Top 10 Window Curtains With Hooks – Dlouhé závěsy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MYRU

#ad

MYRU 1 Paar chinesische Satinvorhänge mit Stickerei, für Wohnzimmer, 5,1 x 167,8 x 213,3 cm, Blumen-Motiv, Schlafzimmer

#ad
MYRU #ad - Energieeffizient, geräuschreduzierend, blockiert 70 % Sonnenlicht. Maschinenwaschbar für einfache Pflege. Mit Ösen. Schöne vorhänge für Wohnzimmer und Schlafzimmer. Es verkauft als 2 paneele 2 stoffvorhänge, tüllvorhänge nicht im Lieferumfang enthalten, jeder Vorhang ist 167, 6 cm breit und 213, 4 cm lang. Mit Ösen aus edelstahl 3, 8 cm Innendurchmesser.
ZnačkaMYRU #ad
VýrobceMYRU #ad
Výška0
Délka84
Hmotnost4.41
Šířka66
Číslo dílusatin curtains
Modelkasatin curtains

2. Deconovo

#ad

Termoizolační závěsy, moderní závěsy, obývací pokoj s očky, ochrana proti chladu, světle šedá, sada 2 ks, Deconovo Zatemňovací závěsy, neprůhledné záclony, 138 × 117 cm výšková šířka

#ad
Deconovo #ad - Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis. Ochrana proti hluku a úspora energie – tyto tepelně izolované závěsy působí také jako protihlukové stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí.

Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Jsou perfektní do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje a pokoje pro hosty. Zákaznický servis deconovo je vám k dispozici 24 hodin denně, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy. Je vhodný pro většinu záclonových tyčí na trhu.

Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Tyto neprůhledné závěsy zajistí kvalitní a nerušený spánek. Vypadají dobře na oknech a perfektně ozdobí váš domov. Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení. Ehlit do 110 °c. Každý zatemňovací závěs má 8 kovových oček. Výška se měří od horní části látky. Nebělit.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0
Délka54.33
Hmotnost2.09
Šířka46.06
Číslo díluUKCT1422D-1

3. Deconovo

#ad

138 x 117 cm šířka výšky, sada 2 ks, protihluková ochrana záclony do obývacího pokoje, černá, Deconovo Neprůhledný závěs s očky tepelně izolující zatemňovací závěsy

#ad
Deconovo #ad - Je vhodný pro většinu záclonových tyčí na trhu. Každý zatemňovací závěs má 8 kovových oček. Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti. Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení.

Vypadají dobře na oknech a perfektně ozdobí váš domov. Zákaznický servis deconovo je vám k dispozici 24 hodin denně, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy. Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Jsou perfektní do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje a pokoje pro hosty. Velikost a montáž – velikost: cca 138 x 117 cm výška x šířka na 1 kus. Ochrana proti hluku a úspora energie – tyto tepelně izolované závěsy působí také jako protihlukové stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí.

Naše dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu vám zaručují to nejlepší pro vaše potřeby. Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí. Ehlit do 110 °c. Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Neprůhledné záclony s černou mezivrstvou mají lepší efekt zatemnění.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0.04
Délka54.33
Hmotnost2.07
Šířka46.06
Číslo díluCTW0216-1D

4. StangH

#ad

Zatemnění, okenní závěsy do jídelny/chodby, 2 panely, 52 x 108, StangH Mosgreen sametové závěsy – luxusní zelené závěsy do ložnice s kapsou na tyč

#ad
StangH #ad - Nabízí také soukromí. Světelné stmívání: syté závěsy mohou blokovat většinu slunečních paprsků a uv paprsků a vytvořit tak tmavé a útulné prostředí pro lepší sledování televize nebo spaní. Energeticky úsporný: silné, že je izolují proti letnímu horku a zimnímu chladu, těžké izolované závěsy vyrovnávají pokojovou teplotu tím, chrání vaše podlahy, nábytek a umělecká díla před rozmazlováním slunce a šetří náklady na energii.

Závěsy lze zavěsit na tyč nebo pomocí závěsných klipů pro vytvoření různých stylů. V okouzlujících barevných odstínech a barevných odstínech se snadno hodí do každého stylového prostředí, měkké, aby vaše prostory vypadaly náročněji a elegantněji. Otřete jemným mýdlem a vodou, nechte uschnout na vzduchu.

Ideální pro obývací pokoj, ložnici, jídelnu, domácí kino, dětský pokoj. V případě potřeby žehlete zezadu. Pokud máte jakékoliv požadavky, zašlete nám prosím e-mail. Snadná péče: praní v pračce nebo chemické čištění. Luxusní vzhled: plyšové sametové závěsy jsou hedvábně hladké, přehozené a velmi příjemné na dotek. Výborně: prodává se jako 2 panely, vždy 132 cm Š x 274 cm l od horního okraje namontované tyče až dole.
ZnačkaStangH #ad
VýrobceStangH #ad
Výška0.3
Délka108
Hmotnost5.46
Šířka52
Číslo díluSHUSBLKRP
ModelkaSHUSBLKRP

5. KGORGE

#ad

Grauweiß, inklusive Haken, energiesparende Vorhänge 2 Paneele, KGORGE Verdunkelungsvorhänge – zum Aufhängen mit Stangentasche/Haken, wärmeisoliert, Vorhangeinlagen für 160 cm lange Vorhänge

#ad
KGORGE #ad - Der dicke, bietet eine echte dunkle umgebung für den nachtschichtarbeiter, blockiert Licht und UV-Strahlen, dreifach gewebte Stoff kann Ihren Verdunkelungseffekt bis zu 85% - 99% verbessern schwarz funktioniert besser als weiß, der tagsüber schlafen muss.

Internationale produkte haben separate bedingungen, Alterseinstufungen und Sprache des Produkts, einschließlich Passform, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, Kennzeichnung oder Anweisungen. Darüber hinaus kann die stange mit 5, indem sie die Haken oder Clip-Ringe verwenden, die super einfach hinter vorhandenen Vorhängen installiert werden können, 1 cm Durchmesser auch einzeln aufgehängt werden. Heimdekoration: kgorge verdunkelungsvorhänge können sich perfekt verstecken, die Balckout-Funktion betonen und gleichzeitig das gewünschte Dekor beibehalten und den Raum bei Bedarf verdunkeln.

Aufhängung: jedes paar der einlagen enthält 16 haken, machen die nicht verdunkelnden Vorhänge zu Verdunkelungsvorhängen. Effektive verdunklung: 2 paneele pro paket, je 68 cm breit x 203 cm lang. Auch wenn der vorhang gewechselt wird, können die strapazierfähigen Einlagen leicht zu Ihren neuen Stilen passen.
ZnačkaKGORGE #ad
VýrobceKGORGE #ad
Výška0.15
Délka60
Hmotnost1.1
Šířka27
Číslo díluKGUSLRPSD2-2760C11

6. Deconovo

#ad

Deconovo Zatemňovací závěsy, světle šedá, obývací pokoj s očky, sada 2 ks, moderní závěs, neprůhledné záclony, 138 x 117 cm šířka výšky

#ad
Deconovo #ad - Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Zákaznický servis deconovo je vám k dispozici 24 hodin denně, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy. Každý zatemňovací závěs má 8 kovových oček. Jsou perfektní do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje a pokoje pro hosty.

Ochrana proti hluku a úspora energie – tyto tepelně izolované závěsy působí také jako protihlukové stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí. Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Je vhodný pro většinu záclonových tyčí na trhu. Tyto neprůhledné závěsy jsou také energeticky úsporné, protože v zimě mohou udržovat místnosti teplejší a v létě chladnější.

Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti. Výška se měří od horní části látky. Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek. Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Množství: 2 kusy v balení.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0
Délka54.33
Hmotnost2.23
Šířka46.06
Číslo díluUKCT1533D-1

7. Deconovo

#ad

138 x 117 cm výšková šířka, neprůhledné závěsy, tmavě modrá, záclony do ložnice, sada 2 ks, Deconovo Zatemňovací závěsy s očky

#ad
Deconovo #ad - Výška se měří od horní části látky. Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti. Tyto neprůhledné závěsy jsou také energeticky úsporné, protože v zimě mohou udržovat místnosti teplejší a v létě chladnější.

Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení. Naše dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu vám zaručují to nejlepší pro vaše potřeby. Nebělit. Vypadají dobře na oknech a perfektně ozdobí váš domov. Velikost a montáž – velikost: cca 138 x 117 cm výška x šířka na 1 kus.

Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Ehlit do 110 °c. Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Každý zatemňovací závěs má 8 kovových oček. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek. Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí. Množství: 2 kusy v balení.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0
Délka54.33
Hmotnost2.05
Šířka46.06
Číslo díluUKCT3363D-1
ModelkaUKCT3363D-1

8. Deconovo

#ad

Ochrana proti hluku, ochrana proti horku, neprůhledné závěsy, Deconovo Zatemňovací závěs do ložnice, 138 x 117 cm výšková, silný termo závěs, záclony s motivem dětského pokoje, ochrana proti chladu

#ad
Deconovo #ad - Tyto neprůhledné závěsy jsou také energeticky úsporné, protože v zimě mohou udržovat místnosti teplejší a v létě chladnější. Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis.

Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Ehlit do 110 °c. Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Tyto neprůhledné závěsy zajistí kvalitní a nerušený spánek. Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti.

Nebělit. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek. Zákaznický servis deconovo je vám k dispozici 24 hodin denně, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy. Výška se měří od horní části látky. Je vhodný pro většinu záclonových tyčí na trhu. Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c. Každý zatemňovací závěs má 8 kovových oček.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0.04
Délka54.33
Hmotnost2.05
Šířka46.06
Číslo díluUKCT3097D-1

9. StangH

#ad

Vorhänge, marineblauer Samt, thermisch, Wohnung, Verdunkelungsvorhang, breit 100xlang 274.3 cm, StangH Extra lange Hintergrundvorhänge, 1 Vorhang, Fenstervorhänge für Heimkino, energieeffizient

#ad
StangH #ad - Sowohl rückenschlaufe als auch Stangentasche pro Panel mit jeweils 7, 6 cm Innendurchmesser schaffen verschiedene Looks leicht. Wenn sie hilfe benötigen, senden Sie uns bitte Ihre Anfrage per E-Mail. Sie sind einfach zu installieren und leicht zu verpacken, was eine einfache und bequeme Lösung ist, um den Raum zu verwalten und zu trennen, zu bewegen und wiederverwendbar.

Fertig konfektioniert: verkauft als 1 paneel von 254 cm breit und 274, 3 cm lang B x L. Raumlösung: die extra breiten samtvorhänge können als raumteiler verwendet werden, ohne Wände zu bauen. Isolierte vorhänge können die raumtemperatur ausgleichen, um die meisten Sonnen- und UV-Strahlen abzuhalten, um das gesamte Fenster abzudecken, um Ihnen eine dunkle Umgebung zu bieten, um Hitze und Kälte zu widerstehen.

Pflegeleicht: maschinenwäsche oder chemische reinigung. Luxury look: die hoch verarbeiteten Samtvorhänge sind seidig, drapiert und sehr angenehm zu berühren, weich, so dass Ihr Zimmer reich und elegant aussieht. Mit milder seife und Wasser abwischen, an der Luft trocknen. Dampfbügeleisen von hinten bei Bedarf. Verdunkelnd und isoliert: breit genug, in der sie fernsehen oder schlafen genießen können.
ZnačkaStangH #ad
VýrobceStangH #ad
Výška0.04
Délka108
Hmotnost5.24
Šířka100
Číslo díluSHUSCBR5SD1-100108C26
ModelkaSHUSCBR5SD1-100108C26

10. NICETOWN

#ad

NICETOWN Závěs Dětský pokoj Mladí závěs 2dílná sada dětského pokoje záclony s asugedutými hvězdami dvouvrstvé závěsy s voile, V 160 x Š 132 cm, modrá + fialová

#ad
NICETOWN #ad - Doporučujeme objednat šířku záclon, 5 až 2, která je 1, 6 krát šířky tyče. Tipy: lze prát v pračce nebo v ruce do 30 stupňů. Speciální design: ořezaná voálová vrstva, která je umístěna přes závěs s hvězdami.

Ideální do dětského pokoje/školky. Balení: prodává se jako dva kusy. S 8 kovovými oky vnitřní průměr: 4 cm | pro další dotazy jsme vám kdykoli k dispozici a poskytneme Vám uspokojivou odpověď! Výška 160 cm × šířka 132 cm pro každý kus. Ehlit při nízké teplotě. Materiál a funkce: 100% polyester, blokuje 60% – 75% sluneční světlo kromě vydlabaných hvězda, místnost nebude v létě horký a vaše děti jim přináší relativně tmavé prostředí a dobrý spánek.

Dekorace domu: pokud si tyto závěsy zatáhnete hvězdným závěsům, jako jsou třpytivé hvězdné oblohy, propouští světlo skrz duté hvězdy podlahu a stěny, vytvoří teplou a sladkou atmosféru. Výška se měří od horní části oček. Dvojité vrstvy hvězdných závěsů dodají pokoj magicky a vysněný, zároveň lépe chrání vaše soukromí.
ZnačkaNICETOWN #ad
VýrobceNICETOWN #ad
Výška0
Délka53.94
Hmotnost3.81
Šířka51.97
Číslo díluRYBEUCGM1HO2-52x63W03LZQ-NT
ModelkaNICETOWN-Rideaux Occultants