Top 10 Xiaomi Staubsauger G10 – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Buture Pro

#ad

Buture Pro Akumulátorový vysavač, 38000 PA/450 W, až 55 min, akumulátorový, barevná dotyková obrazovka, bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem

#ad
Buture Pro #ad - Samozřejmě je k dispozici také návod k obsluze v 6 jazycích. Barevný dotykový displej a automatický režimnechcete rychlost manuálně nastavovat? Žádný problém, jednoduše přepněte dotykem barevného displeje do automatického režimu a bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobí sací výkon různým čisticím povrchům.

Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry. Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění. Výkonný sací výkon 450 w/38 kpa akumulátorový vysavač buture pro bp10 má vylepšený, obilí, mouku, zbytky papíru, kávová zrna, výkonný 450w motor, který zajišťuje delší životnost a nižší hlučnost akumulátorového vysavače. Displej akumulátorového vysavače kromě toho zobrazuje zbývající výkon baterie a varuje vás, pokud je vysavač bezdrátově ucpaný, takže všechny vaše rodiny mají chytřejší zážitek z čištění.

Multifiltrační systém a 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače BP10 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače.3 roky záruka buture pro nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. Dokáže efektivně čistit zvířecí chlupy, zvířecí trus, stelivo pro kočky, prach atd.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10

2. BuTure

#ad

Kartáč proti angle, karta s vůní pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí, 38000 Pa, BuTure Bezdrátový akumulátorový vysavač VC60, 1,5l tyčový vysavač s LED displejem, výdrž až 55 minut, 450 W

#ad
BuTure #ad - To dokáže odstranit nejen 99, 99 % prachu, 99% filtrování + 1, ale také účinně zabraňuje vniknutí prachu zpět do vzduchu v místnosti, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, pylu a alergenů, takže si již nemusíte dělat starosti, že by se čištění přerušilo. S naší dodávanou voňavou kartou se pachy nejen překrývají, děti, proto jsou vhodné i pro prostory, prachu, zvýšíte vaši pohodu.

Tento akumulátorový vysavač je vybaven několika bateriemi s vysokou kapacitou, což výrazně zlepšuje provozní účinnost. Snadno absorbuje prach, čímž se efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie. Vysajte ihned vysavačem vc60 od buture a rozšiřte ovocnou vůni ve svém domě, ale také odbourávajíNaše vonné karty jsou bez alkoholu a přísad, zvířecích chlupů nebo zbytků potravin vede k nepříjemným pachům ve vysavači. A pokud se vysavač rozbije, takže přesně víte, stav vysavače lze zobrazit v reálném čase, dostanete na inteligentní displej intuitivní návod, pomocí kterého můžete problém rychle vyřešit.9

99, což by mohlo vést k sekundárnímu znečištění. Výkonný sací výkon a dlouhá doba provozu – vysavač vc60 má vylepšený motor o výkonu 450 w, drobky, které poskytují vynikající čisticí výkon až 55 minut, který s až 180 000 otáčkami za minutu dosahuje nebývalého cyklónového sacího výkonu 38000 Pa, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců. Více zápachu ve vysavači? - neustálé vysávání nečistot, ve kterých se nacházejí miminka, osoby citlivé na zápach a domácí zvířata. Perfektní stabilní vysavač pro zvířecí chlupy – efektivní čištění zvířecích chlupů, ideální pro majitele domácích zvířat a alergiky.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1
Šířka1
Číslo díluVC60
ModelkaVC60

3. BuTure

#ad

Tvrdá podlaha, 38000 PA/450 W, odnímatelná baterie, koberce, BuTure Akumulátorový vysavač JR700, barevná dotyková obrazovka, akumulátorový vysavač, bezdrátový vysavač výdrž až 55 min, zvířecí chlupy

#ad
BuTure #ad - Elektrický kartáč rotující o 180° horizontálně/90° vertikálně je flexibilní pro čištění rohu. Doba provozu 55 minut bezdrátový vysavač je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 m² s maximální dobou čištění 55 minut. Těrbinová hubice a kulatý kartáč pro různě úzké prostory.

Délku teleskopické trubky lze změnit ze 42 cm na 65 cm. Můžete včas zjistit stav baterie, sací sílu, zamotaného kartáčového válce a zablokovaného přívodu vzduchu. Měkké/tvrdé štětiny jsou zabudovány. Bezkonkurenční sací výkon 450 w a 38 kpa! nejvýkonnější akumulátorový vysavač od buture je konečně na trhu! s vylepšeným bezkartáčovým 450W motorem se jeho životnost pětkrát prodlužuje ve srovnání s kartáčovým motorem. Bezstarostný servisbuture nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 a těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. 38 kpa, obratem ruky zachytí všechny usazeniny a zvířecí chlupy.

15 min při vysokém sacím výkonu, 55 min při nízkém sacím výkonu. Perfektní pro všechny druhy čištění! vylepšená barevná dotyková obrazovka – inteligentní čištěnív porovnání s běžnými vysavači je vysavač buture jr700 bezdrátově vybaven barevným dotykovým displejem, se kterým lze sací výkon jednoduše nastavit o 3 dotykem obrazovky. Multifiltrační systém a 1, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače jr700 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška17
Délka10.62
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluJR700
ModelkaJR700

4. HOMPANY

#ad

HOMPANY Zcela nový akumulátorový vysavač

#ad
HOMPANY #ad - 55min laufzeit & herausnehmbarer akkuder staubsauger kabellos für tierhaare ist mit 7*2500mah großen, verbesserten batterien ausgestattet, die eine extra lange Akkulaufzeit und eine längere Lebensdauer haben. Das verbesserte doppelgriff-design kann vollständig parallel zum Boden sein, um den innersten Teil der Möbel und unter dem Bett zu erreichen, und das LED-Licht des Staubsaugers kann alle toten Ecken und Ritzen beleuchten.

Bei minimaler saugleistung beträgt die Laufzeit des Akkus bis zu 55 Minuten. Bei maximaler leistung hält der akku bis zu 20 Minuten, genug um große Flächen ohne häufiges Aufladen zu reinigen. Reinigen sie das ganze Haus gründlich, ohne versteckte Gefahren zu hinterlassen. Led hd display&no dead-end cleander akkustaubsauger ist mit einem led hd display ausgestattet, das die verbleibende leistung und den Reinigungsmodus in Echtzeit anzeigt. Der große 1, ohne sich die Hände schmutzig zu machen.

Große hepa & 7 stufige filterung dieser stielstaubsauger verfügt über eine multi-cone-zyklon-filterung und ein extra großes hepa-filtersystem mit 7 Schichten, das 99, 5-Liter-Staubbehälter lässt sich in aufrechter Position mit einer Hand entleeren, 99 % des Feinstaubs, sodass man sich beim Entleeren der Becher nicht mehr bücken und Staub einatmen muss, der Bakterien und der Hausstaubmilben entfernt und so für eine bessere Filterung sorgt. Der staubsauger kann in nur 4-5 Stunden vollständig aufgeladen werden. Mit einem geräuschpegel von
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška45.6
Délka9
Hmotnost5.8
Šířka4.8
ModelkaSmartVac 13..

5. HONITURE

#ad

Bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, akumulátorový vysavač, koberec, lehký vysavač Anti-Tangle pro tvrdé podlahy, zvířecí chlupy, výdrž až 55 minut, HONITURE Akumulátorový vysavač 450 W/38000 Pa

#ad
HONITURE #ad - Dotyková obrazovka přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Dlouhá doba provozu až 55 minut díky 7 x 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě.

Když je přístroj zapnutý, vyzařuje vaši oblíbenou vůni a nabízí vám skutečně romantický zážitek z čištění. Hladké štětiny zabraňují zamotání vlasů na válečku. Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání. Slot pro vonné tabletyakumulátorový vysavač honiture s13 má slot pro vonné tablety, do kterých můžete vložit své oblíbené vonné tablety. Hloubkové čištění a nezamotávání vylepšená kombinace velkého kartáče na podlahy a kartáčových válečků ve tvaru v umožňuje hloubkové čištění vlasů a částeček na podlahách nebo kobercích.

Okraj podlahového kartáče se bez problémů začlení do stěny, takže prach může být efektivně zachycen od hran a rohů stěny. 7vrstvý filtrs plně uzavřeným 7vrstvým filtračním systémem může tento akumulátorový vysavač bezdrátově filtrovat mikroskopické prachové částice pouze 0, 3 mikronu s rychlostí filtrace až 99, 98 %. Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s13 silný sací výkon 38 000 Pa v režimu MAX, prach, drobky, takže snadno zachytí nečistoty, zvířecí chlupy a jiné nečistoty. Odnímatelný akumulátor lze nabíjet jednotlivě nebo na hlavním zařízení.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7
Délka15
Hmotnost5.95
Šířka13
Číslo díluAL-S13-DE
ModelkaS13-UK-CJD219

6. HONITURE

#ad

Výdrž až 55 minut, lehký vysavač Anti-Tangle pro tvrdé podlahy, bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, koberec, HONITURE Akumulátorový vysavač 450 W/38000 Pa, zvířecí chlupy, akumulátorový vysavač

#ad
HONITURE #ad - Okraj podlahového kartáče se bez problémů začlení do stěny, takže prach může být efektivně zachycen od hran a rohů stěny. Hladké štětiny zabraňují zamotání vlasů na válečku. Dlouhá doba provozu až 55 minut díky 7 x 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě.

Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s13 silný sací výkon 38 000 Pa v režimu MAX, takže snadno zachytí nečistoty, prach, drobky, zvířecí chlupy a jiné nečistoty. Dotyková obrazovka přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Slot pro vonné tabletyakumulátorový vysavač honiture s13 má slot pro vonné tablety, do kterých můžete vložit své oblíbené vonné tablety. Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání.

7vrstvý filtrs plně uzavřeným 7vrstvým filtračním systémem může tento akumulátorový vysavač bezdrátově filtrovat mikroskopické prachové částice pouze 0, 3 mikronu s rychlostí filtrace až 99, 98 %. Když je přístroj zapnutý, vyzařuje vaši oblíbenou vůni a nabízí vám skutečně romantický zážitek z čištění. Odnímatelný akumulátor lze nabíjet jednotlivě nebo na hlavním zařízení. Hloubkové čištění a nezamotávání vylepšená kombinace velkého kartáče na podlahy a kartáčových válečků ve tvaru v umožňuje hloubkové čištění vlasů a částeček na podlahách nebo kobercích.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7.48
Délka19.29
Hmotnost7.94
Šířka11.42
Číslo díluLIFX24S13
ModelkaLIFX24S13

7. Vistefly

#ad

Pro zvířecí chlupy, doba provozu 60 minut, automatický vysavač s funkcí rozpoznání prachu, 500 W bezkabelový vysavač 8 v 1, Vistefly Akumulátorový vysavač V15 Max s dotykovým displejem 33000Pa, tvrdé

#ad
Vistefly #ad - Na displeji se zobrazuje zbývající výkon baterie v reálném čase. 4 režimy sání: automatický režim 11 kpa ≈ 60 minut, standardní režim 26 kPa ≈ 18 minut a maximální režim 33 kPa ≈ 12 minut. 1litrovou nádobu na prach lze jednoduše vyprázdnit jednou rukou a dodávaný držák může akumulátorový vysavač a příslušenství řádně uložit, aby byl váš domov čistý.

Inteligentní detekce prachu a vylepšený podlahový kartáč ve tvaru v: v15max automaticky přizpůsobí sací výkon množství prachu. Rychlé nabíjení trvá 3, režim eco 17 kpa ≈ 35 minut, vyjímatelnou 7článkovou lithiovou rychlonabíječku s vysokou kapacitou, 5 hodiny. Vylepšený elektrický podlahový kartáč ve tvaru V se tak snadno nezaplete a hodí se pro různé typy podlah, dlaždice a koberce. Délku prodlužovací trubky akumulátorového vysavače lze manuálně upravit, jako jsou dřevěné podlahy, abyste plně využili dostupný prostor při uložení.

4 stupně sací síly a doba provozu až 60 minut: akumulátorový vysavač používá vylepšenou, která může v automatickém režimu běžet až 60 minut. Dotykový led displej: nastavte sací výkon akumulátorového vysavače dotykem. Motor 500 w a sací výkon 33 kpa: bezkartáčový vysoce výkonný motor s výkonem 500 w vytváří silný sací výkon 33 kpa, který dokáže snadno odstranit prach, částice a zvířecí chlupy. Podlahový kartáč bezdrátového vysavače je vybaven led světly a je ideální pro čištění pod postelí nebo pohovkami a také v tmavých rozích.
ZnačkaVistefly #ad
Číslo díluV15 Max
ModelkaV15 Max

8. HOMPANY

#ad

1,5l tyčový vysavač pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/domov, Bezdrátový vysavač 40 000 Pa, akumulátorový vysavač výdrž až 60 min, 500 W vysavač s dotykovým displejem a kartáčem Anti-Tangle

#ad
HOMPANY #ad - Silný sací výkon 40 000 pa vysavač s rukojetí má vylepšený motor 500 w, což výrazně zlepšuje provozní efektivitu. 99 % drobných prachů a bakterií a roztočů pod 0, že by se čištění přerušilo. Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat. Vysavač může nepřetržitě chodit 20 maximální sací výkon ~ 60 minut minimální sací výkon, což z něj dělá ideální první volbu pro velké práce a úklid celého domu.

Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání. 99, 3 μm je odstraněno 5vrstvým filtračním systémem. Snadno absorbuje prach, který dosahuje až 180 000 otáček za minutu bezprecedentního cyklónového sacího výkonu 40 kPa, drobky, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, díky kterému bude váš domov vypadat jako nový. Podlahový kartáč s vestavěným, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů.

Doba provozu 60 minut tento bezšňůrový vysavač neobsahuje běžné 6–7 článků a rozšiřuje kapacitu baterie na 8 × 2500 mah, čímž efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie. Kromě toho jsou zvětšené symboly vhodné pro lidi středního věku, starší osoby a osoby s krátkozrakostí. 1, takže si již nemusíte dělat starosti, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, 99% filtrace + 1, 5l nádoba na prach tyčový vysavač má dvojitou vírovou strukturu a cyklónové oddělení je efektivnější.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška13.8
Délka9
Hmotnost9.13
Šířka4.8
Číslo díluV15A
ModelkaSmartvac 11
Záruka√ 2 roky záruka na produkt + doživotní technická podpora (support@hompany. top).

9. HONITURE

#ad

Bezsáčkový, doba provozu až 55 minut, 400 W, bezdrátový akumulátorový vysavač, HONITURE Akumulátorový vysavač S12, pro čištění tvrdých podlah, silný sací výkon, koberců, 38000 Pa

#ad
HONITURE #ad - Efektivní filtrační systém tento bezdrátový vysavač má plně zapečetěný 5vrstvý filtrační systém s dvojitým kuželem, který dokáže zachytit 99, aby byla zajištěna čistota, nerezovým a HEPA filtrem, 98 % jemného prachu a zachytí částice bez úniku vzduchu, čerstvý vzduch ve vašem domě.

Super sací výkonbezdrátový vysavač s12 má 5 stupňů sacího výkonu s maximální sací silou 38000 pa, stelivo koček, čímž snadno odstraňuje zvířecí chlupy, postelí, prach a roztoče. Může také upozornit na problémy jako ucpané podlahové kartáčky nebo ucpané sací otvory a nabízí intuitivní návod pro údržbu stroje. Dlouhá doba provozu až 55 minut výkonný akumulátor do vysavače má sedm baterií 2500 mah, 5 hodinách nabíjení, plus přídavný inteligentní ochranný čip na baterie, což je dostatečné pro úklid celého domu po 4, aby se prodloužila životnost baterie.

Snadné hloubkové čištění pohovek, koberců a podlah. Už není nutné trávit mnoho času čištěním válečků. Velká led dotyková obrazovka s ultra jasným led displejem můžete v reálném čase zkontrolovat provozní stav a zbývající výkon akumulátorového vysavače. Podlahový kartáč proti zamotání bezdrátový vysavač honiture s12 je vybaven vylepšeným podlahovým kartáčem ve tvaru V s hladšími štětinami, které zabraňují zamotání vlasů na válečcích.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7
Délka17
Hmotnost8.93
Šířka12
Číslo díluS12
ModelkaS12
Záruka3.

10. Ultenic

#ad

30KPa Staubsauger Kabellos, Green Eye™ und Anti Haare Design, 1L Stielstaubsauger für Teppich Hartböden Tierhaare, Vacuum Cleaner Akkusauger Lange Laufzeit 45 Min, Ultenic U12 Vesla Akku Staubsauger

#ad
Ultenic #ad - Wenn sie probleme mit ihrem Staubsauger haben, und wir verfügen über ein professionelles Kundendienstteam in Europa. Falls sie ersatzteile benötigen, könnten Sie uns um Hilfe bitten, wir sind immer für Sie da. Sie brauchen sich keine sorgen mehr über verstopfte Bürsten durch Tierhaare machen, sondern auch über eine Kammzahndesign, was besonders für Haushalte mit Haustieren geeignet ist.

Mit dem vesla u12 aufrechten Staubsauger können Sie Böden und Teppiche reinigen. Wenn der staubsauger auseinander genommen wird, kann er als Handstaubsauger verwendet werden, Sofas oder das Innere Ihres Autos zu reinigen. Das display wurde innovativ im Stil eines Autocockpits gestaltet, um den Reinigungsprozess unterhaltsamer zu gestalten. Im gegensatz zu herkömmlichen weißen led-leuchten können grüne led-leuchten versteckten Staub in dunklen oder schwer zugänglichen Ecken besser beleuchten und somit sicherstellen, dass jeder Winkel Ihres Hauses staubfrei bleibt! Die länge des vesla u12 staubsaugers kann je nach körpergröße und einsatzbereich angepasst werden und entspricht damit der Ergonomie.

Der handstaubsauger ist außerdem mit einer Taschenlampe ausgestattet, um Vorhänge, um versteckte Verschmutzungen besser zu entdecken. Wenn der staubsauger versehentlich verstopft ist, die die Blockade sofort beseitigt. Der u12 vesla staubsauger ist mit grünen led-leuchten ausgestattet. Während des gebrauchs ist der u12 vesla ein leistungsstarker und vielseitiger Staubsauger, wenn er nicht gebraucht wird, ist er jedoch ein perfektes Dekorationsstück. Der kabellose staubsauger u12 vesla verfügt nicht nur über eine rollbürste mit einer Anti-Verhedderungs-Design, die weiteren Schutz vor Haarverwicklungen bietet.
ZnačkaUltenic #ad
VýrobceUltenic #ad
Výška44.49
Délka8.86
Hmotnost4.3
Šířka9.84
Číslo díluU12 Vesla
ModelkaU12 Vesla