Top 9 World Map Wall Decoration With Pins – Nástěnky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GOODS+GADGETS

#ad

Korková, s 20 špendlíky s vlajkou, Nástěnka se vzorem mapy světa, velikost XXL

#ad
GOODS+GADGETS #ad - Nástěnka s korkovou deskou velikosti XXL a s mapou světa. Závěsných ok. Licencovaná mapa světa od velmi renomovaných kartografů. Korková nástěnka je již zarámovaná a vč. Rozměry cca 90 × 60 cm – vč. 3 funkce: podrobná mapa světa, dekorace a nástěnka na poznámky. 20 špendlíků s plastovými vlajkami.
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGoods & Gadgets #ad
Výška23.62
Délka35.43
Hmotnost2.2
Šířka0.79
Číslo dílu122999355

2. decomonkey

#ad

Decomonkey | Weltkarte Pinnwand 120x80 cm Leinwand | Bilder Leinwandbilder Fertig aufgespannt auf dicker 10mm Holzfasertafel Aufhängfertig Auch als Korktafel nutzbar XXL Format Landkarte

#ad
decomonkey #ad - Celkový formát: cca 120 × 80 cm na 10 mm silné dřevovláknité desce. Vlastnosti: přírodní dřevovláknitá deska působí zvukově a tepelně izoluje. Pin nÁstĚna: zdobte svůj obraz jednoduše dále – díky připínáčkům a připínáčkům. CenovÁ vÝhoda: protože snižujeme velmi velké množství, předáváme naši cenovou a kvalitní výhodu přímo vám! U nás tak získáte nejlepší poměr ceny a výkonu! .
Značkadecomonkey #ad
Výrobcedecomonkey #ad
Výška0.39
Délka47.24
Šířka31.5
Číslo díluPWC0034a1XL

3. Generic

#ad

Návrh 4, Canvas mapa světa s korkovou nástěnkou pro připnutí destinací – nástěnná dekorace pro každý prostor – vysoce kvalitní obrazy na plátně s mapou světa v různých velikostech 60 × 40 cm

#ad
Generic #ad - Materiál – na který jsme vsadili naše mistrovská díla ve tvaru stěny světa je bavlněná látka; tento materiál vás nadchne bezvadným proti různým mechanickým poškozením. Naplánujte si dovolenou – a vyberte si svůj další cíl s naší mapou světa s korkovou nástěnkou; s přiloženými špendlíky si můžete naplánovat trasu a cestovat po světě, jak se ti líbí.

Kvalita – naši mapu světa vyrábíme z nejlepších surovin; to vše se děje proto, abychom nezklamali vaši důvěru a nabídli vám obrazy nejvyšší kvality. Ozdobte svůj byt – a proměňte jej k nepoznání nástěnnou dekorací v podobě nádherného obrazu na plátně, který představuje mapu světa; mapa světa se velmi dobře hodí do každé místnosti, ve které bude pověšena.

Pro účely výuky – ideální pro dítě, zemí a měst, které se chce naučit něco o světě; dekorační pokoj je opatřen jmény nejdůležitějších kontinentů, aby se vaše dítě mohlo naučit geografii již od raného věku.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceCanvascale #ad
Výška0.2
Délka23.62
Šířka15.75

4. Navaris

#ad

Nástěnka, korková stěna s kolíky, montážní sada – nástěnka, korková tabule, mapa světa, tabule – 70 × 50 cm, Navaris Korková nástěnka, vlajky, nástěnka

#ad
Navaris #ad - Podrobnosti: rozměry – 70 × 50 × 2 cm / hmotnost – 780 gramů / materiál – mdf, vlnitá lepenka, korek / 10 × špendlíky ve stříbrné barvě + 5 × červené vlajky / vč. Díky stylovému designu world Map je korková deska skutečným dekoračním prvkem.

Označte svými špendlíky na korkové mapě cestovních destinací! nebo udělejte někomu radost korkovou stěnou jako dárek! Istě přírodní: tabule na poznámky s korkovou vrstvou na kartonu udělá dobrý dojem v kuchyni, chodbě nebo obývacím pokoji. Sady pro upevnění na stěnu. Korek je přírodní produkt, dětském pokoji, díky čemuž se vzhled může mírně lišit. DĚkujÍcÍ orga: korková nástěnka je individuální možností, jak uspořádat své poznámky na jednom místě.

Pokud jsou jednotlivé body důležitější než jiné, můžete je na nástěnném plánovači zvýraznit pomocí vlaječek. Jednou po celém světě: plánování dovolené bude opravdu zábavné. Tak snadné: poznámkové lístečky, nákupní lístečky a fotografie jednoduše připněte na pinboard pomocí přiložených špendlíků.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1
Délka27.95
Hmotnost1.89
Šířka19.88
Číslo dílu44347.01
Modelka44347.01_m000755

5. GOODS+GADGETS

#ad

Mapa světa XXL Plakát Deluxe v obrovském formátu – špičková kvalita 140 × 100 cm

#ad
GOODS+GADGETS #ad - Made in germany! 3d reliéfní struktura dodá této mapě světa téměř plastický vzhled. Podrobná legenda s vlajkami, hlavními městy, počty obyvatel, rozlohami zemí & měnami. Chytrá dekorace: stylová ozdoba stěny, která je zároveň informativní. Skvělé pro všeobecný rozhled. Gigantické rozměry 140 × 100 cm v brilantně ostré kvalitě. Vysoce kvalitní obrovský plakát s mapou světa v měřítku 1:40000000 .
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGOODS+GADGETS #ad
Hmotnost0.55
Číslo dílu95168240

6. LANA KK

#ad

60 x 40 cm, Nástěnná mapa světa jako obraz na plátně, připněte své cesty a vzpomínky – mapa světa White, německy, nástěnný obraz na mapu v bílé barvě

#ad
LANA KK #ad - Nasaďte si piny na své cíle, nalepte nálepky na mapu světa nebo připněte fotografie. Kvalita a služby: stylový design od lana kk, made in germany, ručně vyrobený umělecký tisk na plátně na rámu z pravého dřeva; perfektní barvy bez odbarvení nebo vyblednutí.

S touto mapou světa uděláš radost každému světovému rotteru a úspěšnému člověku. Vhodné do dětského pokoje a ložnice » bez chemie a škodlivých látek. Zářivé barvy: ušlechtilý šperk pro každou stěnu, ať už v obývacím pokoji, jídelně nebo kanceláři. Startovací sada s nálepkami a 25 pinů. Perfektní jako dárek: ideální dárek pro cestovatele, jako svatební dárek a také pro každého podnikatele.

Perfektní pro vaši kancelář, obývací pokoj a domácí kancelář! vč. Tak individuální jako vy: označte své cesty a zdokumentujte své nejkrásnější zážitky. Stanovte si nové cíle a ukažte všechny své úspěchy. Skládá se pouze z vybraných a udržitelných materiálů z Evropy. Naplánujte si dovolenou se svým partnerem, rodinou nebo jen pro sebe. Zcela vy: vytvořte si svou osobní mapu světa.
ZnačkaLANA KK #ad
VýrobceLANA KK #ad
Výška0.2
Délka23.62
Hmotnost2.65
Šířka31.5
Číslo díluwm-white-de-kork-l_60x40-1-S

7. Navaris

#ad

Dětský pokoj korkový svět korková nástěnka, vč. 10 pinů, 102 x 50,3 cm nástěnka mapa světa korková tabule, motiv korkové stěny, Navaris Korková nástěnka mapa světa

#ad
Navaris #ad - Pro fanoušky globusu: robustní světová korková deska od navaris zobrazuje nejen kontinenty, ale také ostrovy jako např. Hawaii. Také skvělý jako dárek! podrobnosti: velikost: 102 x 50, 3 cm / hmotnost: 170 gramů / 10 pinů černé vč.

Tak snadné: jednoduše strčte lístečky, poznámky nebo fotografie pomocí dodaných kolíčků na korkovou pinboard. Korek je přírodní produkt. Díky lepidlu na zadní straně lze mapu jednoduše nalepit na stěnu. Montáž: poznámková tabule ze 100% z přírodního korku je velmi lehká. Materiál: korek / mapa světa se skládá z 18 dílů.

Kromě toho je to individuální způsob, jak uspořádat nápady a poznámky na jednom místě. Vzhled pinové tabule se může mírně lišit. K upevnění lze použít také jednoduché špendlíky nebo připínáčky. Korková deska pro všechny: tabule na poznámky udělá dobrý dojem nejen v herně, ale také v kanceláři, na chodbě nebo obývacím pokoji.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.18
Délka15.55
Hmotnost0.97
Šířka12.99
Číslo dílu53172.1
Modelka53172.1_m000755

8. Maps International

#ad

Velká mapa světa plakát – politický plakát s mapami světa – laminovaný – 201 × 116,5 cm – Maps International

#ad
Maps International #ad - Politické rozložení: na této politické mapě světa jsou země zobrazeny v různých politických barevných odstínech, takže velká nástěnná mapa se hodí ke každému bytovému zařízení.

Mapa světa – dodávka bez pomačkání: váš pestrý, laminovaný plakát s mapami světa se rozbalí a odešle v zásilkové trubici, takže se k vám dostane v perfektním stavu a můžete ho ihned zavěsit. Maps international: v rámci naší filozofie "kartografické excelence" kombinujeme detaily, designy a kvalitní povrchy mnoha způsoby do různých působivých nástěnných map.

Obrovská mapa světa: plakát o velikosti 201 cm Š x 116, 5 cm v v měřítku 1:20 m se ideálně hodí jako mapa světa do učeben i pro velké rodinné pokoje nebo kanceláře. Mapa světa laminovaná velká: tento plakát s mapami světa je laminován tepelným těsněním na přední a zadní straně fólií průmyslové kvality.
ZnačkaMaps International #ad
VýrobceMaps International #ad
Výška2.36
Délka39.3
Hmotnost1.52
Šířka2.36
Číslo díluMILWLD120
ModelkaMILWLD120

9. ORBIT GLOBES & MAPS

#ad

Anglicky s praporky a kolíky a upevňovacím materiálem, ORBIT GLOBES & MAPS Mapa světa – korek mapa světa na nástěnce s dřevěným rámem stříbrná 90 x 60 cm

#ad
ORBIT GLOBES & MAPS #ad - Materiál aktuální mapy – tato mapa světa ukazuje mapu roku 2018 s jižním Súdánem v anglickém popisu. Zachyťte na první pohled navštívená místa a cíle příští cesty.

Mimořádně praktická – tato mapa světa je dekorací a nástěnkou zároveň. Krásná dekorace – mapa světa se stabilním dřevěným rámem upoutá pozornost ve vašem bytě a kanceláři. Obdržíte rovněž materiál pro upevnění na stěnu se 4 vhodnými šrouby a hmoždinkami. Včetně pinů a vlajek – s touto korkovou mapou světa se dodává přímo 100 pinů a 12 barevných vlaječek. Perfektní velikost – s formátem 90 × 60 cm je tato mapa světa s nástěnnou nástěnnou dekorací perfektně čitelná. Světle hlučné prostory jsou díky korkové ploše dodatečně izolovány zvukem.
ZnačkaORBIT GLOBES & MAPS #ad
VýrobceInterkart #ad
Výška0.01
Délka35.43
Šířka23.62
Číslo dílu199061/100