ale také pro kontrolu měny, padělání značky.

Identifikační světlo schmuck – led uv lampa pro sušičky nehtů – s touto kapesní svítilnou rychle jednoduše ztvrdne, aniž by došlo k poškození drahých kamenů na vašich nehtech. Mini kapesní svítilna – lze použít k fixaci laku na nehty různých druhů UV produktů, lze použít také k rozpoznání finančních prostředků. Kapesní svítilna s černým světlem – mini uv lampa na nehty – s robustním hliníkovým pouzdrem pro dlouhodobé používání.
ZnačkaOSALADI #ad
VýrobceOSALADI #ad
Výška0.98
Délka3.35
Hmotnost0.06
Šířka0.98
Číslo dílu8U0479F16JVQXT8S